jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mkord Byłem na koncercie gdzie grał Podsiadło do kotleta i wiesz mi że te pieniądze co zawołała Sanah to drobne.
0
@michal26 Co ty gówno umi ma za darmo wpuszczać
1
@Lionel_Messi10 Mają pieniądze lubią jej twórczość i w dupie zdanie innych na co wydają, dla ciebie to barany. Fajnie fajnie
2
@Zoker Policz liczbę ludzi ,mogę powiedzieć że Podsiadło odkleiło nie dość że cały stadion to tyn jeszcze tyle wola co za pazerny gość. Powinien zrobić bilety po 10 zl
24
@LaLigaPD Normalnie wariatka piniondze chce zarabiać.
1
@Zoker Na stadionie rozumiem, bo z tego co wiem koncerty Sanah będą w mniejszych ośrodkach.
0
@Zoker Gdzie jest koncert Podsiadło?
0
@jacobFCB Przecież nas eskimosi zaraz będą pizgac
0
@Montjuic Jedziemy zabić krokodyla?
0
@zodiak_10 Ale na emeryturę zarobił ostatnim kontraktem. Przy nim transfer Dembele to był strzał w 10
1
@Kgorecki2500 Przecież on tu robi reklamę żonie dlatego jedzie na Korwina. Gdyby żona tam nie startowała byś tego nie usłyszał.
1
@Stinger_ Ktoś kto ogląda tylko TVP ma tak sprany beret że jak nalejesz na łeb to powie że deszcz pada
1
@Joki_ A ty na kogo zagłosujesz?
6
@Crystal37 Powiedz proszę że ty za to siano dostajesz bo to nie możliwe abyś wierzył w to co tu wypisujesz
0
@Michael24 Moja ratuje mi życie bo gdyby nie ona umarłbym ze szczęścia.
Poważnie odpisując lubie bo tak jak pisał @pt9 nie wyobrażam sobie spędzać pół życia w robocie której nie lubię.
0
@VbamboeB Tero jak w totka będę miał wszystkie cyferki obok to pójdę po sianko bo powiem że było blisko.
13
Mnie tylko ciekawi jak my pracujemy nad różnymi. My mamy ich po milion w meczu a nie potrafimy nawet oddać strzału i to kolejny sezon.
0
@insp1re Jak Lewy przerzucał piłkę nad bramkarzem to była jedyna opcja i każdy by to tak zrobił gdy rekin dostaje piłkę jeden na jeden i się kopie po czole to w norze pochowani
0
Fajny ten Ferran
0
Tu z 8 by musiał dorzucic
0
Kładzie się w pizdu przeciez tam nic nie ma
0
Widzę że zamiast rekina dziś plotka po boisku loto
0
@agaFCB poczekam i ocenie ten sezon w późniejszym terminie gdy tylko wrócą wszyscy zawodnicy.
0
@agaFCB Ale gra swoim pierwszym zespołem jest coś takiego jak schematy przyzwyczajenia jak zachowa i na co możesz liczyć u kolegi a my co mecz musimy grać inaczej
0
@GeraltzKatalonii Bramki rozłożą się na resztę bo każdy umie dołożyć nogę.
1
Ja poczekam jeszcze z dwie kolejki wyleci Lamal Gundo a większość nadal będzie liczyła że każdy mecz wygramy po 5-0. Rozumiem że gramy piach ale kurde u nas nie na 4 zawodników z pierwszej 11.
0
Może by tak jakąś Dzesike barcelońska wysłać do Brajanka i przyjdzie za free.
3
@Luciano99 Gość wyszedł powiedział że ma cuda zarobił w pizdu siana a towarzystwo zawiedzione. Czekam tydzień wyjdzie następny z nowymi cudami a gawiedź się podpali i zarobi następny patoyutuber.
0
@michal26 Wygrać to i może ale tylko przez błędy Tuska bo chyba nie wierzymy w pyszałkowatość Menzena że jest lepszy od niego razem z Morawieckim.
1
@Lionel_Messi10To fajnie nazywać wszystkich ludzi danego kraju brudasami bo się tego kraju nie lubi. Fajnie fajnie