jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ło Panie ale się zesrał
1
@Colon Czesiek jest tak pewny swoich umiejętności że nie przyjmuje żadnych rad do tego postawił już że Polska nie wyjdzie z grupy na ms aby wpadło parę groszy na emeryturę
0
Jeszcze jakie 60 minut i jeden z użytkowników uraczy nas postem o tym że Lewy jest cienki że bez dobrej pomocy nie istnieje bo sam nic nie potrafi zagrać.
0
@Sulimo Biego i jeszcze biego i po przerwie będzie biegol
0
To se pogroł chłopok
0
@Ksavix Oglądasz 1 i mówisz mi o lekarzu litości.
1
@Ksavix Nie lubię rzygać na telewizor więc jedynki nie oglądam
1
@_Niko_ Naprawdę mają dla Ciebie znaczenie miejsca tych zespołów w tym momencie. Barca będąc na 21 miejscu pyknie Real zawsze i wszędzie innej opcji nigdy nie widzę nawet jak by w 5 grali
2
Ja tam nie doszukuję się jakiś walków ci sędziowie powinni być karani i zaraz by się przyłożyli do roboty a tak mają w dupie ze wypatrzyli wynik
1
@SuperPatsonFCB Z wiekiem tak się czlowiekom dzieje pieprzą trzy po trzy patrz Szpakowski
4
Sędzia się pięknie podpalił ale cymbał
0
@arasz1819 To liga farmerów jest. Gwiazda jest tylko jedna niszczy właśnie ligę angielska bo ma mental
0
@masq I znów się odpalasz a za jakiś czas znikniesz.
0
@masq A dlaczego chcesz kogoś sadzac na ławce? Co jeśli Messi zgodziłby się grać za drobne i uczestniczyć w rotacji a nie być zawodnikiem pierwszej 11. Co do zaczepki kolegi powyżej to czego się spodziewasz gdzie przez pół roku się orales z mentalem a teraz chcesz uczestniczyć w normalnej rozmowie o Messim
0
@Survier Ja to bym za Pedriego wpuścił Inieste
0
@AlexDark00 Pewnie wszyscy ale zrobił to Lewy
1
@AlexDark00 No już dwie strzelił
0
Tyn wykręci cyferki
0
@AlexDark00 Co mnie to obchodzi, to nie ma z tą rozmową i twoim wpisem nic wspólnego
1
@AlexDark00 Ty masz ale ból dupy chłopie. Niedługo podczas meczu Szczakowianka Jaworzno będziesz gadał o Lewym że jest cienki. Ludzie o Depayu a ty Lewego wrzucasz
0
A tyn co z tymi łapami
0
Bojler dziś nie uszarpie nerwowo i wyleci jako drugi
1
@Janiama 6-0 dziś ich zlejemy
0
Olejniczak obce ciało nie kumam po co Milicic go zabrał chłop nic nie ogarnia. Obrona lipa atak katastrofa nie ma nikogo lepszego
2
@Deviler Nie tam jest mój stary.
6
Norweg zamiata ligę mistrzów co to za cyborg jest
0
Aj tak naprawdę odpalił 3 w takim momencie w jakim miał aby wrócić do meczu i go wygrać
0
Ej ty z tom paletkom to ja Robcio widziałaś tego basketbolowca
4
Ponitka co za gość MVP bez żadnego ale. Gramy dalej
0
Doncic po za gra, Ponitka mecz zycia