jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde może wejdzie ten rezerwowy aby załatać dziury. Zasłoni czupryna połowę boiska
2
@ChampionLW Też się dziwię to tak jak byś pojechal do Choroszczy i chciał pogadać z jakimś pacjentem o fizyce monekularnej
4
@Gaz Brawo Ty , pelikan to przy tobie wafel
0
Mareczek jeszcze na 0 i będzie gituwa
0
@MESSIah16 Pewnie takie samo zdanie mają ludzie którzy kupują bilety. Ja jestem zły bo płacę za pincet telewizji aby móc oglądać mecze a tu taki paździerz
9
Jak ktoś jest masochistą to na Canal Plus sport 2 zaczęła się powtórka
3
Przecież tu jest cały sztab do wywalenia. Balde to już nogami szural jak stary luciano po 3 jabolach a reszta piła z nim na równo. Denzel nic tu nie ugra i taka prawda
0
Jakie wyprowadzenie piłki , to idzie zwariowac
0
Przecież ich by Barca B zmiotła
0
Rzut rożny numer 500 dalej nic.
0
Idę se wydrapać ślypia
0
Mój koleś tak grał bilarda, zaje. .. może wejdzie
1
@wasacz To jest taki Kowalski tylko zamień Tuska na Lewego
2
@AlexDark00 Janusz znowu Ty
0
Alonso ale urwał normalnie poszedł jak puma.
0
@AlexDark00 Janusz znów dzwonisz
1
3-0 ich zlejemy 3x Lewy
3
Prawie jak passat.
1
Jazda Iga czas kończyć.
0
@cules100pro Gdzie wysłać talon?
0
Xavi chyba myśli że będzie dogrywka dlatego wpuścił Torre
0
Zmiany a na co to komu.
0
To są zawodowcy ja pie przecież żaden podać nie potrafi
0
Dziś to se już na bank ślypia wydrapie
0
@masq Możesz również iść na L4 a jeśli nie rób swoje i tylko swoje. Kto ma coś z tym zrobić ?
3
@Emhyr Kupmy go. Jeden pogra pół sezonu drugi drugie pół i będziemy szczęśliwi.
3
@Joe_Pesci Zostow go nie załapoł chłopok.
1
@bossCule Jo byde pisoł o czym byde chcioł bo po to jest labamba
1
@bossCule La Bamba to ............. dalej dopisz sobie sam.
1
@Pawel13sz Tam listonosz biorący końcówkę rentki jest w raju.