0

Santos dziś poda się do dymisji aby ratować swoje nazwisko

1

Szczęsny prowadzi w tym meczu czy o h.. biega

0

Fajny tyn Karbownik

1

@TR3YWAY I co z tego kurde przecież to nie zajmuje ci pół dnia wiedzą że mają faceta w firmie więc go o to proszą no chyba że się mylą. Przecież to jest zwykła koleżeńska przysługa nawet co dwa dni.

2

@TR3YWAY To jakaś tragedia że kobiety poprosiły cię abyś przyniósł baniak ja pie... rozumiem równouprawnienia ale trzeba też być facetem.

0

@Ojciec5tkidzieci Zgadzam się pod warunkiem że jak będę miał 45 lat to dają mi godziwą emeryturę

3

@Domas01 spytaj czyś ty jego niewolnik jest czy o co biega

1

@VegetaPolska Czy ty naprawdę myślisz że większość użytkowników tej strony to debile czy jak. Chłopie zarabiasz z nadgodzinami nawet 5 tys. przyjmijmy więc środek że odkładasz 85% czyli zostaje Ci 750 zł na miesiac . Wychodzi na to że chodzisz na siłownię do kumpla do piwnicy jeździsz do innych miejscowość na randki nie autobusem a rowerem i zrecie chyba paluszki z biedry zapijając kranówka.

1

@Comentateiro Ja chciałem tylko napisać że Xaviego to nie ma bo był tylko do grudnia.

1

Spalony proszę spalony

1

Don Florentino Cwiakala już odleciał

0

@tadzik447 Spadaj Pan kumpel ci kazał przekazać

0

Kumpel pyta o nazwisko fortuny zna ktoś?

0

Jak to mówili w studiu ciekawe czy gruby dziś zagra pierwszy raz w klasyku hehe. To jest jeszcze większą wtopa niż Dembele z Cou razem wzięci

0

@Emhyr Bo tutaj chodzi o to że koka tego który to projektował droga była i tero to trzeba odzyskać

1

Ancelotti wystawił Carvajala aby mógł dogonić Balde.

0

@Emhyr Pewnie że byś się nie ubrał, no za co:)

0

@AlexDark00 Co ty Janusz pierdzielisz to głowa mała. Nikt z nas tej decyzji nie podjął tylko jak już robi to sztab i zawodnicy ale ty Janusz wiesz lepiej. Dembele na kapitana i to już oj Janusz Janusz

3

@Ptasior I wszyscy z tego grona siana jak lodu chcieli wydymać podatnika . Fryzjer to musi mieć pięknego nerwa że tylko tyle nakradł

1

@AlexDark00 Janusz znowu te wysrywy

0

@Lionel_Messi10 Znów nas beko będzie sponsorować?

3

@ranger3120 Lete do kościoła podziękować. Jeżeli masz takie przekonania na jaką cholerę zadajesz tak głupie pytanie. Ja mam gdzieś twoje xd wiem swoje ty swoje i żyjmy dalej.

18

@ranger3120 Żyje i mam się dobrze a co chciałeś o coś zapytać czy mnie uśmiercić aby było na twoje.

1

@marcin62 Ja czekam aż chłopaki zrobią sobie kółeczko i będą robić zawody kto bardziej potrafi pojechać po danym zawodniku. Oczywiście dozwolone również wyciąganie rzeczy z życia prywatnego.

2

Ale kurde gość jest zawsze tam gdzie ta cholerna piłka. Tam mógłby być kto inny ale zawsze jest on jak to kurde działa

1

To jest Qń a nie piłkarz.

6

@Conradxc Zawalił dysk pornolami i teraz chce pogadać na priv bo trochę wiocha.

0

@AlexDark00 Janusz znowu dzwonisz.

1

Minuta 13 babol już stracił kontrolę nad meczem.

0

@Cotutajsiedzieje Zobacz @VegetaPolska jakie to proste wystarczy mieć sianko i wtedy one na pewno takie nie będą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?