0

@bartekvisca 10-15 to za dużo o 10-15

1

@HighestInTheRoom Wyrzućmy kwasemiro i nadal wygląda śmiesznie.

6

@MesQueUnClub96 Odpalić to wielu by chciało cię z tej strony.

0

@Benz Baena sie naćpoł i mu sie wydowoło litości.

1

@barcanawieki Odpol traktor i zacznij orać.

0

@HighestInTheRoom No te skurcze pewnie z przemęczenia są nie dlatego że są w trakcie przygotowań do sezonu. Dlaczego tak szybko zaczynają sezon bo Legła,Lech i wcześniejsi mistrzowie tak wysoko wynieśli Polska piłkę.

0

@MesQueUnClub96 Powinienem to ja wygrywać co sobotę w totka ale za blisko nie płacą

0

Gacie osrane a białe som

0

Bencic to nie Roma więc zwyczajnie spuchła.

3

Gówniara się zdenerwowała

16

@Luciano99 Dla mnie to taki Janusz Kowalski tylko jeden ma Tuska drugi Lewandowskiego.

0

@tristan87 Na bank kłamie pod publikę bo to banderowców jest.

0

@MesQueUnClub96 Pewnie że się da ,nie każdy jak ty ma 0

0

@Pawci023x Ja wydaje bardzo mało bo tylko na tabletki na nerwy bo w aptece kraść nie idzie.

0

@MarcepanowyKsiaze Dzwon do trenera drużyny do której odszedł aby go dał do pomocy.Chłop się odrodzi z takim potencjałem i za dwa lata zarobia że 100 milionów to może ze dwa Ci odpalą. Nie zmarnuj tej szansy

0

@masq Chciałem zapytać tylko czy Messi jest goatem czy nie bo kiedyś chyba była taka rozmowa a nie wiem jakie były odpowiedzi.

1

@Toretto Tyś tero poleciał zarzuciłes komuś że się nie zna tekstem o planowaniu dostaw i zarządzaniu zapasami nie mając pojęcia jak to działa.

0

@AlwaysBlaugrana Przecież on chciał zostać i zmniejszyć pensję ale nikt go nawet nie zapytał. Wiadomo prezio oczywiście zrzuca winę na zawodnika ale już do tego przyzwyczaił.

0

@LS No cięcia na maxa ale oni pewnie wszyscy kłamali że mogą zredukować pensje Laporta taki nie jest. Chłop robi czystki tylko cholera wie o co mu biega

0

@Objectivo Wiesz o tym że w galerii nie możesz sobie ot tak zamknąć sklepu czy ci umknęło

0

@FcPortoFan1999 Jak znany i z polskim właścicielem to pewnie komfort????

0

@BordowyPtak Panie Ja całe życie w handlu. Lepszy gram handlu niż kilo roboty.

0

@HighestInTheRoom Gdzie pracujesz bo jutro mam wolne i w wolnym czasie doniosę na twojego szefa zobaczymy kto ma rację :)

5

@MarioVeB! Jeśli się nie mylę raz w roku musisz miech dwa tygodnie urlopu w ciągu

0

@MarFan Uganda przecież tam to poewnie na polu grają a bramki są z kijokow

3

Jaki ryk madryciokow na ich hali to jest pikne

0

Trza było Barce oglądać jak leje madryciokow i zdobywa mistrzostwo. Humor git a nie tych patafianow oglądacie

1

@ikar34 Ściągnąć chłopaków z miasta i po problemie. Sąd najwyższy się wykazał.

1

@takisobiektos To taki Ramos koszykówki i do tego czarny francuz zwany vinicjuszem wiecznie poszkodowany.

0

W chodzę do kibla a przed muszlą leży wielka kupa myślę sobie co jest grane? Zerkam za okno a tam zawodnicy Barcelony uciekają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?