jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartekvisca 10-15 to za dużo o 10-15
1
@HighestInTheRoom Wyrzućmy kwasemiro i nadal wygląda śmiesznie.
6
@MesQueUnClub96 Odpalić to wielu by chciało cię z tej strony.
0
@Benz Baena sie naćpoł i mu sie wydowoło litości.
1
@barcanawieki Odpol traktor i zacznij orać.
0
@HighestInTheRoom No te skurcze pewnie z przemęczenia są nie dlatego że są w trakcie przygotowań do sezonu. Dlaczego tak szybko zaczynają sezon bo Legła,Lech i wcześniejsi mistrzowie tak wysoko wynieśli Polska piłkę.
0
@MesQueUnClub96 Powinienem to ja wygrywać co sobotę w totka ale za blisko nie płacą
0
Gacie osrane a białe som
0
Bencic to nie Roma więc zwyczajnie spuchła.
3
Gówniara się zdenerwowała
16
@Luciano99 Dla mnie to taki Janusz Kowalski tylko jeden ma Tuska drugi Lewandowskiego.
0
@tristan87 Na bank kłamie pod publikę bo to banderowców jest.
0
@MesQueUnClub96 Pewnie że się da ,nie każdy jak ty ma 0
0
@Pawci023x Ja wydaje bardzo mało bo tylko na tabletki na nerwy bo w aptece kraść nie idzie.
0
@MarcepanowyKsiaze Dzwon do trenera drużyny do której odszedł aby go dał do pomocy.Chłop się odrodzi z takim potencjałem i za dwa lata zarobia że 100 milionów to może ze dwa Ci odpalą. Nie zmarnuj tej szansy
0
@masq Chciałem zapytać tylko czy Messi jest goatem czy nie bo kiedyś chyba była taka rozmowa a nie wiem jakie były odpowiedzi.
1
@Toretto Tyś tero poleciał zarzuciłes komuś że się nie zna tekstem o planowaniu dostaw i zarządzaniu zapasami nie mając pojęcia jak to działa.
0
@AlwaysBlaugrana Przecież on chciał zostać i zmniejszyć pensję ale nikt go nawet nie zapytał. Wiadomo prezio oczywiście zrzuca winę na zawodnika ale już do tego przyzwyczaił.
0
@LS No cięcia na maxa ale oni pewnie wszyscy kłamali że mogą zredukować pensje Laporta taki nie jest. Chłop robi czystki tylko cholera wie o co mu biega
0
@Objectivo Wiesz o tym że w galerii nie możesz sobie ot tak zamknąć sklepu czy ci umknęło
0
@FcPortoFan1999 Jak znany i z polskim właścicielem to pewnie komfort????
0
@BordowyPtak Panie Ja całe życie w handlu. Lepszy gram handlu niż kilo roboty.
0
@HighestInTheRoom Gdzie pracujesz bo jutro mam wolne i w wolnym czasie doniosę na twojego szefa zobaczymy kto ma rację :)
5
@MarioVeB! Jeśli się nie mylę raz w roku musisz miech dwa tygodnie urlopu w ciągu
0
@MarFan Uganda przecież tam to poewnie na polu grają a bramki są z kijokow
3
Jaki ryk madryciokow na ich hali to jest pikne
0
Trza było Barce oglądać jak leje madryciokow i zdobywa mistrzostwo. Humor git a nie tych patafianow oglądacie
1
@ikar34 Ściągnąć chłopaków z miasta i po problemie. Sąd najwyższy się wykazał.
1
@takisobiektos To taki Ramos koszykówki i do tego czarny francuz zwany vinicjuszem wiecznie poszkodowany.
0
W chodzę do kibla a przed muszlą leży wielka kupa myślę sobie co jest grane? Zerkam za okno a tam zawodnicy Barcelony uciekają.