jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znów ich wysocy niszczą dlaczego nie zagrają dwie trzy akcje pod kosz spróbować wymusić faul
0
Lapro znów cały czas na boisku. Gość nie wnosi nic w ataku w obronie również lipa a trener uparty jak wół
1
@barcanawieki Jeśli chcesz przeżyć i to bardzo skromnie pewnie ogarniesz ale jeśli chcesz żyć to już dupa straszna jest.
1
@Image Dla mnie trener nie daje rady. Rozumiem że biali mają dwie wieże ale 3 mecz a on nic nie potrafi zrobić by powalczyć na deskach. Dziś Lapro 4 straty pod rząd głupie jak na osiedlu a ten nadal trzyma go na boisku.
1
@Tomix_83 W kosza też jesteś bezstronnym kibicem?
0
@doc Przecież to oni zostaną trenerami w tych polskich szkółkach.
1
@Zieliniak Czymu nie Jo tylko un
0
@Bobo25 Ja jednak nie, przecież mógł zabrać rodzinę gdzie indziej. Dla mnie tu chodzi o pieniądze o nic innego więc zwyczajnie rublami zasłonił oczy.
0
@draxidox Jadą pogadać co by się Ukraińcy dogadali z ruską...... Bo im się źle żyje.
0
@Mazi Pracujesz w dużej firmie i nie macie prawnika który wam ogarnia takie sprawy,są zewnętrzne firmy które za % ogarniają sądowe wezwania w tydzień a jak nie to sąd. W tym czasie właściciel firmy ma czas na zarabianie pieniędzy.
0
Mój stary na cmentarzu.
0
@draxidox Nie tylko nie wpychajmy debili do telewizji.
0
Kolo będzie śpiewał po meczu. Dziewczyny lubią brąz. Oooooo eee uuuuuu. Pytają mnie w domu dlaczego się śmieje do siebie.
0
@Szklaner Wyprzedziłeś mnie. Ja tam dzieciom lizakow nie zabieram i nie rozumiem kolegi
2
Ooooochhh yyyyyy eeeeeeee uuuuuu no tak się komentuje a nie jakieś swiecickie i inni znawcy
4
@barcelonaLM A Tomaszewski dzięki temu będzie do śmierci ekspertem
0
Jeszcze na to Grosicki i przecinok teraz będzie chodziła piłeczka.
0
Zaczynamy Ebi Smolarek a zaraz będziemy rozmawiać o Wembley i 72 jacy to my byliśmy zarabisci.
0
On tam jest więc będzie dobrze
1
@GeneralXavi Jak zamawiać? Jo tero jak chodzę po chrust to przy okazji sobie jakiegoś zajączka przyniosę.
3
@endriuuu2 Anżej przestań sie wygupiać już.
0
@Matheo123 Tak 16 startuje a o 16 06 brak towaru. Szkoda strzępić ryja na to wszystko
0
Jak można tak przegrać zbiórkę
0
@kejdzi Pikne wciry po pierwszej połowie
2
@Comentateiro Mnie zawsze uczono że wszystkie grzyby są jadalne.
0
Chciałbym tylko przypomnieć że za 20 minut zaczynamy serię finałową z białymi o mistrzostwo ACB
1
A Jo myslolem że łuni te miliuny to chapiom co by mi dać a uni na imprezę poszli i jeszcze rujnujom wizerunek klubu. Co to som za łobuzy.
5
@cris2706 Powaga ty tak naprawdę?
0
@jacobFCB Ja to bym takiej Szazy posłuchał.
2
Myślicie że Daniel będzie miał pokoik obok Kolonko tylko zostanie prezydentem Polaków w Hiszpanii.