jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wasacz Teraz ja gniecie jak drogi asfaltowej żółte reno
0
Świątek to wygra mam nadzieję. Za walkę do końca i charakter jej się należy.
0
@Nazio_87 50 sekunda meczu upadnie po raz pierwszy i płacz jak mnie źle sędzia traktuje.
0
@qbuteq Dramatycznie się tego słucha. Mam wrażenie że mnie opluje prze telewizor.
0
@bartas97 Perez to ma że 150 na niego bo teraz to za Kariusa będą wołali od was z 80 melonów.
0
@BorzyKrzys No cóż nie dałem rady hehe nawet najlepszym się zdarza
0
@BulaKG Ehe tylko przypomni co to oni wygrali.
1
Czwarta drużyna z Belgii,teraz sobie wyobraźcie że Pepula wlatuje na pełnej ze swoją bandą.
1
@HighestInTheRoom Ty zostaw w spokoju te Odrę co oni Ci zrobili.
0
Jo tak 8 obstawiam najmni
0
@Popitek12 Optośtejmilelocha
2
@VegetaPolska Może zgłosić się sam do administracji aby Cię zbanowali.
Proszę
4
@DaPidejpi Neymar nie przyjdzie bo pojechał na Woodstok chlać i ćpać z patusami.
2
@bartas97 Ja to bym do Puszczy Niepołomice kolesia za darmo nie wziął. Chociaż psyche to ma bo tyle memów co o nim to o nikim nie wypuszczono.
5
@DaPidejpi Powiedz że trolujesz.
1
@FcPortoFan1999 Ja tam się nie obawiam świetnie ustawiony i wybiegany jest Raków. Gdyby jeszcze konterka lepiej wychodziła to by ich dziś zmietli z planszy.
0
@HighestInTheRoom Nie należały bo nic nie wygrywają więc jak mogą należeć.
1
Wy dopiero zobaczycie kim jest Pani Sójka jak tak Niedzielskiego wyzywacie. Wyprzedzając pytanie odpowiem.
Tak można być gorszym.
0
@Emhyr Już chciałem kolegę pojechać za tego dziennikarza ponieważ dopiero po chwili zobaczyłem cudzysłów.
1
@VamosRakieta W styczniu razem z Messim teraz przyjdzie Mekambe
0
@Emhyr Przecież powiedział to w czerwcu że nie jest priorytetem ponieważ był bombele teraz się wiele zmieniło. PSG już go oddaje za czopke gruszek a zarabiał będzie w bonach Sodexo ale ten łobuz ksawi go nie chce.
0
@Lisek Xavi powiedziol że go nie bydzie bo un go nie lubi ale prezes powiedziol że bydzie bo momy siana jak lodu a Balde to się sam zarejestruje . Jo nie kłamie mówię ci tak bydzie
0
@Emhyr Xavi to dzwonił do ciebie czy ty poprostu łykasz że to wszystko prawda co piszą te ludki.
1
Przecież gdyby Net tu wrócił to nauczyciel się zaloguje i nas wszystkich zniszczy smiechem bo on miał zawsze rację.
1
Dziękujcie wszyscy naszemu panującemu karakanowi że możecie chodzić na grzyby. Normalnie dzięki temu mają mój głos.
1
@Medium Tobie jakaś panna tak zryła beret że nawet gdyby obok siedziała
Margaret Thatcher to byś ją pewnie nazwał jakąś głupią starą babą.
1
@Rust_Cohle Ale przecież pojechałeś po tych ludziach.To ich wybór ich pogoda. Niektórzy za duże pieniądze jadą do dżungli inni wolą chodzić po Portugali i odganiać się od czarnoskórego pana który wciska nam opaskę na ręke. Każdy robi to co lubi na ile ma odwagi i na ile ma pieniędzy ale twój wybór jest najlepszy bo jest twój. Ja bym na twoim miejscu z takim doświadczeniem biuro podróży otworzył.
9
@Rust_Cohle Cejrowski ale co cię to obchodzi kto na co wydaje swoje pieniądze. No chyba że chciałeś sobie polechtac ego że ty jesteś lepszejszy bo tam nie jeździsz.
5
@VegetaPolska Nic nie skumales jeszcze porównanie żony prezydenta do żony piłkarza.
0
@SteuerFreiMoney Szkoda że bez tego przeglądu nie rozwalił jakiegoś nowego Mercedesa za 2 banieczki.