jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Luciano99 Xavi do grudnia
0
Komentarz usunięty
0
@VegetaPolska No dobra jak nie ma dzieciaka to przygarniesz matkę?
0
@VegetaPolska Teraz tak pomyślałem że jak one fikły to ty weźmiesz tego dzieciaka do siebie bo chyba go tak nie zostawisz. Ogarniesz jakąś zbiórkę na labambe i jakoś to będzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@VegetaPolska Gdybyś nie trolowal i te dyrdymaly byłyby prawdą to mogę się założyć o 10 tyś ze ja szybciej wyrwę na trójkąt Lewandowska z żoną Messiego niż ty będziesz z jakąś panna sex uprawiał. Napisz do dziecioka on ci powie co się dzieje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
@Medium Ona przyprowadziła na to spotkanie całą rodzinę żeby wszyscy mogli się pośmiać
13
@VegetaPolska Tylko ten kumpel też nie odbierze bo zajęty jest zgadnij czym?
1
@VegetaPolska Ja myślę że ten jej dzieciok zamknął ja na strychu i ona tero czeko az przyjedziesz ją ratować. Koleżanka próbowała ale dzieciok skumał i ta za to siedzi w piwnicy. Nudny jesteś
0
@Michael24 Mnie to bolało
8
Właśnie definitywnie Messi stracił szansę na złotą piłkę. Marco zasłużenie ja bierze
2
Komentarz usunięty
2
@Tasde Chce Ci się ?
0
@AlexDark00 Mój bożek dobre dobre coś Ty Janusz teraz wymyślił. Chciałbyś być tak słaby aby cię do Bayernu i Barcy kupili ale oni to pewnie cymbały są i się nie znają
0
@AlexDark00 Co do tego posta ma przyjmowanie Lewandowskiego Janusz
0
@AlexDark00 Przestań wydzwaniać na labambe Janusz.
0
@AlexDark00 Dlaczego więc nie wystawiłeś kogos innego? Pewnie bym ci uwierzył że to nie ma znaczenia kogo wpisałeś gdyby nie drugie zdanie na temat Lewego. Jak Kowalskiego pytaja o cokolwiek rozmowa i tak kończy się na tym że Tusk jest be i z Tobą na temat Roberta mamy tak samo.
1
@AlexDark00 Zaczynam czytać pierwszego posta pisze ktoś coś o Ferranie widzę odpowiada Alex. Zastanawiam się kiedy przeczytam coś o Lewym i kurde szybko poszło. Chłopie czy ty miałeś jakieś praktyki w TVP przy produkcjach o Tusku?
0
@NeKenI To nie łyn bo bombel z bramy nie wyleciał
0
@kostek579 Można i jak można przewalić madryciokow to nalezy
0
Hłe Hłe Hłe piękny ten var
0
@VegetaPolska Ty masz coś nie tak z beretem nazywasz skoczka gownem a później masz problem ze inni potrafią tylko obrażać. Pisz już lepiej te telenowele
4
@barteggg08 Stawiaj chate auto i z dwie siostry jak masz.
1
@Shiver Pedri, właśc. Pedro González López pozdrawiam
1
@tomek8756 Rozpindolili po drodze jakiegoś czerwonego cinkusia ?
0
@partymaker Jak zawsze obiecujące
0
@13th Ty nazywasz to fikolkiem ja w 90 procentach jestem przekonany że gdyby się taka sytuacja wydarzyła przeczytalbym że dobrze zrobili. Co do strzelania do 13 latka mam nadzieję że nie dożyję takich czasów w Polsce
0
@kamiVeB poważnie zadajesz to pytanie ? Lecz z drugiej strony nie takie kwiatki tu były
3
@Maciej1078 Ja tutaj nie długo przeczytam że jak dzieciak zawinie lizaka i będzie uciekał przed policją a ta go zastrzeli to git bo i tak to patola.