1

Dziunior będzie cały mecz tak beczał i kartki nie zobaczy bo rasizm

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Manita dla Girony ma być a nie mnie tu jakieś remisy

0

Giroooona Giroooona

0

@marcin62 Nie ma znaczenia kim jest więc dla mnie ma znaczenie kto pracuje w policji że ten cyrk tak wygląda jak wygląda i gdzie jest kierowca BMW

2

@Kgorecki2500 o 500 ze konfederaci się sprzedają tam gdzie dają najlepsze stołki i całe ideowe dyrdymały zastąpią piniondze.

0

32 letni kierowca bmw który doprowadził do wypadku jest poszukiwany listem gończym. Kolesia jeszcze schowali co by ustalić wersję z papugami. Pikny to kraj

2

@AmigoBlancos Wiadomo Real nie strzeli.

4

Ten sędzia to kartki ma tylko dla zawodników Barcy?

1

@KamQiX Elbląg i Lublin to też prawie to samo to na el i to na el.

1

@draxidox Bokiem ale bezpiecznie jedzi.

0

@lntrowertyk Kultura przed kamerą i pojawił mi się pysk Janusza Kowalskiego hehe

1

@patrix211 Chyba jak go do Dąbrowy zaproszą

3

@Luciano99 Bylem na szkoleniu gdzie zjeżdżają się ludzie z całej Polski. Każdy wchodzi witam jestem Jarek, cześć Michał jestem,cześć jestem Karolina. Na co wchodzi gość że stolycy i mówi cześć Seba z WARSZAWY taka ciekawostka że jest też kilka innych rzeczy dlaczego ludzie za warszawiakami nie przepadają

20

@arasz1819 Deweloperzy zejdą z cen bo ma być taniej i ciul

0

@DLFCB To nie księża aby nie wytrzymały aby trzeba było pogotowie wołać.

0

@stone80 Na początku kia się sama rozbiła później ona spowodowała wypadek. Gdyby nie świadkowie to by ucięli sprawie łeb. Przecież oni mieli rodzinę która jest teraz w dramatycznym stanie a takiemu debilowi grozi 8 lat pod warunkiem że adwokaci go nie wybronia.

1

@AxelF a już myślałem że mamy wariata na forum :)

2

@AxelF W takie przypadki to ja nie uwierzę i nikomu tego nie wmówisz :)

1

@Comentateiro Przecież gdyby nie kapitalizm dalej ja i moi bliscy byliby w czarnej dupie. Pochodzę z biedy i dziwnych akcji rozpisywał sie nie będę ale pracuję od 15 roku życia i teraz moje dzieciaki mają na korepetycje dodatkowe zajęcia i wpieprzamy szynkę. Nie nie posiadam jeszcze 5 mercedesów i 12 mieszkań ale może moje dzieci przez te wykupione korepetycję już będą miały i moje wnuki już będą mogły być rentierami bo rodzice lekarze kupią im po 5 mieszkań. Czy mają za to przepraszać że dziadek zapierniczał ?Może jednak moje dzieciaki zostaną jednak pijakami i cała moja energia w pizdu. Każdy ma swoje dwie łapy i nogi i mimo że nie każdy ma równy start to do mety wszyscy mamy daleko. Kiedyś jak ktoś wyżej napisał jak byłeś biedny to miałeś umrzeć biedny teraz masz wybór.

0

@kondzik47 Pierwsze co musisz zrobić to iść to zgłosić na policję jako oszustwo.

2

@Luciano99 Ale przed czy po tym 12 piwie bo się ku ... zgubiłem.

0

@joloskyy I czerwoną kartka dla bramkarza i dwóch obrońców

1

@mientusek1407 Tak to jest jego córka.

0

Pedri to kiedy wróci bo wyleciał Franek i ta pomoc też trochę gorzej już wygląda. Oriol ok w obronie ale atak to tragedia.

0

Obstawiam góra 4 minuty

0

Tero Cancelo pozamiata

1

@Crashynski Jak wy się tu marnujcie Xavi to przy was taki placek ze szok. Stawia na tego cieniasa gdyby tak jak wy podszedł poważnie do trenerki i odstawił tego wafla na ławkę to już w tamtym sezonie mielibyśmy tryplet.

0

@AlexDark00 Janusz ty tu znowu ?

4

Że Morata tego nie spalił to cud.

0

Dziś Griz sponiewiera bialych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?