0

Kurde może wejdzie ten rezerwowy aby załatać dziury. Zasłoni czupryna połowę boiska

2

@ChampionLW Też się dziwię to tak jak byś pojechal do Choroszczy i chciał pogadać z jakimś pacjentem o fizyce monekularnej

4

@Gaz Brawo Ty , pelikan to przy tobie wafel

0

Mareczek jeszcze na 0 i będzie gituwa

0

@MESSIah16 Pewnie takie samo zdanie mają ludzie którzy kupują bilety. Ja jestem zły bo płacę za pincet telewizji aby móc oglądać mecze a tu taki paździerz

9

Jak ktoś jest masochistą to na Canal Plus sport 2 zaczęła się powtórka

3

Przecież tu jest cały sztab do wywalenia. Balde to już nogami szural jak stary luciano po 3 jabolach a reszta piła z nim na równo. Denzel nic tu nie ugra i taka prawda

0

Jakie wyprowadzenie piłki , to idzie zwariowac

0

Przecież ich by Barca B zmiotła

0

Rzut rożny numer 500 dalej nic.

0

Idę se wydrapać ślypia

0

Mój koleś tak grał bilarda, zaje. .. może wejdzie

1

@wasacz To jest taki Kowalski tylko zamień Tuska na Lewego

2

@AlexDark00 Janusz znowu Ty

0

Alonso ale urwał normalnie poszedł jak puma.

0

@AlexDark00 Janusz znów dzwonisz

1

3-0 ich zlejemy 3x Lewy

3

Prawie jak passat.

1

Jazda Iga czas kończyć.

0

@cules100pro Gdzie wysłać talon?

0

Xavi chyba myśli że będzie dogrywka dlatego wpuścił Torre

0

Zmiany a na co to komu.

0

To są zawodowcy ja pie przecież żaden podać nie potrafi

0

Dziś to se już na bank ślypia wydrapie

0

@masq Możesz również iść na L4 a jeśli nie rób swoje i tylko swoje. Kto ma coś z tym zrobić ?

3

@Emhyr Kupmy go. Jeden pogra pół sezonu drugi drugie pół i będziemy szczęśliwi.

3

@Joe_Pesci Zostow go nie załapoł chłopok.

1

@bossCule Jo byde pisoł o czym byde chcioł bo po to jest labamba

1

@bossCule La Bamba to ............. dalej dopisz sobie sam.

1

@Pawel13sz Tam listonosz biorący końcówkę rentki jest w raju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?