5

Ten chłop jest po prostu głupi potrafi kopać piłkę ale jest głupi i nigdy nie będzie top

1

Kabason powinien być już w szatni

0

Tata zameldował się na boisku

1

Tera miltał zdążył

5

I jak po tym dzbanie nie jechać

0

@Gappeq Tutaj myślę że AM ich zmiecie

2

O miltał nie dobiegł a taki dobry

2

@Luciano99 Ty jesteś chory.

0

@VegetaPolska Przestań już trolować. Chłopie jak ty wypisujesz takie dyrdymały bo idziesz się spotkać to gdyby doszło do seksu to w każdej stacji telewizyjnej byś był tylko o różnych godzinach. Polsat 18:50 Tvn 19 a na pasku napis nowy pacjent w Choroszczy.

0

Sęp Kunde nie dokrecil

1

On za sam wjazd na Busiego powinien wyleciec

0

Upomnienie debil

0

Gowniary z paletkom nawet mi ziomka z zespołu przekupily

4

@Luciano99 Pracował pracował i wypracował.

0

@VamosGirl Do czego kupowałeś ten zamek z ciekawości pytam?

0

Narodowy w Barcelonie.

1

@DaPidejpi Nie lubię Cristiano ale on naprawde osiągnął wiele w piłce nożnej.
Wygrał wiele i wiele zarobił jest to sukces i nikt nie każe Ci się kłaniać jak to sam napisałeś wystarczy zdrowe podejście do tematu.
To tak jak byś uzdolnionego naukowca nazywał łbem bo na starość przez demencję mu się wszystko myliło.

0

Griezmann jest nie do zajechania

1

@okiemtypera_lucaxx95 No co Ty to patola jest.

1

Kurde ale gra ruska w szoku

3

Piknie Madzia to się fajnie ogląda.

0

@The Game 10 To jego ostatnia umowa dlatego musi sobie to dobrze przemyśleć

2

@bartas97 Otyłość i wywalone jajca to nie kontuzja co do reszty się zgadzam

0

@Kitek1640 Rewelacja umie jes malboro i Coca cola

0

@Dzemik55 Wiadomo z głodu jeszcze nikt nie pękł.

0

Szkoda bo jak wylosują Barcę to znów będą odpoczywać bo sph to nic nie warte trofeum i na ligę będą wypoczęci

0

Przecudowna asysta gość robi to co do niego należy.

0

Jest na prawej mój człowiek Fredi Belerin.

0

@Nano22 Walnął bym ci regułkę co to la bamba ale mi się nie chce

7

@shahman Wszystkie brzydkie za dużo zakrywają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?