jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dzefrej234 Bartolomeo to typowy przykład na to że od piniendzy zgupiec idzie
1
@Bocheno1 Gdybyś się nie gapił tylko na pachy to byś poznał że to Jowita
1
@AlexDark00 Janusz nie odpalaj się znów.
0
@Deviler To jest Janusz Kowalski a Lewy to Tusk
2
@MesQueUnClub_87 Ale poleciał kolega bo padnę.
0
Komentarz usunięty
0
@mekston Dlaczego miał usunąć?
0
@AduŚ07 A co robotę w straży dostałeś?
1
@Kidd Wyprzedzając całe towarzystwo chciałem stwierdzić że on jest cienki i nie powinien tu trafić.
1
@MesQueUnClub96 Do czasu gdy nie zacznę czytać twoich postów wtedy dociera do mnie że muszę z kimś takim dzielić ten piękny glob
0
@AlexDark00 Janusz co to się znowu stanęło
0
@Cotutajsiedzieje Pieniądze szczęścia nie dają ale to co za nie możesz kupić już tak.
1
@Kidd Teczek się zachciało nazbierać. Nie ze mną te numery bruner
1
@VegetaPolska Ty już dej spokój z tymi dupami.
1
@szkutnik91 Co dwa metry kamara wideło a ten pajacuje
0
@kuz O co chodzi z tym viaplay gdybyś mógł przybliżyć
Edit już wiem
0
@Medium Bez tych boków nic nie ugrają jak w poprzednim sezonie.
0
@HERORICH2 a Felix to się wybił do Chelsea i tero spod na dół
1
Kto mi wytłumaczy po co kibice rozbierają te koszulki do tego z takimi bebzonami.
3
@Rust_Cohle Ups nie pyklo koledze a chcioł być śmieszny.
2
@Comentateiro Tyn od babci na pasach też lubi się pokazać w tv.
1
@Fabik87 Bo żyć to trza umić
0
@mrboom Jak by wyszedł koń to by na konia zrzucili winę . Jak w głowie jest tylko żyłka która trzyma uszy aby nie odpadły to tak wygląda koniec zabawy.
3
Komentarz usunięty
0
@MesQueUnClub96 Ciekawe co by było gdyby Dembele trafił z Liverpoolem a Roma spuchła?
2
@DonCarletto Lepiej niech się przyzna ten co na emerytki.pl wchodził :)
0
@Borneo Ty nie czytasz tego co wrzucasz?
0
@Medium Wydarla się po asie jak by mecz wygrała
1
W tej bami nie jest ok zachowuje się jak typowy ruski dzikus
1
Drzypapa tego nie ogarnie mam nadzieję