1

Vini może być sfrustrowany co to za bełkot jest

0

@macio_944 Bo oni chcą puchar króla tero

0

Brakuje jeszcze tylko czerwa dla cymbała i będzie git

0

I nie dotyka karny powtórzony

0

Przecież on to robi specjalnie.

1

Bombel co odstawił to było tak komiczne że płaczę ze smiechu

1

Orłowski nachlany jest czy co. Koleś pieprzy takie kocopoly ze żal dziada

0

Cisniem Cisniem i Zara wycisniem

1

@Janiama 6-0 to będzie rzeź

0

@Compadre Nie wygupiej się już

3

Krowiarz do przerwy wciry w Poznaniu. Tyn to jest taktyk

1

@Luciano99 To jemu jak pochla szwedajaca się dobra włącza nachlal się i tyle kilometrów zrobił

3

@Luciano99 co twój stary robi w Ostrowie Wlkp przywieźli tam gościa do szpitala który miał 7 promili więc to musiał być on.

0

@MrCental Nie wygupiej sie już.

0

@tbas Pewnie że nie tylko cycki ale kurde te Cycki.

0

@Hosh To jest opuchlizna głodowa a nie nadwaga.

7

@Kessie Jo tylko cycki widze na tym zdjynciu a Ty jakieś ursusy

1

Słuchaj Pjanic taka głupia sprawa ale w styczniu to byśmy cię potrzebowali bo reszta się wysypała.

1

Teraz fizyczna pomocą ich zniszczymy.

0

Marcos zesrałem się Alonso. Przy nim Pigue to profesor fest.

0

Dlaczego nie sprawdzili spalonego przecież ewidentny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Na ten moment totki w le, wszyscy chcą grać z Barceloną

0

To już oczy nie krwawią tylko juha sie po ślepiach leje

0

Tero Fredi z Shakira piękny taniec odwalili

0

Kto gra na 9 i dlaczego ktoś kupił Frediego Beleeina

1

@Kuba_1 Kuba nie wygupiej się już.

0

Wchodzę na flashscore a tam znów Klop obsrany

0

@barti_VEB97 To spoko masz

0

Mnie to zastanawia jak można tak jechać po zawodnikach swojego zespołu. Mam tylko nadzieję że jak was bliscy denerwują to ich tak nie określacie. Co za szambo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?