jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Luciano99 Wchodzę w to pod warunkiem że będę na napadzie bo obrońców Legii się przecie nie będę bał.
0
@LM10GOAT Przeczytaj wyżej. Zadam Ci pytanie inaczej, gdyby Real wygrał Ligę mistrzów a Barca za to miałaby dostać 50 milionów poszedłbyś na to?
0
@LM10GOATJakie to ma znaczenie co kluby zyskują. Wiadomo że liga hiszpańska nie punkty lecz inne profity więc dlaczego nie kibicujesz Realowi? Jesteś odklejony bo nie chcesz profitów dla Barcy XD
1
@LM10GOAT A kibicujesz Realowi bo wtedy liga będzie mocniejsza bogatsza i Barca na tym zyska czy jednak jesteś odklejony.
0
@agaFCB Sprzedać póki coś wort
2
Zorzue zgłupiał. Gość się zachowuje jak by był gwiazdą formatu światowego a grywa w ekstraklapie.
1
@MesQueUnClub96 Nic dziwnego.
0
@Janas11224 Cancelo przyleci do Barcelony gdy tylko wróci z Egiptu.
Kiedy wróci z Egiptu kto wie na razie się nie wybiera.
0
@dezkrit_smile No to tak się bawić nie będziemy. Piszesz że jesteś nowy czyli na wstępie kłamiesz. Chyba się wypiszę z tego internetu sami kłamcy i oszuści
0
@Pawci023x Tak samo jak zawodowy koszykarz na 10 trafia 2 osobiste toć to jest dramat
0
@Katalończyk 99 Wywala zboczeńca:)
1
@Roobo Rozwal ekran nie będzie miał na czym siadać
1
@MesQueUnClub96 Mój stary.
1
@MarioVeB! Do slunska za darmo też byś go nie wziął prawda.
0
@MesQueUnClub96 Jeden durnoty o polityce pisze a drugi o piłce więc podobni do siebie jesteście jak przeniesiesz się na politykę zostaniecie przyjaciółmi. Dodi ja naprawdę chce dla ciebie dobrze
1
@MesQueUnClub96 Poproś Kamyka co by cię do Stanów zabrał i będzie o konfederacji pisać.
0
@Colon Kolczyki za 200 zł
1
@EldoradoHaze A mój wujek to zwykły chlor co umie rozkręcić każda imprezę.
4
@kamyk_23 Raków Częstochowa taki mecz jest. Nie lubię memcenow ale jaka ty masz odklejke to masakra.
0
Rozumiem że drużyna z Kopenhagi jest bardziej utytułowana ale czy dziś lepsza na bank nie. Gdy słucham jednak Borka to mam wrażenie że chłop marudzenie wyssał z mlekiem matki. Wszystko Raków robi źle natomiast Duńczycy to mistrzowie świata.
7
@J4no Nie przebrał się to jest pod człowiekiem i należy nim gardzić ale do innego użytkownika pisze że ma nie obrażać. Żartowniś nie ma co
2
@BordowyPtak Czy gdybyś mógł edytować to edytował byś również określenie pod człowiek?
13
@BordowyPtak Pod człowiek bo się nie przebrał. Zastanawia mnie jak można napisać taki debilizm .
0
Przy minimalnie większym szczęściu byłoby z 3-0 bo okazję były zacne ale tu ryk jak by świnie zazynali
0
4-0 hattrick Yamala plus Pedri
0
@Herato Za moje pieniądze cymbały typu Hajto dorabiać się nie będą
0
@Peciak Piszesz o pokorze a zarazem że ciśniesz bekę z innych. No trzyma się kupy
2
@bartas97 Bez problemu hm ja bym siana nie postawil
0
@MesQueUnClub96 Do ty komuś sugerujesz że nie wie o czym mówi.
1
Czyżby pierwszy trener w ekstraklasie który poleci?