5

@Luciano99 Xavi do grudnia

0

Komentarz usunięty

0

@VegetaPolska No dobra jak nie ma dzieciaka to przygarniesz matkę?

0

@VegetaPolska Teraz tak pomyślałem że jak one fikły to ty weźmiesz tego dzieciaka do siebie bo chyba go tak nie zostawisz. Ogarniesz jakąś zbiórkę na labambe i jakoś to będzie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@VegetaPolska Gdybyś nie trolowal i te dyrdymaly byłyby prawdą to mogę się założyć o 10 tyś ze ja szybciej wyrwę na trójkąt Lewandowska z żoną Messiego niż ty będziesz z jakąś panna sex uprawiał. Napisz do dziecioka on ci powie co się dzieje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

@Medium Ona przyprowadziła na to spotkanie całą rodzinę żeby wszyscy mogli się pośmiać

13

@VegetaPolska Tylko ten kumpel też nie odbierze bo zajęty jest zgadnij czym?

1

@VegetaPolska Ja myślę że ten jej dzieciok zamknął ja na strychu i ona tero czeko az przyjedziesz ją ratować. Koleżanka próbowała ale dzieciok skumał i ta za to siedzi w piwnicy. Nudny jesteś

0

@Michael24 Mnie to bolało

8

Właśnie definitywnie Messi stracił szansę na złotą piłkę. Marco zasłużenie ja bierze

2

Komentarz usunięty

2

@Tasde Chce Ci się ?

0

@AlexDark00 Mój bożek dobre dobre coś Ty Janusz teraz wymyślił. Chciałbyś być tak słaby aby cię do Bayernu i Barcy kupili ale oni to pewnie cymbały są i się nie znają

0

@AlexDark00 Co do tego posta ma przyjmowanie Lewandowskiego Janusz

0

@AlexDark00 Przestań wydzwaniać na labambe Janusz.

0

@AlexDark00 Dlaczego więc nie wystawiłeś kogos innego? Pewnie bym ci uwierzył że to nie ma znaczenia kogo wpisałeś gdyby nie drugie zdanie na temat Lewego. Jak Kowalskiego pytaja o cokolwiek rozmowa i tak kończy się na tym że Tusk jest be i z Tobą na temat Roberta mamy tak samo.

1

@AlexDark00 Zaczynam czytać pierwszego posta pisze ktoś coś o Ferranie widzę odpowiada Alex. Zastanawiam się kiedy przeczytam coś o Lewym i kurde szybko poszło. Chłopie czy ty miałeś jakieś praktyki w TVP przy produkcjach o Tusku?

0

@NeKenI To nie łyn bo bombel z bramy nie wyleciał

0

@kostek579 Można i jak można przewalić madryciokow to nalezy

0

Hłe Hłe Hłe piękny ten var

0

@VegetaPolska Ty masz coś nie tak z beretem nazywasz skoczka gownem a później masz problem ze inni potrafią tylko obrażać. Pisz już lepiej te telenowele

4

@barteggg08 Stawiaj chate auto i z dwie siostry jak masz.

1

@Shiver Pedri, właśc. Pedro González López pozdrawiam

1

@tomek8756 Rozpindolili po drodze jakiegoś czerwonego cinkusia ?

0

@partymaker Jak zawsze obiecujące

0

@13th Ty nazywasz to fikolkiem ja w 90 procentach jestem przekonany że gdyby się taka sytuacja wydarzyła przeczytalbym że dobrze zrobili. Co do strzelania do 13 latka mam nadzieję że nie dożyję takich czasów w Polsce

0

@kamiVeB poważnie zadajesz to pytanie ? Lecz z drugiej strony nie takie kwiatki tu były

3

@Maciej1078 Ja tutaj nie długo przeczytam że jak dzieciak zawinie lizaka i będzie uciekał przed policją a ta go zastrzeli to git bo i tak to patola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?