jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Porto time Porto zasłużyło szkoda że nie uznana a ja wam powie co to za pierdolamento
0
@Cvzx Właśnie też nie widzę go na boisku
0
@Sulimo Balde gdzie za brzuch się łapał a wtedy spidi by musiał wejsc
0
@doc Tomek mówił co innego a ja mu ufam tak jak baba na pasach
0
@AlexDark00 Janusz nie wygupiej się już
0
@Rewolucja123 Ja bym dał Fermina i Gundo cofnął do tyłu.
0
@AlexDark00 Janusz dlaczego nie jestem zdziwiony.
1
@tomek8756 Ciekawe jak się wtedy Ziober czuje po takiej piłce jeśli w ogóle zrozumiał.
0
Tyn hag to na bank do grudnia
0
Rudiger macha tymi łapami jak baba wodna w wiedzminie
2
Karnioczek biali zdziwieni karne to my a nie nam.
0
@Barca1922 Nie przesadzaj przecież wycinali tylko jedną.
0
@barcelonaLM Ciekawe gdzie ta menda się wyniesie po przegranych wyborach pewnie USA
0
Przecież real zaro spuchnie
2
@takisobiektos To samo chciałem pisać on biega jak by miał się zesrać i biegnie co by zdążyć
0
@Firestone Jak może mieć uraz czegoś czego nie ma ?
3
@ranger3120 sraka jak talala
2
@hayek On jest głupi takiego debila nie idzie na zawołanie grać a Jarek dobrze o tym wie że ma takiego idiotę który na środku rynku się wysra jak mu powie więc go trzyma.
3
@GeneralXavi On tam chlac nie mógł a na trzeźwo nic nie ogarnia.
1
@blakkudium Ciekawe ile Betis by za niego chciał przydałby się nam.
1
@Katalończyk 99 Odpowiem jak powiesz prawdę gdzieś nakradł te piniondze na to mieszkanie.
0
Cadiz już 2-0 z Madrytem
0
@Essos Ja tam niebo góry i las
1
@budel17 Jeśli twoim zdaniem Roberto grał w ujowym klubie po co siedzisz na stronie o tym klubie i się udzielasz
3
@BordowyPtak I myślisz że taki Balotelli by to ogarnął
1
@Tasde Też jestem zdziwiony gość udaje świętego a bardzo często gra chamsko i nieczysto.
1
@maroonMnie tam starczy tej wiedzy na jego temat. Odpowiadałem humorystycznie i zakładam że również wiele więcej nie chcesz już wiedzieć:)
1
@maroon To jest Popek Popek wytatuował sobie twarz. Mam nadzieję że pomogłem więcej o tym odklejencu nie wiem.
0
@Kgorecki2500 Dali dawaj o 500 zł że się sprzedadzą,
2
@SeWo77 Dla mnie mistrzem swiata