0

Znów ich wysocy niszczą dlaczego nie zagrają dwie trzy akcje pod kosz spróbować wymusić faul

0

Lapro znów cały czas na boisku. Gość nie wnosi nic w ataku w obronie również lipa a trener uparty jak wół

1

@barcanawieki Jeśli chcesz przeżyć i to bardzo skromnie pewnie ogarniesz ale jeśli chcesz żyć to już dupa straszna jest.

1

@Image Dla mnie trener nie daje rady. Rozumiem że biali mają dwie wieże ale 3 mecz a on nic nie potrafi zrobić by powalczyć na deskach. Dziś Lapro 4 straty pod rząd głupie jak na osiedlu a ten nadal trzyma go na boisku.

1

@Tomix_83 W kosza też jesteś bezstronnym kibicem?

0

@doc Przecież to oni zostaną trenerami w tych polskich szkółkach.

1

@Zieliniak Czymu nie Jo tylko un

0

@Bobo25 Ja jednak nie, przecież mógł zabrać rodzinę gdzie indziej. Dla mnie tu chodzi o pieniądze o nic innego więc zwyczajnie rublami zasłonił oczy.

0

@draxidox Jadą pogadać co by się Ukraińcy dogadali z ruską...... Bo im się źle żyje.

0

@Mazi Pracujesz w dużej firmie i nie macie prawnika który wam ogarnia takie sprawy,są zewnętrzne firmy które za % ogarniają sądowe wezwania w tydzień a jak nie to sąd. W tym czasie właściciel firmy ma czas na zarabianie pieniędzy.

0

Mój stary na cmentarzu.

0

@draxidox Nie tylko nie wpychajmy debili do telewizji.

0

Kolo będzie śpiewał po meczu. Dziewczyny lubią brąz. Oooooo eee uuuuuu. Pytają mnie w domu dlaczego się śmieje do siebie.

0

@Szklaner Wyprzedziłeś mnie. Ja tam dzieciom lizakow nie zabieram i nie rozumiem kolegi

2

Ooooochhh yyyyyy eeeeeeee uuuuuu no tak się komentuje a nie jakieś swiecickie i inni znawcy

4

@barcelonaLM A Tomaszewski dzięki temu będzie do śmierci ekspertem

0

Jeszcze na to Grosicki i przecinok teraz będzie chodziła piłeczka.

0

Zaczynamy Ebi Smolarek a zaraz będziemy rozmawiać o Wembley i 72 jacy to my byliśmy zarabisci.

0

On tam jest więc będzie dobrze

1

@GeneralXavi Jak zamawiać? Jo tero jak chodzę po chrust to przy okazji sobie jakiegoś zajączka przyniosę.

3

@endriuuu2 Anżej przestań sie wygupiać już.

0

@Matheo123 Tak 16 startuje a o 16 06 brak towaru. Szkoda strzępić ryja na to wszystko

0

Jak można tak przegrać zbiórkę

0

@kejdzi Pikne wciry po pierwszej połowie

2

@Comentateiro Mnie zawsze uczono że wszystkie grzyby są jadalne.

0

Chciałbym tylko przypomnieć że za 20 minut zaczynamy serię finałową z białymi o mistrzostwo ACB

1

A Jo myslolem że łuni te miliuny to chapiom co by mi dać a uni na imprezę poszli i jeszcze rujnujom wizerunek klubu. Co to som za łobuzy.

5

@cris2706 Powaga ty tak naprawdę?

0

@jacobFCB Ja to bym takiej Szazy posłuchał.

2

Myślicie że Daniel będzie miał pokoik obok Kolonko tylko zostanie prezydentem Polaków w Hiszpanii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?