1

@VegetaPolska Ty to jesteś taki jebaka gdzie nie pójdziesz tam Cię wyjeb...

0

@John_Doe W Choroszczy jest fajny schron ja na twoim miejscu już bym się zapisywał bo tam na nfz i długo się czeka.

0

Jeszcze tylko 15 minut

4

Ja to bym się cieszył jak by ich Kubo wyjaśnił

1

@Kinginiesta Dobrze że ja nie mieszkam w Warszawie ponieważ miałbym zbyt blisko do takiego pojeba i mógłby się odezwać mój wewnętrzny psychopata gdybym go spotkał

1

@Rust_Cohle Kuska zawsze działa do czasu ale widzę już coś na ten temat wiesz.

3

@Transu96 Janas nie ma samochodu

0

@kamilos1214 Twoja wiara w siebie przekonuje mnie w 100% że do końca życia w tym przypadku będzie witka

1

@kamilos1214 Musiasz kupić Audi abelowi udowodnić ze to twoje pojechać mercedesem w góry z rodzina na koniec pogadać z Vegeta jak wyrywać babki. Tylko tyle reszta się sama ułoży

2

@Comentateiro To tylko kwestia kto jest kompanierem i nie uważam abym nie potrafił cieszyć sie życiem.

0

@ROBSSSON Nie załapałem hehe. Tak mam wszystko i nie muszę szukać po jakiś streemach do nerwicy mnie to doprowadza. Po za tym hasło podałem do canal i netflix braciakom więc mogą sobie korzystać

0

@ROBSSSON ta na pół roku aż tak to oni fajni nie są do tego wiadomo masz wszystkie kanały bez pornoli i multirrom

0

@tbas Bez obrazy ale oni Cię chyba dymaja. Ja płacę 220 mam w tym canal+ cały polsat z liga mistrzów eleveny viaplay plus netflix. Coś nie tak z tym twoim canal plus

0

@Rewolucja123 Już pisałem ,tam sędzia nie gwizdnal ponieważ to Stuani wygrał pozycję wcześniej ciągnąć Erica. Pierwsza powtórka tej akcji gdy sędzia pokazuje to Stuaniemu

0

Ci co jadą po Garcii proszę zwrócić uwagę co pokazuje arbiter. Zaczął to wszystko Stuani który wcześniej trzyma zawodnika Barcy i dlatego sędzia ma jego zachowanie gdzieś ale to trzeba zobaczyć zanim się sponiewiera swojego zawodnika

0

Teraz kartki brak

0

Bramkarz Girony gra na czas przecież to jest tak głupie jak kartka dla Pedriego

1

@Danny Gaucho Muszę zapytać, chce Ci się?

12

@AbelKabel Co ty tutaj wypisujesz to jest niesamowite. To tyle z mojej strony.

4

@Medium vegeta to tylko u starego @Luciano99 na melinie może powywijać a nie na studniówce

0

@Pressinho Na zakończenie dodam że losowanie jest w poniedziałek

0

@Janas11224 To było bardzo proste aby go wyjaśnić. Wiedziałem że się zesra a produkował się kilka godzin.

0

Tero poklepali co za pazdzierz

0

@kamx Może mię nawet 100 asyst lecz nadal pozostanie cymbalkiem

1

@Gappeq Zesrali się tuż przed kiblem

4

@AbelKabel Krutka piłeczka do Ciebie i kolegi. Zaryzykujesz 1000 zł w zakładzik że to jego auto

5

Ten chłop jest po prostu głupi potrafi kopać piłkę ale jest głupi i nigdy nie będzie top

1

Kabason powinien być już w szatni

0

Tata zameldował się na boisku

1

Tera miltał zdążył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?