jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Una jest ladacznica i kuniec do tego mo dwie matki. Pis tak powiedział i tero już nic tego nie zmieni a Jo im wierzę.
1
@Janiama Maciek ty mnie tu pierdół nie pisz tylko ładnie gratulacje złóż
0
@Lola120 Ferran mi się z Dembele pomylił
0
Lebron na boichu
0
Co za fart Isaka
0
Balde ale urwał jak puma.
0
Goooooolllll Balde i Lewy
2
Lewy x2 Fati i Ferran po 1
6
@Janiama 4 1 dla nas
1
Piękny klimat u Sebastianow.
0
@Kgorecki2500 A papier jest z drzew a przecież w domu jak nikt nie widzi można dupe ręka wytrzeć.
0
Ta Celta to była dziś tak dobra jak Renato Tapia
0
Gruby się znów posral
3
@TheNekro94 Ja byłem w bankomacie pincetki wypłacać
2
@J4no Napisz do siory Ronaldo ona na bank wie.
0
@SuperPatsonFCB druga grupa po politykach która zarabia za dużo patrząc na umiejętności
1
@7black4 Bukmacher tyz człowiek tyz żyć musi a piniondze na drzewach nie rosnom
0
Żao hudini amaral
0
@PabloVEB Pablo nie wygupiej się już.
0
@barcelonaLM Czechów ,przecież to wina szamana z Papuy Nowej Gwinei a ty tak blisko szukasz. Oni jak już nie będą n mieli z kim się ponaparzać to ziober wypowie wojnę beatom (szydło,kempa i mazurek)
1
Nie możemy nic zrobić, żeby pomóc Martínowi, ponieważ Barça nie złamała żadnego przepisu. Samozaoranie
0
@FC1899Barca I to jest mental a nie jakiś tam Ronaldo. Z kolesia łacha drą codziennie ale się nie poddaje i wie że pociągnie ten czerwony wózek na szczyt.
0
@Damian11 Mam nadzieję że Ci wymienia też na takie nowe może z tą różnicą ze poprzednik grał tylko 4 razy.
0
@kakusus nie wygrają będą chcieli je przegrać
1
@Kurkmen 90 % tego bydła ma już pewnie wille w jakiś ciepłych krajach. Oddają na wiosnę władze jestem tego pewny i zostawię to wszystko opozycji aby ich cisnąć ze za nich było pięknie a tero to burdel
2
@barcelonaLM ktoś powinien tej wstretnej babie wytoczyć proces. Przecież gdyby to babsko mieszkało blisko mnie i bym musiał ja codziennie oglądać to bym pewnie trafił do więzienia.
0
@Kgorecki2500 Przewalisz jakiegoś wafla i siano będzie czego się nie robi dla Barcy:)
0
@Kgorecki2500 A jak będą grać z Barca to pewnie powalczysz o ten wyjazd
0
Dzisiaj wszyscy jesteśmy kibicami Dynama.
0
@against_modern_football Dopłata do węgla to żart. W piątek przyklepali ustawę ale również podnieśli cenę ekogroszku na pgg o jakieś 400 zł za tonę.
Przysługuje Ci 5 ton czyli wychodzi jakieś dwa tyś drożej. Na placu pewnie drożej będzie o 600 zł więc jeden pies. Teraz absurd tego całego gówna ludzie którzy mają ogrzewanie na gaz i pelet przychodzą do urzędów że oni chcieliby zmienić deklarację że jednak mają ogrzewanie na węgiel i składają wnioski o dopłatę. Ale dali 3 tysie rządzący dali to cicho być