1

@mkord Byłem na koncercie gdzie grał Podsiadło do kotleta i wiesz mi że te pieniądze co zawołała Sanah to drobne.

0

@michal26 Co ty gówno umi ma za darmo wpuszczać

1

@Lionel_Messi10 Mają pieniądze lubią jej twórczość i w dupie zdanie innych na co wydają, dla ciebie to barany. Fajnie fajnie

2

@Zoker Policz liczbę ludzi ,mogę powiedzieć że Podsiadło odkleiło nie dość że cały stadion to tyn jeszcze tyle wola co za pazerny gość. Powinien zrobić bilety po 10 zl

24

@LaLigaPD Normalnie wariatka piniondze chce zarabiać.

1

@Zoker Na stadionie rozumiem, bo z tego co wiem koncerty Sanah będą w mniejszych ośrodkach.

0

@Zoker Gdzie jest koncert Podsiadło?

0

@jacobFCB Przecież nas eskimosi zaraz będą pizgac

0

@Montjuic Jedziemy zabić krokodyla?

0

@zodiak_10 Ale na emeryturę zarobił ostatnim kontraktem. Przy nim transfer Dembele to był strzał w 10

1

@Kgorecki2500 Przecież on tu robi reklamę żonie dlatego jedzie na Korwina. Gdyby żona tam nie startowała byś tego nie usłyszał.

1

@Stinger_ Ktoś kto ogląda tylko TVP ma tak sprany beret że jak nalejesz na łeb to powie że deszcz pada

1

@Joki_ A ty na kogo zagłosujesz?

6

@Crystal37 Powiedz proszę że ty za to siano dostajesz bo to nie możliwe abyś wierzył w to co tu wypisujesz

0

@Michael24 Moja ratuje mi życie bo gdyby nie ona umarłbym ze szczęścia.
Poważnie odpisując lubie bo tak jak pisał @pt9 nie wyobrażam sobie spędzać pół życia w robocie której nie lubię.

0

@VbamboeB Tero jak w totka będę miał wszystkie cyferki obok to pójdę po sianko bo powiem że było blisko.

13

Mnie tylko ciekawi jak my pracujemy nad różnymi. My mamy ich po milion w meczu a nie potrafimy nawet oddać strzału i to kolejny sezon.

0

@insp1re Jak Lewy przerzucał piłkę nad bramkarzem to była jedyna opcja i każdy by to tak zrobił gdy rekin dostaje piłkę jeden na jeden i się kopie po czole to w norze pochowani

0

Fajny ten Ferran

0

Tu z 8 by musiał dorzucic

0

Kładzie się w pizdu przeciez tam nic nie ma

0

Widzę że zamiast rekina dziś plotka po boisku loto

0

@agaFCB poczekam i ocenie ten sezon w późniejszym terminie gdy tylko wrócą wszyscy zawodnicy.

0

@agaFCB Ale gra swoim pierwszym zespołem jest coś takiego jak schematy przyzwyczajenia jak zachowa i na co możesz liczyć u kolegi a my co mecz musimy grać inaczej

0

@GeraltzKatalonii Bramki rozłożą się na resztę bo każdy umie dołożyć nogę.

1

Ja poczekam jeszcze z dwie kolejki wyleci Lamal Gundo a większość nadal będzie liczyła że każdy mecz wygramy po 5-0. Rozumiem że gramy piach ale kurde u nas nie na 4 zawodników z pierwszej 11.

0

Może by tak jakąś Dzesike barcelońska wysłać do Brajanka i przyjdzie za free.

3

@Luciano99 Gość wyszedł powiedział że ma cuda zarobił w pizdu siana a towarzystwo zawiedzione. Czekam tydzień wyjdzie następny z nowymi cudami a gawiedź się podpali i zarobi następny patoyutuber.

0

@michal26 Wygrać to i może ale tylko przez błędy Tuska bo chyba nie wierzymy w pyszałkowatość Menzena że jest lepszy od niego razem z Morawieckim.

1

@Lionel_Messi10To fajnie nazywać wszystkich ludzi danego kraju brudasami bo się tego kraju nie lubi. Fajnie fajnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?