2

@OsamaDembele Jest starszy od węgla.

0

@Emhyr Kamil Grosicki:)

1

@PodkarpackiKibic To ty się Panie zagotowałes, kolega elegancko wbił szpileczkę o stronie a ty się pultasz.

0

@Kurkmen Masz 26 lat pojawiły ci się zakole, powiedz co cię skłania do przeszczepu. Nie czepiam się twoja sprawa pytam z ciekawości bo dla mnie to nie pojęte

0

@OsamaDembele Mam rozumieć że jest to szkoła specjalna

1

@OsamaDembele Czym ty się dziecko zajmujesz że masz tyle czasu aby pisać te wysrywy?

1

@OsamaDembele Ty nie należysz do tego społeczeństwa.

1

Teraz wyobraźcie sobie co by ludzie z Czesławem zrobili gdyby nie awansowali. Chłop wziol na plecy wielką odpowiedzialność.

0

@Getek Za blisko nie płacą.

0

@tobiasson92 Powiedz co teraz robisz rozmyślasz o tym co będzie za kilka miesięcy i będzie lipa smutne to ci powiem. Nie zapomnij płakać gdyby czasem coś fajnego tam zagrali.

0

@PatrykBarca Z Góralskim to jest taki problem że on nie umie grać przeciwko niższym od siebie.

0

Dobry ten klon Wiliamsowych.

2

@Introwertyk No i się posrala teza.

2

@Luciano99 Kolega chyba nie załapał.

0

Ja to chyba nie chce aby oni na te mistrzostwa awansowali, nadmuchamy balonik a tam znów 3 razy w ryj i do domu.

0

Co za dramat. Przecież oni nadal grają taktykę dzida na Lewego mimo że go nawet na boisku nie ma.

1

@Rust_Cohle Musisz jeszcze obiecać ze jak usuniesz to również nie wrócisz jako jakiś zbanowany Zdzisław

0

@Nazio87 Dlaczego jest taka świnia ze ma tyle siana a mi nie może dać skromnego miliona euro.

1

@MesQueUnClub96 A tobie co psychotropy się skończyły i deprecha wjeżdża.

0

@jeyx77x Wszystko zależy jakie szkolenia bo jeśli profesjonalne z danego działu to wiesz mi wiele idzie wyciągnąć a jeśli jest to kogoś pierwsza praca to jak ma zmienić na inną skoro nie robi progresu.

0

@bartekvisca Ale zaangażowanie to może być jak na umowie próbnej jesteś później za te pieniądze wszyscy robią to co muszą czyli wyłożą towar i po robocie. Klienta traktują jako utrucie dupy bo co z tego że on doradzi pomoże jak nic z tego nie ma

7

@bartekvisca Jeśli mówisz o marketach to w większości płacą grosze więc nie oczekuj pomocy. Jeśli ktoś zaczyna coś kumać zmyka do sklepu profesjonalnego gdzie zarobi 2 razy tyle.

0

@Colon To się nazywa mieć wywalone na robote.

0

@BART97 Jasne też bym w to wszedł.

1

@BART97 Ta robota to robienie tym wyżej jajecznicy.

4

@Wilczeq Max Kolonko

3

@pt9 Ja to bym od ciebie raczej nawet pomidorów nie kupił a jak ty byś chciał zakupić to tylko w trójkątach bym Ci pogonił. Tak poważnie to że jak tata na interesy jedzie i podrzuca cię po drodze do szkoły to wiesz mi nie znaczy że to twój biznes jest a pomidory mama ci na śniadanie pewnie ogarnęła.

5

@pt9 Kto z tobą biznesy chce robić jak ciebie pomidor wytrąca z równowagi.

0

@Kitek1640 Są dwie opcje albo poznasz ślinę albo nie wszystko zależy od ciebie.

1

@MesQueUnClub96 Najgorzej jak jest var milion kamer a ty się nazywasz vini junior

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?