0

@Survier Zakładam że oglądałeś mecz więc sam sobie odpowiedzieć nie potrafisz.?

0

@Criss18Barca Tak Cię obserwuje od jakiegoś czasu i mi coś podpowiadało że Ty taki lekki menel jesteś.

1

@arasz1819 Przepraszam cofam swoje pomówienia.

1

@arasz1819 Jak pisałem poniżej tylko Czesława brakuje.

1

W tym Polsacie to mogliby jeszcze Czesława M. zatrudnić i by się chłopaki chwalili kto mniejszy wyrok dostał lub wcale.

2

@Kgorecki2500 Co wy z tym sianem robicie?

0

@Gwyn Ciekawe czy coś w studiu nam opowie na ten temat. Nie jest to żadna okrągła rocznica ale rocznica to rocznica.

0

W Londynie Bvb tyle farta mieć nie będzie i wciry przyjmą duże

0

@bartas97 Jak to przecież to gotowy żołnierz Raula

0

Babolowi jak sędziowanie dziś wychodzi?

5

Na miejscu Chelsea bym się o Lukaku jeszcze postarał.

1

Co z Norwega jest za koń to nie mam pytań. Na niego wystawić Garcie i by chłop nie spał 3 miesiące przez koszmary. Pojedynek z Ronaldem skończył by się natomiast mordobiciem tych panów.

0

Konglomerat został pięknie wyjaśniony przez Rubena

2

Pięknie ich rozklepali i Iniesta z bramką.

1

@Comentateiro Też tak sądzę ja bym im jeszcze zaproponowal zatrudnienie Setiena i Koumana.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Bo to araby ale reszta może Chelsea,MU, Live na to nie patrzymy tylko araby są bebe

0

Jak bym tak pizgnol na plecy to na bank wózek.

2

Obsranie Japonca numer dwa

0

@Medium Będziesz widział degradację jak świnia niebo.

0

Pepula to bierze i ligę też.

0

@AdiKingu96 Żeś widzioł tyle siana kłamco, pewnie jakąś babcie skroiłeś bandyto Ty.

0

@Bobo25 No to jeszcze tylko skarpetki z orzechami na święta i masz komplet.

2

@kamilos1214 Jak jesz to co wszyscy to odpowiem Ci jak kolega wyżej @Kidd
TAK

0

Oj to źle wygląda pewnie długo go nie zobaczymy.

0

@Kapitan hawk Ty tak naprawdę to że gość lubi swoje staty nie znaczy że ma nawalone pod deklem bo tylko taki człek wolałby te 4 bramki.

0

@Kapitan hawk Nie no co Ty dla niego jest najważniejsza liczba bramek A tak poważnie co to za głupie pytanie

7

@Nano22 Udowodnij żeś Dawid.

1

@Danny Gaucho Francuskie znam jeszcze " leżą pety" i ruskie " ljeko płaskie "

5

@ranger3120 Zapytaj @VegetaPolska on się zna i chętnie pomoże

0

@dniel Numer z szafkami nie jest normalny tylko czy ktoś coś z tym zrobił czy wszyscy obsrali zbroje? U nas również są szafki i nikt za nie pieniędzy nie bierze ponieważ rada rodzicównie nie wyraziła by na to zgody. Rada wybiera się sama pewnie że tak bo przecież trzeba by zrobić coś dla kogoś za darmo i wtedy chętnych nie ma. Co do tego że możesz obrócić argument, możesz tylko że wtedy już nie powinieneś używać określenia że rada rodziców to cyrk tylko że w twojej szkole rasa rodziców to cyrk bo moją jest zajebi... I spełnia swoją rolę. Pozdro miłego dzionka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?