jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Wygrać to i może ale tylko przez błędy Tuska bo chyba nie wierzymy w pyszałkowatość Menzena że jest lepszy od niego razem z Morawieckim.
1
@Lionel_Messi10To fajnie nazywać wszystkich ludzi danego kraju brudasami bo się tego kraju nie lubi. Fajnie fajnie
0
@Lionel_Messi10 A ci brudasy to wszyscy czy tylko kilku ?
5
@Rewolucja123 Łakoma świnia się zerzygala.
4
@norbi77 Drugi z komentatorów nie widział faulu nawet
1
@Pawci023x A ja uwielbiam Tuska ale głosował będę na kaczora
0
@bartas97 Bydzie widzioł pichichi jak Real Madryt mistrzostwo
0
Poinformował by mnie kto ile biały bandyta dostał zawieszenia
0
@MesQueUnClub_87 Jakiej przyszłości :)
2
@FcPortoFan1999 Żeby zakrztusił się tortem i zdechł.
1
@Medium Tyn znowu bedzie na odległość wychowywałem a Messi się z nim kumpluje.
Patola że aż strach.
3
@FCB_dimiC Dodiego może bić tylko ojciec.
1
@takisobiektos A tłumaczenie jak działa i jak Brazol je aktywuje i za ciul nie szło przetlumaczyc
0
@tristan87 Uwielbiam jak polityk pieprzy głupoty o rzeczach o których nie ma pojęcia.
0
@Gappeq Kowalski na przeciwko Tuska panie wyobraź pan to sobie
0
Miał być kaczor donald a tu będzie popierdulka. Dawać mnie tu Kowalskiego na te debate
1
A nasz złoty chłopak Pedro dziś z brameczka dla lazio
0
@DonAndrzejos No tak
0
Tumek to jest debil chłop z każdą wypowiedzią robi z siebie większego idiotę niż jest.
0
Komentarz usunięty
0
@kuz Prawie to samo
0
@Szmulek Niestety tego nie zrobią ;)
0
@RivaldoVitorBorba Słyszałem że taki gość z Dąbrowy posiada owy numer i zniżkę
0
@allien18 Kapitan pełną gębą zjebał 16 latka
2
Tumek co się zaorał z karnym chłopaki mu wytłumaczyli dlaczego go nie było to zmienił temat. Co to jest za łeb
0
@hugz właśnie ja go tam nie widziałem chyba że starość mi na ślepia wchodzi
0
@KibicBarcy123 Tak mi się wydaje on zszedł a dopiero po jakimś czasie wszedł Alonso to była bardzo dziwna zmiana
0
@Pedri16Future W pewnym momencie zszedł a dopiero po kilku minutach wszedł Alonso to nie była normalna zmiana
0
Ciekawe co z Lamalem
0
@KibicBarcy123 Przeciez Lamal zszedł z powodu jakiejś kontuzji. W pewnym momencie z 5 minut graliśmy w 10. Kogo miał wpuścić?