0

Ło Panie ale się zesrał

1

@Colon Czesiek jest tak pewny swoich umiejętności że nie przyjmuje żadnych rad do tego postawił już że Polska nie wyjdzie z grupy na ms aby wpadło parę groszy na emeryturę

0

Jeszcze jakie 60 minut i jeden z użytkowników uraczy nas postem o tym że Lewy jest cienki że bez dobrej pomocy nie istnieje bo sam nic nie potrafi zagrać.

0

@Sulimo Biego i jeszcze biego i po przerwie będzie biegol

0

To se pogroł chłopok

0

@Ksavix Oglądasz 1 i mówisz mi o lekarzu litości.

1

@Ksavix Nie lubię rzygać na telewizor więc jedynki nie oglądam

1

@_Niko_ Naprawdę mają dla Ciebie znaczenie miejsca tych zespołów w tym momencie. Barca będąc na 21 miejscu pyknie Real zawsze i wszędzie innej opcji nigdy nie widzę nawet jak by w 5 grali

2

Ja tam nie doszukuję się jakiś walków ci sędziowie powinni być karani i zaraz by się przyłożyli do roboty a tak mają w dupie ze wypatrzyli wynik

1

@SuperPatsonFCB Z wiekiem tak się czlowiekom dzieje pieprzą trzy po trzy patrz Szpakowski

4

Sędzia się pięknie podpalił ale cymbał

0

@arasz1819 To liga farmerów jest. Gwiazda jest tylko jedna niszczy właśnie ligę angielska bo ma mental

0

@masq I znów się odpalasz a za jakiś czas znikniesz.

0

@masq A dlaczego chcesz kogoś sadzac na ławce? Co jeśli Messi zgodziłby się grać za drobne i uczestniczyć w rotacji a nie być zawodnikiem pierwszej 11. Co do zaczepki kolegi powyżej to czego się spodziewasz gdzie przez pół roku się orales z mentalem a teraz chcesz uczestniczyć w normalnej rozmowie o Messim

0

@Survier Ja to bym za Pedriego wpuścił Inieste

0

@AlexDark00 Pewnie wszyscy ale zrobił to Lewy

1

@AlexDark00 No już dwie strzelił

0

Tyn wykręci cyferki

0

@AlexDark00 Co mnie to obchodzi, to nie ma z tą rozmową i twoim wpisem nic wspólnego

1

@AlexDark00 Ty masz ale ból dupy chłopie. Niedługo podczas meczu Szczakowianka Jaworzno będziesz gadał o Lewym że jest cienki. Ludzie o Depayu a ty Lewego wrzucasz

0

A tyn co z tymi łapami

0

Bojler dziś nie uszarpie nerwowo i wyleci jako drugi

1

@Janiama 6-0 dziś ich zlejemy

0

Olejniczak obce ciało nie kumam po co Milicic go zabrał chłop nic nie ogarnia. Obrona lipa atak katastrofa nie ma nikogo lepszego

2

@Deviler Nie tam jest mój stary.

6

Norweg zamiata ligę mistrzów co to za cyborg jest

0

Aj tak naprawdę odpalił 3 w takim momencie w jakim miał aby wrócić do meczu i go wygrać

0

Ej ty z tom paletkom to ja Robcio widziałaś tego basketbolowca

4

Ponitka co za gość MVP bez żadnego ale. Gramy dalej

0

Doncic po za gra, Ponitka mecz zycia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?