jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VegetaPolska Ty to jesteś taki jebaka gdzie nie pójdziesz tam Cię wyjeb...
0
@John_Doe W Choroszczy jest fajny schron ja na twoim miejscu już bym się zapisywał bo tam na nfz i długo się czeka.
0
Jeszcze tylko 15 minut
4
Ja to bym się cieszył jak by ich Kubo wyjaśnił
1
@Kinginiesta Dobrze że ja nie mieszkam w Warszawie ponieważ miałbym zbyt blisko do takiego pojeba i mógłby się odezwać mój wewnętrzny psychopata gdybym go spotkał
1
@Rust_Cohle Kuska zawsze działa do czasu ale widzę już coś na ten temat wiesz.
3
@Transu96 Janas nie ma samochodu
0
@kamilos1214 Twoja wiara w siebie przekonuje mnie w 100% że do końca życia w tym przypadku będzie witka
1
@kamilos1214 Musiasz kupić Audi abelowi udowodnić ze to twoje pojechać mercedesem w góry z rodzina na koniec pogadać z Vegeta jak wyrywać babki. Tylko tyle reszta się sama ułoży
2
@Comentateiro To tylko kwestia kto jest kompanierem i nie uważam abym nie potrafił cieszyć sie życiem.
0
@ROBSSSON Nie załapałem hehe. Tak mam wszystko i nie muszę szukać po jakiś streemach do nerwicy mnie to doprowadza. Po za tym hasło podałem do canal i netflix braciakom więc mogą sobie korzystać
0
@ROBSSSON ta na pół roku aż tak to oni fajni nie są do tego wiadomo masz wszystkie kanały bez pornoli i multirrom
0
@tbas Bez obrazy ale oni Cię chyba dymaja. Ja płacę 220 mam w tym canal+ cały polsat z liga mistrzów eleveny viaplay plus netflix. Coś nie tak z tym twoim canal plus
0
@Rewolucja123 Już pisałem ,tam sędzia nie gwizdnal ponieważ to Stuani wygrał pozycję wcześniej ciągnąć Erica. Pierwsza powtórka tej akcji gdy sędzia pokazuje to Stuaniemu
0
Ci co jadą po Garcii proszę zwrócić uwagę co pokazuje arbiter. Zaczął to wszystko Stuani który wcześniej trzyma zawodnika Barcy i dlatego sędzia ma jego zachowanie gdzieś ale to trzeba zobaczyć zanim się sponiewiera swojego zawodnika
0
Teraz kartki brak
0
Bramkarz Girony gra na czas przecież to jest tak głupie jak kartka dla Pedriego
1
@Danny Gaucho Muszę zapytać, chce Ci się?
12
@AbelKabel Co ty tutaj wypisujesz to jest niesamowite. To tyle z mojej strony.
4
@Medium vegeta to tylko u starego @Luciano99 na melinie może powywijać a nie na studniówce
0
@Pressinho Na zakończenie dodam że losowanie jest w poniedziałek
0
@Janas11224 To było bardzo proste aby go wyjaśnić. Wiedziałem że się zesra a produkował się kilka godzin.
0
Tero poklepali co za pazdzierz
0
@kamx Może mię nawet 100 asyst lecz nadal pozostanie cymbalkiem
1
@Gappeq Zesrali się tuż przed kiblem
4
@AbelKabel Krutka piłeczka do Ciebie i kolegi. Zaryzykujesz 1000 zł w zakładzik że to jego auto
5
Ten chłop jest po prostu głupi potrafi kopać piłkę ale jest głupi i nigdy nie będzie top
1
Kabason powinien być już w szatni
0
Tata zameldował się na boisku
1
Tera miltał zdążył