1

@Kgorecki2500 Una jest ladacznica i kuniec do tego mo dwie matki. Pis tak powiedział i tero już nic tego nie zmieni a Jo im wierzę.

1

@Janiama Maciek ty mnie tu pierdół nie pisz tylko ładnie gratulacje złóż

0

@Lola120 Ferran mi się z Dembele pomylił

0

Lebron na boichu

0

Co za fart Isaka

0

Balde ale urwał jak puma.

0

Goooooolllll Balde i Lewy

2

Lewy x2 Fati i Ferran po 1

6

@Janiama 4 1 dla nas

1

Piękny klimat u Sebastianow.

0

@Kgorecki2500 A papier jest z drzew a przecież w domu jak nikt nie widzi można dupe ręka wytrzeć.

0

Ta Celta to była dziś tak dobra jak Renato Tapia

0

Gruby się znów posral

3

@TheNekro94 Ja byłem w bankomacie pincetki wypłacać

2

@J4no Napisz do siory Ronaldo ona na bank wie.

0

@SuperPatsonFCB druga grupa po politykach która zarabia za dużo patrząc na umiejętności

1

@7black4 Bukmacher tyz człowiek tyz żyć musi a piniondze na drzewach nie rosnom

0

Żao hudini amaral

0

@PabloVEB Pablo nie wygupiej się już.

0

@barcelonaLM Czechów ,przecież to wina szamana z Papuy Nowej Gwinei a ty tak blisko szukasz. Oni jak już nie będą n mieli z kim się ponaparzać to ziober wypowie wojnę beatom (szydło,kempa i mazurek)

1

Nie możemy nic zrobić, żeby pomóc Martínowi, ponieważ Barça nie złamała żadnego przepisu. Samozaoranie

0

@FC1899Barca I to jest mental a nie jakiś tam Ronaldo. Z kolesia łacha drą codziennie ale się nie poddaje i wie że pociągnie ten czerwony wózek na szczyt.

0

@Damian11 Mam nadzieję że Ci wymienia też na takie nowe może z tą różnicą ze poprzednik grał tylko 4 razy.

0

@kakusus nie wygrają będą chcieli je przegrać

1

@Kurkmen 90 % tego bydła ma już pewnie wille w jakiś ciepłych krajach. Oddają na wiosnę władze jestem tego pewny i zostawię to wszystko opozycji aby ich cisnąć ze za nich było pięknie a tero to burdel

2

@barcelonaLM ktoś powinien tej wstretnej babie wytoczyć proces. Przecież gdyby to babsko mieszkało blisko mnie i bym musiał ja codziennie oglądać to bym pewnie trafił do więzienia.

0

@Kgorecki2500 Przewalisz jakiegoś wafla i siano będzie czego się nie robi dla Barcy:)

0

@Kgorecki2500 A jak będą grać z Barca to pewnie powalczysz o ten wyjazd

0

Dzisiaj wszyscy jesteśmy kibicami Dynama.

0

@against_modern_football Dopłata do węgla to żart. W piątek przyklepali ustawę ale również podnieśli cenę ekogroszku na pgg o jakieś 400 zł za tonę.
Przysługuje Ci 5 ton czyli wychodzi jakieś dwa tyś drożej. Na placu pewnie drożej będzie o 600 zł więc jeden pies. Teraz absurd tego całego gówna ludzie którzy mają ogrzewanie na gaz i pelet przychodzą do urzędów że oni chcieliby zmienić deklarację że jednak mają ogrzewanie na węgiel i składają wnioski o dopłatę. Ale dali 3 tysie rządzący dali to cicho być

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?