0

@Luciano99 Wchodzę w to pod warunkiem że będę na napadzie bo obrońców Legii się przecie nie będę bał.

0

@LM10GOAT Przeczytaj wyżej. Zadam Ci pytanie inaczej, gdyby Real wygrał Ligę mistrzów a Barca za to miałaby dostać 50 milionów poszedłbyś na to?

0

@LM10GOATJakie to ma znaczenie co kluby zyskują. Wiadomo że liga hiszpańska nie punkty lecz inne profity więc dlaczego nie kibicujesz Realowi? Jesteś odklejony bo nie chcesz profitów dla Barcy XD

1

@LM10GOAT A kibicujesz Realowi bo wtedy liga będzie mocniejsza bogatsza i Barca na tym zyska czy jednak jesteś odklejony.

0

@agaFCB Sprzedać póki coś wort

2

Zorzue zgłupiał. Gość się zachowuje jak by był gwiazdą formatu światowego a grywa w ekstraklapie.

1

@MesQueUnClub96 Nic dziwnego.

0

@Janas11224 Cancelo przyleci do Barcelony gdy tylko wróci z Egiptu.
Kiedy wróci z Egiptu kto wie na razie się nie wybiera.

0

@dezkrit_smile No to tak się bawić nie będziemy. Piszesz że jesteś nowy czyli na wstępie kłamiesz. Chyba się wypiszę z tego internetu sami kłamcy i oszuści

0

@Pawci023x Tak samo jak zawodowy koszykarz na 10 trafia 2 osobiste toć to jest dramat

0

@Katalończyk 99 Wywala zboczeńca:)

1

@Roobo Rozwal ekran nie będzie miał na czym siadać

1

@MesQueUnClub96 Mój stary.

1

@MarioVeB! Do slunska za darmo też byś go nie wziął prawda.

0

@MesQueUnClub96 Jeden durnoty o polityce pisze a drugi o piłce więc podobni do siebie jesteście jak przeniesiesz się na politykę zostaniecie przyjaciółmi. Dodi ja naprawdę chce dla ciebie dobrze

1

@MesQueUnClub96 Poproś Kamyka co by cię do Stanów zabrał i będzie o konfederacji pisać.

0

@Colon Kolczyki za 200 zł

1

@EldoradoHaze A mój wujek to zwykły chlor co umie rozkręcić każda imprezę.

4

@kamyk_23 Raków Częstochowa taki mecz jest. Nie lubię memcenow ale jaka ty masz odklejke to masakra.

0

Rozumiem że drużyna z Kopenhagi jest bardziej utytułowana ale czy dziś lepsza na bank nie. Gdy słucham jednak Borka to mam wrażenie że chłop marudzenie wyssał z mlekiem matki. Wszystko Raków robi źle natomiast Duńczycy to mistrzowie świata.

7

@J4no Nie przebrał się to jest pod człowiekiem i należy nim gardzić ale do innego użytkownika pisze że ma nie obrażać. Żartowniś nie ma co

2

@BordowyPtak Czy gdybyś mógł edytować to edytował byś również określenie pod człowiek?

13

@BordowyPtak Pod człowiek bo się nie przebrał. Zastanawia mnie jak można napisać taki debilizm .

0

Przy minimalnie większym szczęściu byłoby z 3-0 bo okazję były zacne ale tu ryk jak by świnie zazynali

0

4-0 hattrick Yamala plus Pedri

0

@Herato Za moje pieniądze cymbały typu Hajto dorabiać się nie będą

0

@Peciak Piszesz o pokorze a zarazem że ciśniesz bekę z innych. No trzyma się kupy

2

@bartas97 Bez problemu hm ja bym siana nie postawil

0

@MesQueUnClub96 Do ty komuś sugerujesz że nie wie o czym mówi.

1

Czyżby pierwszy trener w ekstraklasie który poleci?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?