jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Transu96 Gratuluję walić biede
3
@HighestInTheRoom Modne jest to pieprzy bo chce być fajny a gówno ma a nie dowody. Nawet gdyby tak było to niech ktoś mu to udowodni będziemy mieli jasność.
0
@Walker Wystarczy że zacznie opowiadać ze piramidy zbudowali kosmici to z Nasa się po niego zwrócą.
1
@Image Witamy w Barcelonie
0
@DonMatteo901 Czytała Krystyna Czubówna.
4
@masq Ty oglądasz porno, jak możesz i co twoja żona na to na pewno by tego nie chciała jak Messi który bije teraz Antonelle za to że pokazywała cycki.
2
@MesQueUnClub_87 Kto Ci pokazał bo nie chcesz nam wmówić że Cię na to stać :)
0
@Kidd To ile razy się z nimi się żeniła to nic w porównaniu z tym że miała z nimi dzieci.
Tam jedna osoba mogła być bratem kuzynem oraz wujem a zarazem dziadkiem i szwagrem, co za burdel.
2
@Przemek2323 Panie ministrze a jak robi traktor?
Tusk Tusk Tusk
1
@FC1899Barca Następny co się zaorał i brnie w te gówno dalej. Naprawdę nie potrafisz się przyznać do błędu nawet w necie.
0
@Peszko07 Jaki węgiel?
0
I taka reprezentację chce oglądać zwycięzka bez strachu przeciwko najlepszym. Dzięki panowie
0
Zapraszam na drugie 45 minut wszystkich masochistów
0
Tutaj var powinien zobaczyć czy ten łokieć nie był specjalny. Mógł mu szczękę rozwalić
1
Obalił sie hehe
1
Nie ma co jest różnorodność oprócz lagi na Lewego jest też laga Świderskiego
0
W dobrej dyspozycji będzie Góralski czas się zacząć nas bać.
0
Dlaczego mamona nie gra jakąś kontuzja?
0
Ciekawe czy Boras będzie frajerami na wizji rzucał.
0
@Barca1922 Dziennikarzem sportowym to jest Pan Darek Pan Włodzimierz a on to zwykły chłopczyk którego dręczyli pewnie w szkole dlatego teraz mu się wydaje że jest szychą.
1
@Gosciuu Boras się zagotował jak na solarium. Jak mozna zatrudniać takich ludzi w telewizji.
2
Zieliński w matrixie
0
@Katalończyk 99 Ja tam tym autobusem wracał nie będę
0
Przypominam że mecz był w Warszawie i mogą po tych pyskach dostać po drodze do hotelu.
0
Po takim sobie meczu, to była wielka kupa a nie taki sobie mecz
0
@KrychaFCB Asystent Czesława nie potrafił przekazać taktyki zawodnikom
1
Cytując klasyka. Świetny to był mecz nigdy go nie zapomnę
0
Taktyka na ten mecz jest jasna. Pograjmy atak pozycyjny wraz z perfekcyjna grą z kontry przy niskim presingu który to pomoże nam atakować z głębi pola. To byłem ja Czesław M.
0
Bednarek się zgubił jak niewidomy w wesołym miasteczku
0
Ło Panie ale się zesrał