jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@OsamaDembele Jest starszy od węgla.
0
@Emhyr Kamil Grosicki:)
1
@PodkarpackiKibic To ty się Panie zagotowałes, kolega elegancko wbił szpileczkę o stronie a ty się pultasz.
0
@Kurkmen Masz 26 lat pojawiły ci się zakole, powiedz co cię skłania do przeszczepu. Nie czepiam się twoja sprawa pytam z ciekawości bo dla mnie to nie pojęte
0
@OsamaDembele Mam rozumieć że jest to szkoła specjalna
1
@OsamaDembele Czym ty się dziecko zajmujesz że masz tyle czasu aby pisać te wysrywy?
1
@OsamaDembele Ty nie należysz do tego społeczeństwa.
1
Teraz wyobraźcie sobie co by ludzie z Czesławem zrobili gdyby nie awansowali. Chłop wziol na plecy wielką odpowiedzialność.
0
@Getek Za blisko nie płacą.
0
@tobiasson92 Powiedz co teraz robisz rozmyślasz o tym co będzie za kilka miesięcy i będzie lipa smutne to ci powiem. Nie zapomnij płakać gdyby czasem coś fajnego tam zagrali.
0
@PatrykBarca Z Góralskim to jest taki problem że on nie umie grać przeciwko niższym od siebie.
0
Dobry ten klon Wiliamsowych.
2
@Introwertyk No i się posrala teza.
2
@Luciano99 Kolega chyba nie załapał.
0
Ja to chyba nie chce aby oni na te mistrzostwa awansowali, nadmuchamy balonik a tam znów 3 razy w ryj i do domu.
0
Co za dramat. Przecież oni nadal grają taktykę dzida na Lewego mimo że go nawet na boisku nie ma.
1
@Rust_Cohle Musisz jeszcze obiecać ze jak usuniesz to również nie wrócisz jako jakiś zbanowany Zdzisław
0
@Nazio87 Dlaczego jest taka świnia ze ma tyle siana a mi nie może dać skromnego miliona euro.
1
@MesQueUnClub96 A tobie co psychotropy się skończyły i deprecha wjeżdża.
0
@jeyx77x Wszystko zależy jakie szkolenia bo jeśli profesjonalne z danego działu to wiesz mi wiele idzie wyciągnąć a jeśli jest to kogoś pierwsza praca to jak ma zmienić na inną skoro nie robi progresu.
0
@bartekvisca Ale zaangażowanie to może być jak na umowie próbnej jesteś później za te pieniądze wszyscy robią to co muszą czyli wyłożą towar i po robocie. Klienta traktują jako utrucie dupy bo co z tego że on doradzi pomoże jak nic z tego nie ma
7
@bartekvisca Jeśli mówisz o marketach to w większości płacą grosze więc nie oczekuj pomocy. Jeśli ktoś zaczyna coś kumać zmyka do sklepu profesjonalnego gdzie zarobi 2 razy tyle.
0
@Colon To się nazywa mieć wywalone na robote.
0
@BART97 Jasne też bym w to wszedł.
1
@BART97 Ta robota to robienie tym wyżej jajecznicy.
4
@Wilczeq Max Kolonko
3
@pt9 Ja to bym od ciebie raczej nawet pomidorów nie kupił a jak ty byś chciał zakupić to tylko w trójkątach bym Ci pogonił. Tak poważnie to że jak tata na interesy jedzie i podrzuca cię po drodze do szkoły to wiesz mi nie znaczy że to twój biznes jest a pomidory mama ci na śniadanie pewnie ogarnęła.
5
@pt9 Kto z tobą biznesy chce robić jak ciebie pomidor wytrąca z równowagi.
0
@Kitek1640 Są dwie opcje albo poznasz ślinę albo nie wszystko zależy od ciebie.
1
@MesQueUnClub96 Najgorzej jak jest var milion kamer a ty się nazywasz vini junior