jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mate92 Jak to Jarek mówił że mi weźmie i będę robił do 90
0
@Hosh I ostatni raz dostałem 500 plus wysłali mi sms
0
@Barcasub A do drugiej części się odniesiesz.
0
@RafiVeB Ale po co program jak mi ktoś mówi że jestem gorszy to na niego nie głosuje.
0
@Barcasub Ale ilu mieszka w mieście które poparło Ko a tych również nazwałeś idiotami. Ty to się musisz męczyć w tym kraju taki ynteligentny
0
@RafiVeB Nie reszta ma rozum i nie chciała być sponiewierana przez kolegów korwina
0
@draxidox A co mieli głowy spuścić i płakać
0
@Barcasub Nazywasz ludzi idiotami bo inaczej niż ty głosowali i ty masz coś do kogoś ze wsi
0
@Sulimo Przecież się nie gniewam mieszkam na wsi ale prawdę akceptuję
1
@Barcasub świnie w ryk
0
@Sulimo Sam jesteś wieśniak
0
ziobro, czarnek, sasin i wójt z pcimia jak ja się cieszę że te ryje lecą
0
Co ciul wyciągnął
1
Ale ryk w TVP holecka już pewnie ryczy w poduche
0
@Trojanek23 13 procent może 20% bydzie
0
@cyron1 Czyli teraz to że się nawalił będzie usprawiedliwieniem. Chłop dostał to na co zasłużył i to jest tylko i wyłącznie jego wina .
1
@kejdzi To co teraz będzie można zgwałcić zapłacić i po krzyku niech się cieszy że chce się dogadać.
1
@Comentateiro Wysłać ci e-recepte na jakieś psychotropy
3
@xavi890 Nie kumam jak zniszczyła? Jak się łbem myśli zamiast głową to trza płacić pinionzki.
0
@q1 Po co leczyć szufladę kanałowo
1
@Sapos93 No to piękny plan miała a debil się dał złapać i teraz płaci.
0
@Pedri16Future Tak z 15 to bym mu dał najmniej i wsadził do celi że Śliną
0
@SirBobby Ty co tu siwego bajeranta pomijasz
0
@Benz Bo madryciokow w repce też nie lubią
0
Murorz tynkosz,akrobata na boisku teraz nas zniszczą
1
Normalnie Probierz stworzył potwora dlatego spadam chyba spać bo się boje takiej pokraki.
3
Tak jak ktoś niżej pisał. Już się mści ta menda z gwizdkiem
0
Widać brak Krychy i Linettego piłeczka nie chodzi jak powinna
0
@Lionel_Messi10 Ok przyjeżdża twój idol lub twojego dziecka masz siana jak lodu czy dasz 1000 zł
0
Patrzta nima Lewego bramki się rozkładając na innych