1

Ci znów burdel głos a wizja.

0

Ale urwał pikna bomba

0

@karol130197 Stawiam 5-1

0

@gaucho104 No i było się wygłupiać.

0

@michal26 To pokaż mi szkole do której mogę wysłać dzieci w niedzielę ja tylko pokazuje mój punkt widzenia na co ten nerw.

1

@Emhyr Kto Cię oszukał lukaszenko, co za dyrdymały przecież ten człowiek jest nieskazitelny i nigdy nie kłamie.

0

@Mezocyklon87 Pewnie pracują w marketach i dostają więcej za niedzielę.

1

@michal26 Podam z mojego przykładu. Pracuje pon-pia od rana do wieczora żona pracuje w sieciowce i lubi ta prace 20 lat w tej firmie i wierz mi ta niedziela była do dupy. Czy musi tam pracować pewnie ze nie ale chce dlatego żądam aby moje dzieci chodziły do szkoły w niedzielę i mam gdzieś Pana od polaka ze on chce mieć wolne przecież on również może zmienić pracę bo na bank nadaje się do budowlanki albo na kasę. Gdy już zmienimy plany lekcji w szkole żona i ja dogadamy się ze zamiast niedzieli chcemy mieć wolne wtorki bo szkoła też ma wolne i będziemy wszyscy szczęśliwi gdyż spędzimy razem cały dzień. Tak trudno pojąć ze jest to czas dla rodziny.

0

Piękny to był mecz nigdy go nie zapomnę

0

Nastepny as który nie wie co to znaczy panowac nad meczem

0

Następny umarł i nie żyje

0

@arraco Mówisz i masz

0

Zapraszam od rana na HBO 3. Hary Poter i insygnia śmierci.

1

Cóż za euforia zawodników Psg

0

Kolejny mecz MU który oglądam i kolejny raz szkot zachowuje się jak by positiwum brakło.

2

King to był tylko jeden ślepy kret w żółtej koszulce

1

Czawi ty mnie tu Depaya dawaj za Ferrana.

4

Przecież ten debil w żółtej koszulce pozwoli aby się zaraz połamali. To jest dramat

0

@Survier Często gość pieprz, nie kuma co się dzieje na murawie bo wcześniej był kto wie gdzie

2

Następny który w ogóle nie panuje nad meczem skąd oni ich nabrali. Najgorsze jest to że z sezonu na sezon jest gorzej.

1

Szybko maruderzy uciszeni

0

Nie polumol go nie bydziymy dawc kortki.

1

@Janiama 3 - 1 Barca 2 Dembele

0

@Dembouz1899 Sprzedać wszystkich kupić wszystkich. Koniec zabawy

0

@Comfortable_ A co postawił ze dobry mecz zagra że mu wtopił.:)

4

@tristan87 Pan przegrał te zawody zielone zawija kolega wyżej

1

@draxidox Kiedyś tak trza było telewizor zwany rubin z tyłu trafić ale laptopa panie coś pan to nie zadziała.

0

@betonito A czy putin wie że zaatakował Ukrainę i zabija niewinnych ludzi?

1

@betonito A gdzie miał szuka w Nairobi co by czapkę śliwek dali za oglądanie Messiego

4

@VbamboeB Nie przetłumaczysz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?