0

@michal26 Wygrać to i może ale tylko przez błędy Tuska bo chyba nie wierzymy w pyszałkowatość Menzena że jest lepszy od niego razem z Morawieckim.

1

@Lionel_Messi10To fajnie nazywać wszystkich ludzi danego kraju brudasami bo się tego kraju nie lubi. Fajnie fajnie

0

@Lionel_Messi10 A ci brudasy to wszyscy czy tylko kilku ?

5

@Rewolucja123 Łakoma świnia się zerzygala.

4

@norbi77 Drugi z komentatorów nie widział faulu nawet

1

@Pawci023x A ja uwielbiam Tuska ale głosował będę na kaczora

0

@bartas97 Bydzie widzioł pichichi jak Real Madryt mistrzostwo

0

Poinformował by mnie kto ile biały bandyta dostał zawieszenia

0

@MesQueUnClub_87 Jakiej przyszłości :)

2

@FcPortoFan1999 Żeby zakrztusił się tortem i zdechł.

1

@Medium Tyn znowu bedzie na odległość wychowywałem a Messi się z nim kumpluje.
Patola że aż strach.

3

@FCB_dimiC Dodiego może bić tylko ojciec.

1

@takisobiektos A tłumaczenie jak działa i jak Brazol je aktywuje i za ciul nie szło przetlumaczyc

0

@tristan87 Uwielbiam jak polityk pieprzy głupoty o rzeczach o których nie ma pojęcia.

0

@Gappeq Kowalski na przeciwko Tuska panie wyobraź pan to sobie

0

Miał być kaczor donald a tu będzie popierdulka. Dawać mnie tu Kowalskiego na te debate

1

A nasz złoty chłopak Pedro dziś z brameczka dla lazio

0

@DonAndrzejos No tak

0

Tumek to jest debil chłop z każdą wypowiedzią robi z siebie większego idiotę niż jest.

0

Komentarz usunięty

0

@kuz Prawie to samo

0

@Szmulek Niestety tego nie zrobią ;)

0

@RivaldoVitorBorba Słyszałem że taki gość z Dąbrowy posiada owy numer i zniżkę

0

@allien18 Kapitan pełną gębą zjebał 16 latka

2

Tumek co się zaorał z karnym chłopaki mu wytłumaczyli dlaczego go nie było to zmienił temat. Co to jest za łeb

0

@hugz właśnie ja go tam nie widziałem chyba że starość mi na ślepia wchodzi

0

@KibicBarcy123 Tak mi się wydaje on zszedł a dopiero po jakimś czasie wszedł Alonso to była bardzo dziwna zmiana

0

@Pedri16Future W pewnym momencie zszedł a dopiero po kilku minutach wszedł Alonso to nie była normalna zmiana

0

Ciekawe co z Lamalem

0

@KibicBarcy123 Przeciez Lamal zszedł z powodu jakiejś kontuzji. W pewnym momencie z 5 minut graliśmy w 10. Kogo miał wpuścić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?