jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Do ty komuś sugerujesz że nie wie o czym mówi.
1
Czyżby pierwszy trener w ekstraklasie który poleci?
0
Trzech podań nie potrafią wymienić, co to za wafle są
0
Jeszcze ze dwa zidany i może awansują
2
Zorzue po co ci głowa?
Jem niom
0
@Borneo Kto to jest Indygo
2
@Transu96 Okno to twój pierwszy prawdziwy dom.
3
Komentarz usunięty
4
@A4ron Wyślij do telewizji nie zapomnij dodać że jak będą wyświetlać to mają dodać że autorem nagrania jest użytkownik labamby
3
@BordowyPtak Ty tak poważnie?
0
@bari_94 Ci tobie się złego wydarzyło że jest ten samolot spóźniony.
0
@bari_94 A co to takiego się złego wydarzyło przez to że się spóźnił te trzy godziny.
1
Chłop ma tylko piniondze przed oczami co pokazał odchodząc zarazem odstawiając szopki z sądami. Teraz opowiada że kocha Barce ale trener be i odchodzi do innego araba za pieniędzmi. Wywalone ma jajca na klub ale robiłby różnice dlatego ludzie go chcą paranoja
0
@ranger3120 Jak będą widzieć przed wyborami że sondaże lecą na ryj to wyjadą z jakąś wojna wprowadza stan wojenny i tyle oddają władze. Wiem że to już skrajność ale Kaczor jest to wstanie odwalic
1
Nie da to będzie piękny wałek
2
Co za obrzydliwa drużyna.
0
Niech im strzela ta bramkę i ucisza tych dzikusów
3
@xvcWinterSoldier Przecież oni mu 5 dowalą
2
Mam nadzieję że Xavi nie poda ręki temu debilowi. Przecież on ustawił swoich zawodników aby zrobili nam krzywdę.
0
@agaFCB Jaka gra? tu nie ma gry bo to nie jest piłka nozna
1
Dzicz na trybunach dzicz na boisku. Szefem tego cyrku bordalas
1
Rzeźnicy co odwalaja
0
4-0 dwa Razy Lewy ,Rafa i Pedri
6
@ricardo0705 To pomyśl co on będzie bredził w wieku Tomaszewskiego
0
Z klatki do klatki ale piniondze bydom. Zrobi różnice na skrzydle mówili.
0
Fiku Miku sialalala
0
Dlaczego Gil się ubrał na niebiesko/czarno?
0
Przecież mu zeszła a komentator mi o geniuszu bredzi
0
Dziś to bym chciał czerwoną za pyskowanie dla dzikusa
0
@ChampionLW Starczy to się lotki wyjmuje