jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Santos dziś poda się do dymisji aby ratować swoje nazwisko
1
Szczęsny prowadzi w tym meczu czy o h.. biega
0
Fajny tyn Karbownik
1
@TR3YWAY I co z tego kurde przecież to nie zajmuje ci pół dnia wiedzą że mają faceta w firmie więc go o to proszą no chyba że się mylą. Przecież to jest zwykła koleżeńska przysługa nawet co dwa dni.
2
@TR3YWAY To jakaś tragedia że kobiety poprosiły cię abyś przyniósł baniak ja pie... rozumiem równouprawnienia ale trzeba też być facetem.
0
@Ojciec5tkidzieci Zgadzam się pod warunkiem że jak będę miał 45 lat to dają mi godziwą emeryturę
3
@Domas01 spytaj czyś ty jego niewolnik jest czy o co biega
1
@VegetaPolska Czy ty naprawdę myślisz że większość użytkowników tej strony to debile czy jak. Chłopie zarabiasz z nadgodzinami nawet 5 tys. przyjmijmy więc środek że odkładasz 85% czyli zostaje Ci 750 zł na miesiac . Wychodzi na to że chodzisz na siłownię do kumpla do piwnicy jeździsz do innych miejscowość na randki nie autobusem a rowerem i zrecie chyba paluszki z biedry zapijając kranówka.
1
@Comentateiro Ja chciałem tylko napisać że Xaviego to nie ma bo był tylko do grudnia.
1
Spalony proszę spalony
1
Don Florentino Cwiakala już odleciał
0
@tadzik447 Spadaj Pan kumpel ci kazał przekazać
0
Kumpel pyta o nazwisko fortuny zna ktoś?
0
Jak to mówili w studiu ciekawe czy gruby dziś zagra pierwszy raz w klasyku hehe. To jest jeszcze większą wtopa niż Dembele z Cou razem wzięci
0
@Emhyr Bo tutaj chodzi o to że koka tego który to projektował droga była i tero to trzeba odzyskać
1
Ancelotti wystawił Carvajala aby mógł dogonić Balde.
0
@Emhyr Pewnie że byś się nie ubrał, no za co:)
0
@AlexDark00 Co ty Janusz pierdzielisz to głowa mała. Nikt z nas tej decyzji nie podjął tylko jak już robi to sztab i zawodnicy ale ty Janusz wiesz lepiej. Dembele na kapitana i to już oj Janusz Janusz
3
@Ptasior I wszyscy z tego grona siana jak lodu chcieli wydymać podatnika . Fryzjer to musi mieć pięknego nerwa że tylko tyle nakradł
1
@AlexDark00 Janusz znowu te wysrywy
0
@Lionel_Messi10 Znów nas beko będzie sponsorować?
3
@ranger3120 Lete do kościoła podziękować. Jeżeli masz takie przekonania na jaką cholerę zadajesz tak głupie pytanie. Ja mam gdzieś twoje xd wiem swoje ty swoje i żyjmy dalej.
18
@ranger3120 Żyje i mam się dobrze a co chciałeś o coś zapytać czy mnie uśmiercić aby było na twoje.
1
@marcin62 Ja czekam aż chłopaki zrobią sobie kółeczko i będą robić zawody kto bardziej potrafi pojechać po danym zawodniku. Oczywiście dozwolone również wyciąganie rzeczy z życia prywatnego.
2
Ale kurde gość jest zawsze tam gdzie ta cholerna piłka. Tam mógłby być kto inny ale zawsze jest on jak to kurde działa
1
To jest Qń a nie piłkarz.
6
@Conradxc Zawalił dysk pornolami i teraz chce pogadać na priv bo trochę wiocha.
0
@AlexDark00 Janusz znowu dzwonisz.
1
Minuta 13 babol już stracił kontrolę nad meczem.
0
@Cotutajsiedzieje Zobacz @VegetaPolska jakie to proste wystarczy mieć sianko i wtedy one na pewno takie nie będą