jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio_87 Mejza co to za bydle jest to nie mam pytań
1
@RomanHoffer Teraz pomysl że pisiory przegrywają wybory i taki ktoś idzie na zwolnienie i udaje chorego. Gdzie tu jakaś godność kur.. dla władzy i pieniędzy udaje że deszcz pada gdy będą mu płuc w pysk
1
@krajana A to teraz mamy się godzić aby nam tylko zabierali?
4
Do tego momentu ten Fran to fajny placek.
0
Co by jutro wstawało się lepiej. Vamos Real
0
@Faro Dlatego jak wypali zawołają grubo inaczej pogonią gdzie indziej np. MU
6
@Barcasub Stary @Luciano99
0
@AlexDark00 Tyn tysz Janusz lepszy od Lewego
3
@Herato nie no co ty właściciel Polsatu to Robin Hood i tero da wszystkim za darmo
0
@MesQueUnClub1 To zrób se nowy
3
Jeszcze tylko Roberto na prawą i będziemy drżeć o wynik
1
@culer_5306751 Ty se powtórkę z Albania włączyłeś
0
Ale klepią coś pieknego
0
Denzel zaczyna to składać do kupy. Do tego jaką ławka to może pięknie śmigać
1
@JimMorrisonFCB Jak nie Auba to kto inny z zespołu
0
@Emhyr Nima żadny afery Jarek tak mówił a jo mu wierze
3
Jacyś obrońcy pislandu coś powiedzą o tym cyrku czy jednak nie ma o czym i jasne jest to że to wina Tuska
2
@Rl9k1nG Ma takie prawo
1
@poskus No nie mów że ty nie wierzysz. @Przemek2323 tylko po to to ogląda to jest prawda najprawdziwsza.
3
@gumaz Wyobraź sobie że oni mają wyborców i to jest tragiczne.
0
Macie wszystkie kanały na canal bo mi nie odbiera sportowych i jedynki rozumiem jedynkę bo ma być orędzie ale że sportowych nie odbieram
4
@FCBparasiempre Panie inflacja jest i tero dwa miliardy mało aby jeszcze na sport starczyło. Wina Tuska że nie bydzie LM
0
@Hosh Nie takiej garstce, teraz wyobraź sobie że jakiś kuzyn Mateusza narzucił 150 zł marży na szt. Robią się grube piniądze do podziału
0
Te emigranty za łapówki to byli sprawdzeni jako fachowcy i lekarze czy bedom gwałcić jak te z unii
0
@szkudi7 Po co mam wyrywać zęby z szuflady.
2
Jak może Kulesza obronić nie wywalenie na zbity ryj starszego pana. Ja nie pamiętam abyśmy kiedyś się tak skompromitowali, wyprzedzamy w grupie Wyspy Owcze i kurde wam powiem to nie jest grupa smierci
0
@LaLigaPD Kulesza ma żyłkę co by mu uszy nie odpadły
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Prawie jak albanczyk
0
Borek o teście dojrzałości pieprzy. To trza zaorać zasiać i zbierać plony bez starszych panów.