0

Porto time Porto zasłużyło szkoda że nie uznana a ja wam powie co to za pierdolamento

0

@Cvzx Właśnie też nie widzę go na boisku

0

@Sulimo Balde gdzie za brzuch się łapał a wtedy spidi by musiał wejsc

0

@doc Tomek mówił co innego a ja mu ufam tak jak baba na pasach

0

@AlexDark00 Janusz nie wygupiej się już

0

@Rewolucja123 Ja bym dał Fermina i Gundo cofnął do tyłu.

0

@AlexDark00 Janusz dlaczego nie jestem zdziwiony.

1

@tomek8756 Ciekawe jak się wtedy Ziober czuje po takiej piłce jeśli w ogóle zrozumiał.

0

Tyn hag to na bank do grudnia

0

Rudiger macha tymi łapami jak baba wodna w wiedzminie

2

Karnioczek biali zdziwieni karne to my a nie nam.

0

@Barca1922 Nie przesadzaj przecież wycinali tylko jedną.

0

@barcelonaLM Ciekawe gdzie ta menda się wyniesie po przegranych wyborach pewnie USA

0

Przecież real zaro spuchnie

2

@takisobiektos To samo chciałem pisać on biega jak by miał się zesrać i biegnie co by zdążyć

0

@Firestone Jak może mieć uraz czegoś czego nie ma ?

3

@ranger3120 sraka jak talala

2

@hayek On jest głupi takiego debila nie idzie na zawołanie grać a Jarek dobrze o tym wie że ma takiego idiotę który na środku rynku się wysra jak mu powie więc go trzyma.

3

@GeneralXavi On tam chlac nie mógł a na trzeźwo nic nie ogarnia.

1

@blakkudium Ciekawe ile Betis by za niego chciał przydałby się nam.

1

@Katalończyk 99 Odpowiem jak powiesz prawdę gdzieś nakradł te piniondze na to mieszkanie.

0

Cadiz już 2-0 z Madrytem

0

@Essos Ja tam niebo góry i las

1

@budel17 Jeśli twoim zdaniem Roberto grał w ujowym klubie po co siedzisz na stronie o tym klubie i się udzielasz

3

@BordowyPtak I myślisz że taki Balotelli by to ogarnął

1

@Tasde Też jestem zdziwiony gość udaje świętego a bardzo często gra chamsko i nieczysto.

1

@maroonMnie tam starczy tej wiedzy na jego temat. Odpowiadałem humorystycznie i zakładam że również wiele więcej nie chcesz już wiedzieć:)

1

@maroon To jest Popek Popek wytatuował sobie twarz. Mam nadzieję że pomogłem więcej o tym odklejencu nie wiem.

0

@Kgorecki2500 Dali dawaj o 500 zł że się sprzedadzą,

2

@SeWo77 Dla mnie mistrzem swiata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?