2

@Transu96 Gratuluję walić biede

3

@HighestInTheRoom Modne jest to pieprzy bo chce być fajny a gówno ma a nie dowody. Nawet gdyby tak było to niech ktoś mu to udowodni będziemy mieli jasność.

0

@Walker Wystarczy że zacznie opowiadać ze piramidy zbudowali kosmici to z Nasa się po niego zwrócą.

1

@Image Witamy w Barcelonie

0

@DonMatteo901 Czytała Krystyna Czubówna.

4

@masq Ty oglądasz porno, jak możesz i co twoja żona na to na pewno by tego nie chciała jak Messi który bije teraz Antonelle za to że pokazywała cycki.

2

@MesQueUnClub_87 Kto Ci pokazał bo nie chcesz nam wmówić że Cię na to stać :)

0

@Kidd To ile razy się z nimi się żeniła to nic w porównaniu z tym że miała z nimi dzieci.
Tam jedna osoba mogła być bratem kuzynem oraz wujem a zarazem dziadkiem i szwagrem, co za burdel.

2

@Przemek2323 Panie ministrze a jak robi traktor?
Tusk Tusk Tusk

1

@FC1899Barca Następny co się zaorał i brnie w te gówno dalej. Naprawdę nie potrafisz się przyznać do błędu nawet w necie.

0

@Peszko07 Jaki węgiel?

0

I taka reprezentację chce oglądać zwycięzka bez strachu przeciwko najlepszym. Dzięki panowie

0

Zapraszam na drugie 45 minut wszystkich masochistów

0

Tutaj var powinien zobaczyć czy ten łokieć nie był specjalny. Mógł mu szczękę rozwalić

1

Obalił sie hehe

1

Nie ma co jest różnorodność oprócz lagi na Lewego jest też laga Świderskiego

0

W dobrej dyspozycji będzie Góralski czas się zacząć nas bać.

0

Dlaczego mamona nie gra jakąś kontuzja?

0

Ciekawe czy Boras będzie frajerami na wizji rzucał.

0

@Barca1922 Dziennikarzem sportowym to jest Pan Darek Pan Włodzimierz a on to zwykły chłopczyk którego dręczyli pewnie w szkole dlatego teraz mu się wydaje że jest szychą.

1

@Gosciuu Boras się zagotował jak na solarium. Jak mozna zatrudniać takich ludzi w telewizji.

2

Zieliński w matrixie

0

@Katalończyk 99 Ja tam tym autobusem wracał nie będę

0

Przypominam że mecz był w Warszawie i mogą po tych pyskach dostać po drodze do hotelu.

0

Po takim sobie meczu, to była wielka kupa a nie taki sobie mecz

0

@KrychaFCB Asystent Czesława nie potrafił przekazać taktyki zawodnikom

1

Cytując klasyka. Świetny to był mecz nigdy go nie zapomnę

0

Taktyka na ten mecz jest jasna. Pograjmy atak pozycyjny wraz z perfekcyjna grą z kontry przy niskim presingu który to pomoże nam atakować z głębi pola. To byłem ja Czesław M.

0

Bednarek się zgubił jak niewidomy w wesołym miasteczku

0

Ło Panie ale się zesrał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?