jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Vini może być sfrustrowany co to za bełkot jest
0
@macio_944 Bo oni chcą puchar króla tero
0
Brakuje jeszcze tylko czerwa dla cymbała i będzie git
0
I nie dotyka karny powtórzony
0
Przecież on to robi specjalnie.
1
Bombel co odstawił to było tak komiczne że płaczę ze smiechu
1
Orłowski nachlany jest czy co. Koleś pieprzy takie kocopoly ze żal dziada
0
Cisniem Cisniem i Zara wycisniem
1
@Janiama 6-0 to będzie rzeź
0
@Compadre Nie wygupiej się już
3
Krowiarz do przerwy wciry w Poznaniu. Tyn to jest taktyk
1
@Luciano99 To jemu jak pochla szwedajaca się dobra włącza nachlal się i tyle kilometrów zrobił
3
@Luciano99 co twój stary robi w Ostrowie Wlkp przywieźli tam gościa do szpitala który miał 7 promili więc to musiał być on.
0
@MrCental Nie wygupiej sie już.
0
@tbas Pewnie że nie tylko cycki ale kurde te Cycki.
0
@Hosh To jest opuchlizna głodowa a nie nadwaga.
7
@Kessie Jo tylko cycki widze na tym zdjynciu a Ty jakieś ursusy
1
Słuchaj Pjanic taka głupia sprawa ale w styczniu to byśmy cię potrzebowali bo reszta się wysypała.
1
Teraz fizyczna pomocą ich zniszczymy.
0
Marcos zesrałem się Alonso. Przy nim Pigue to profesor fest.
0
Dlaczego nie sprawdzili spalonego przecież ewidentny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Na ten moment totki w le, wszyscy chcą grać z Barceloną
0
To już oczy nie krwawią tylko juha sie po ślepiach leje
0
Tero Fredi z Shakira piękny taniec odwalili
0
Kto gra na 9 i dlaczego ktoś kupił Frediego Beleeina
1
@Kuba_1 Kuba nie wygupiej się już.
0
Wchodzę na flashscore a tam znów Klop obsrany
0
@barti_VEB97 To spoko masz
0
Mnie to zastanawia jak można tak jechać po zawodnikach swojego zespołu. Mam tylko nadzieję że jak was bliscy denerwują to ich tak nie określacie. Co za szambo