jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB Myślisz że on prawdę pisze kieszonkowe mu na 1 zakład wystarcza
0
@MesQueUnClub_87 Koszykówka również. Mistrz Europy dostaje do przerwy 19 w plecy od zespołu na który na początku mistrzostw miał wyjść tylko z grupy. Polska bialo-czerwoni
1
@Comentateiro No i na jaką cholere psujesz zabawę w przerwie się grzecznie pytam.
0
Ja jestem w szoku brawo Polska tylko tak do końca.
0
Teraz nas przewalili
0
@Barca1992 Kurde wierzę że mogą to zrobić.
1
Na nich!!!! Polska biało czerwoni
3
@bartekvisca Piszesz aby sobie coś wyobraził jak on ma głowę zamkniętą tylko na swoją najmojszejszą prawdę
1
Teraz var podpowiedział a nie powinien głupie cwoki
1
@Patryk1998 Jak byś latał tyle na pasach też byś twierdził ze tempo do dupy
0
Generał to ogarnął, na nich.
1
@Janiama 1-3 na nich
0
@macio_944 Jo tak na to patrze i myśle że un chce jom wyrwać. Ta jego Ania to już sie staro robi a ta Iga to jeszczy mo kupe forsy a co dwa majontki to nie jedyn
0
Włochom wychodzi wszystko my gramy piach ale oni koncert
0
Wciry bydom i to pikne
0
Donald wstydził byś się dobrze wiesz ze to twoja wina.
0
Mówiłem że oni są już skończeni tak jak Lewus i ta od paletki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Legła legła Warszawa
1
@tomek8756 Ja twierdzę że to zrobili kosmici za to że ich piramidy nie robiły przy wieżach wrażenia
0
Polski sport nadal w gazie
0
@El dominatore Dzienkuje za odpowiedz
0
@El dominatore Napiszesz mi jaki sens ma ten post. To jest żart czy co
2
@Bruttal Polska jeszcze w kosza jutro gra i również mogą wygrać
3
@Kapitan hawk Przestań zrec węgiel to ci to lepiej pójdzie.
0
@barcelonaLM Ale jakie wprowadzanie w błąd? Za każdym razem mogą powiedzieć że to Ty się nie znasz a z loteria to nie ma nic wspólnego
0
@Emhyr Tam się boją wygrać ligę bo wtedy Bayern że złości Ci wszystkich zawodników wykupi.
0
Co Una gro na początku
2
@AbelKabel Jak to co, żyłkę aby uszy nie odpadly
0
@Kgorecki2500 Za blisko nie płacą :)