0

@Nazio_87 Mejza co to za bydle jest to nie mam pytań

1

@RomanHoffer Teraz pomysl że pisiory przegrywają wybory i taki ktoś idzie na zwolnienie i udaje chorego. Gdzie tu jakaś godność kur.. dla władzy i pieniędzy udaje że deszcz pada gdy będą mu płuc w pysk

1

@krajana A to teraz mamy się godzić aby nam tylko zabierali?

4

Do tego momentu ten Fran to fajny placek.

0

Co by jutro wstawało się lepiej. Vamos Real

0

@Faro Dlatego jak wypali zawołają grubo inaczej pogonią gdzie indziej np. MU

6

0

@AlexDark00 Tyn tysz Janusz lepszy od Lewego

3

@Herato nie no co ty właściciel Polsatu to Robin Hood i tero da wszystkim za darmo

0

@MesQueUnClub1 To zrób se nowy

3

Jeszcze tylko Roberto na prawą i będziemy drżeć o wynik

1

@culer_5306751 Ty se powtórkę z Albania włączyłeś

0

Ale klepią coś pieknego

0

Denzel zaczyna to składać do kupy. Do tego jaką ławka to może pięknie śmigać

1

@JimMorrisonFCB Jak nie Auba to kto inny z zespołu

0

@Emhyr Nima żadny afery Jarek tak mówił a jo mu wierze

3

Jacyś obrońcy pislandu coś powiedzą o tym cyrku czy jednak nie ma o czym i jasne jest to że to wina Tuska

2

@Rl9k1nG Ma takie prawo

1

@poskus No nie mów że ty nie wierzysz. @Przemek2323 tylko po to to ogląda to jest prawda najprawdziwsza.

3

@gumaz Wyobraź sobie że oni mają wyborców i to jest tragiczne.

0

Macie wszystkie kanały na canal bo mi nie odbiera sportowych i jedynki rozumiem jedynkę bo ma być orędzie ale że sportowych nie odbieram

4

@FCBparasiempre Panie inflacja jest i tero dwa miliardy mało aby jeszcze na sport starczyło. Wina Tuska że nie bydzie LM

0

@Hosh Nie takiej garstce, teraz wyobraź sobie że jakiś kuzyn Mateusza narzucił 150 zł marży na szt. Robią się grube piniądze do podziału

0

Te emigranty za łapówki to byli sprawdzeni jako fachowcy i lekarze czy bedom gwałcić jak te z unii

0

@szkudi7 Po co mam wyrywać zęby z szuflady.

2

Jak może Kulesza obronić nie wywalenie na zbity ryj starszego pana. Ja nie pamiętam abyśmy kiedyś się tak skompromitowali, wyprzedzamy w grupie Wyspy Owcze i kurde wam powiem to nie jest grupa smierci

0

@LaLigaPD Kulesza ma żyłkę co by mu uszy nie odpadły

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Prawie jak albanczyk

0

Borek o teście dojrzałości pieprzy. To trza zaorać zasiać i zbierać plony bez starszych panów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?