jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szantosz ty zdejm te krystyne
2
@Kapitan hawk Co ty do następnego meczu chcesz srac
0
Wszyscy dramat i do zaorania oprócz Bednarka z nim w składzie było dobrze wiedział chłop co robi
1
@D10SLEO Papszun bydzie mówie ci jo
1
Nima tragedii ostatni w grupie nie jesteśmy. Jeszcze
0
@macio_944 Widziałeś ty choć trzy podania na połowie przeciwnika. Wymianę pozycji cokolwiek. Przecież to nie jest Argentyna.
2
Dobra pizgam ścieme nie będzie na mnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak się strzela babole
8
Skandal na dzień dobry co za bydło.
0
@RomanHoffer Ma charakter inaczej by Mroczkowej nie wyrwał
0
4-0 i dzikusy z nerwów rozniosą swój stadion.
0
@AlexDark00 Janusz to wina Tuska jest.
0
@Kacper313 Kacper nie wygupiej się już.
0
@cracker Pewnie jakaś ziemię siory mają na zbyciu i Mateuszek już się podlizuje co by za grosze kupić
0
@ranger3120 Ja poprostu nie wierzę że są tacy debile to jest fejk.
0
@Sulimo No nie wiem Wyspy Owcze to jednak trudny przeciwnik.
0
@daniel32778 Ja czekam ale nie będę oglądał bo będę spał.
0
@ObiektywnyKibic121 Słyszałem że nie lubi się wyróżniać i dlatego wmieszał się w tłum
2
@Hajny Potrzebujemy to my trenera
0
Tero pinciu wpusci
0
Roberto nikt za takie zagrania nie chwalił. Ciekawe czemu :)
0
@Matheu12 Co było żenujące że mu ucho rozwalił
2
Zaraz zmiany więc schodzi Gundo, Yamal i Balde.
0
Xavi na drugą wyjdzie jeden,dziesiec,zero. On był pomocnikiem więc kocha pomocników i będzie grał pomocnikami
0
Dobra mamy to roznieslismy ich a teraz do obrony.
0
Xavi to chyba każe im nabijać ilość podań. Przecież to się prosi aby przyspieszyć długim podaniem to nie Oriol ,Kunde,Roberto i dopiero Yamal.
0
@BordowyPtak Myślałem że nie będę musiał tłumaczyć za co masz przeprosić.
Untermensch (z niem. „podczłowiek”, mn. Untermenschen) – rasistowskie określenie używane w propagandzie nazistowskich Niemiec w stosunku do Żydów, Cyganów, Polaków.
Druga sprawa zaraz w tej całej historii się dowiemy że oprócz brudnych spodenek przez tego brudnego człowieka zmarło 5 ludzi abyś ty mógł obronić swoje głupie wystąpienie.
0
@blaugrana94 Gdy już pojmiesz czym jest kultura to zacznij coś do innych pisać. Nic nie zrozumiałeś z tego co pisałem. Miłego dnia
3
@BordowyPtak Należało posypać głowę popiołem i przyznać się do błędu oraz przeprosić za podczlowieka ale wolałes brnąć dalej więc już z tobą to zostanie.