0

Szantosz ty zdejm te krystyne

2

@Kapitan hawk Co ty do następnego meczu chcesz srac

0

Wszyscy dramat i do zaorania oprócz Bednarka z nim w składzie było dobrze wiedział chłop co robi

1

@D10SLEO Papszun bydzie mówie ci jo

1

Nima tragedii ostatni w grupie nie jesteśmy. Jeszcze

0

@macio_944 Widziałeś ty choć trzy podania na połowie przeciwnika. Wymianę pozycji cokolwiek. Przecież to nie jest Argentyna.

2

Dobra pizgam ścieme nie będzie na mnie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tak się strzela babole

8

Skandal na dzień dobry co za bydło.

0

@RomanHoffer Ma charakter inaczej by Mroczkowej nie wyrwał

0

4-0 i dzikusy z nerwów rozniosą swój stadion.

0

@AlexDark00 Janusz to wina Tuska jest.

0

@Kacper313 Kacper nie wygupiej się już.

0

@cracker Pewnie jakaś ziemię siory mają na zbyciu i Mateuszek już się podlizuje co by za grosze kupić

0

@ranger3120 Ja poprostu nie wierzę że są tacy debile to jest fejk.

0

@Sulimo No nie wiem Wyspy Owcze to jednak trudny przeciwnik.

0

@daniel32778 Ja czekam ale nie będę oglądał bo będę spał.

0

@ObiektywnyKibic121 Słyszałem że nie lubi się wyróżniać i dlatego wmieszał się w tłum

2

@Hajny Potrzebujemy to my trenera

0

Tero pinciu wpusci

0

Roberto nikt za takie zagrania nie chwalił. Ciekawe czemu :)

0

@Matheu12 Co było żenujące że mu ucho rozwalił

2

Zaraz zmiany więc schodzi Gundo, Yamal i Balde.

0

Xavi na drugą wyjdzie jeden,dziesiec,zero. On był pomocnikiem więc kocha pomocników i będzie grał pomocnikami

0

Dobra mamy to roznieslismy ich a teraz do obrony.

0

Xavi to chyba każe im nabijać ilość podań. Przecież to się prosi aby przyspieszyć długim podaniem to nie Oriol ,Kunde,Roberto i dopiero Yamal.

0

@BordowyPtak Myślałem że nie będę musiał tłumaczyć za co masz przeprosić.
Untermensch (z niem. „podczłowiek”, mn. Untermenschen) – rasistowskie określenie używane w propagandzie nazistowskich Niemiec w stosunku do Żydów, Cyganów, Polaków.
Druga sprawa zaraz w tej całej historii się dowiemy że oprócz brudnych spodenek przez tego brudnego człowieka zmarło 5 ludzi abyś ty mógł obronić swoje głupie wystąpienie.

0

@blaugrana94 Gdy już pojmiesz czym jest kultura to zacznij coś do innych pisać. Nic nie zrozumiałeś z tego co pisałem. Miłego dnia

3

@BordowyPtak Należało posypać głowę popiołem i przyznać się do błędu oraz przeprosić za podczlowieka ale wolałes brnąć dalej więc już z tobą to zostanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?