jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra czas na drugą połowę po której będzie jakie 4-1
1
Byde pierwszy sprzedać wszystkich kupić wszystkich. Kocham labambe
0
Spidi Gonzales dziś z bramką. Na nich!!!
2
Co spiendolil to jego
0
Ile tak może Raków przytulić za tego bramkarza?
0
@Ojciec5tkidzieci Zostaw on się dopiero uczy wszystkiego po kolei się uczy
0
@mkord Za młody jest nie pasuje
1
@Bocheno1 Chodziło mi o inny mecz jak będą grać u siebie hehe
0
Tak 6-1 dla AVL będzie.
1
@Przemek2323 Jakiś pojeb.... i nie chciałbym w takim mieszkać chyba że bym musiał.
0
Łysy do grudnia.
0
@Mow_mi_Douglas Wychlali przed.
0
Dostanie taki Probierz 80% tego co szantosz odpali 30% discopolowcowi i wszyscy będą szczęśliwi.
4
Lazio na 1-1 bramka w 95 strzelona przez bramkarza
1
@Johnnie_Walker Typowy Seba z ulicy tak chłopa odbieram.
0
@MesQueUnClub96 Chyba Ty
0
Mądrości Tomasza tylko dlatego oglądam ten mecz aby rozumieć jego wizję.
0
Gundo jest piękny i dawać Lamala niech se coś strzeli.
0
6-0 będzie. Na nich
1
@Culers On to może być jedynie szprotom.
0
Przecież jak wyjdzie jutro Roberto to labamba wybuchnie.
0
@FutbolFan Oczywiście że ja dzwonię na zakończenie dodam że Chelsea też by Pepa pojechała gdyby mieli tyle siana. Dobrej nocy :)
0
@FutbolFan Ty naprawdę w to brniesz, przecież każdy wie jaka lipę gra Mu a ile wydali do tego poszukaj moich opinie o Pepie. Nie ma i nie było dla mnie lepszego trenera a Ty tyn haga połknęłes
0
@FutbolFan Nie widzisz tyn hag i sarkazmu ja pierd... muszę tlumaczyc
7
@Cule1234 Wiadomo przecie to było oczywiste że zagrał dlatego aby kapitan był wypoczęty na LM
0
@FutbolFan Chłopie poważnie? Jeszcze to twoje xd i hahaha
0
@FutbolFan Gdyby w MU mieli taką studnie bez dna jak City to uja by ugrał ten Pep bo tyn hag by go zniszczył.
1
@michal26 U mnie w mieście piękny bilbord z Jarosławem i opis ja jestem zagrożeniem. Zgadzam się aby wisiał na każdym słupie i każdym bilbordzie.
0
@Krzysztof1987 Zero kreatywności w tobie a dej pan spokój.
4
@Compadre Chyba z Madryciokami któraś