jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Te baraże to kiedy bo z Węgrami to o pietruchę pogramy.
1
@VamosRakieta Kaaassszzz Kaaaassszz, Kaaaaszz Bór w formie.
0
Pinondz Mateusz na boisku bydzie asysta.
0
@Patriskos Do tego grający dla drużyny Gerarda. Pigue to umie w transfery.
0
@inoks Pewnie ze dobrze gdyby nie Leonardo ja bym zagrał w tytanicu
0
Ta Sakkari jest strasznie aseksualna, ble kobita.
0
@pedrixxx No i doczekałem sie
0
Gavi zmiana potrzebny ktoś co zrobi jakiś wiatr skrzydle.
5
Przypominam że te lekarzyny zatrudniał Bartłomiej więc mają na bank klauzulę na wypadek gdyby ktoś chciał ich zwolnić do tego tak wysokie że Barcy na to nie stać.
0
@-barca4ever- W tym samym ,zwrot musi być do okazanego dokumentu który widzi tylko system kasowy danej placówki. Jest jeszcze warunek ze listwy nie były zamawiane na specjalne zamówienie bo wtedy mogą odmówić wymiany.
0
@El dominatore Proszę również pamiętać że la bamba patrzy i po dwóch meczach będzie Pan zwalniany.
0
@Kamiloza91 Dla mnie to jest ustawka fortuny aby pokazać że można.
3
@ElKamil Czekom za garażami.
1
@Neutral Znając nasz piękny kraj ustanowili by prawo i nowe zasady w PZPN że gracz ligi mistrzów nie może spaść z ekstraklasy.
2
Ten ziomek od roweru to już wiezie tego Hernandeza?
0
@tomek8756 Ja kocham PiS i wszystko co robi PiS a takich jak ja jest w h.. dużo.
0
Mingłeza i Arałczo wystarczy mi na dziś tych panów
1
@Janiama 4 0 dziś pozamiatamy
0
4 do zera dla live wy się cieszta że kibicami mu nie jesteście.
2
@deyna2018 Najbardziej lubię takie coś co nazywa się mózg mam nadzieję że wiesz o czym piszę.
0
No i Ludwik mnie denerwuje gdzie jest luk się pytam.
1
Szybciutko poszlo
1
@Janiama 3:0 Barca
0
@Rust_Cohle Kiedyś nie wierzyłem pewnemu użytkownikowi na L że tu jakieś kółko wzajemnej adoracji jest ale teraz już wiem. Konszachty wspólne wałki i niszczenie dobrych ludzi jak wam nie wstyd.
0
@Momals11 A po jaką cholere ci ta legitka?
1
Ja już bym nie strzelał bo dzikusy wlecą na boisko.
1
@Kgorecki2500 Jo żym sie pomylił i Jo chce od nowa.
0
@Nazio87 Normalny odruch ludzki, widzisz że coś leci z góry zasłaniasz głowę.
0
@Barwindg Bo do naszych doleciała butelka z odłamkowym.
1
Pierwszy raz widzę dżungle bez drzew.