3

@Barca1992 Jeszczy piecze

0

@TheCule Na to głosowałem

0

@koksik2700 Nie Korwin mnie przekonał do siebiw

1

Gupi naród mógł mieć trawnik grilla i miliony.

0

@koksik2700 Jest żoną Bosaka

1

@BorzyKrzys Badanie czy ma raka piersi też jest z dobrej woli bo dbamy o jej zdrowie.

1

@FcPortoFan1999 Na narodowym zrobi koncert będzie on i mikrofon. No może jeszcze Jarek wpadnie

0

@require A na kogo mieli głosować bo się zgubiłem?

1

@koksik2700 Memcen by był lepszy ale przy stole wyj... się o krzesła

0

@michal26 Naprawdę porównujesz Giertycha do Kowalskiego

1

@Barca1992 Ale wyjesz.

0

@JoeBlack Ehe Ehe Ehe

1

@Crystal37 Słabo to wczoraj mateusz wyglądał jak zakłamywał rzeczywistość jeszcze z 3 minuty i by beczał.

0

@Mathew16 i tak do 2580 roku. Następnym razem będzie lepiej.

16

Najszczęśliwszymi ludźmi z powodu wyborów są jednak kopacze. Nikt za wiele o nich nie mówi a tak to by ich zjedli. Panowie czas podziękować Anrzejowi za termin wyborów.

0

@Destroyer_of_Worlds Rozumiem co piszesz lecz myślę że resztki godności nie pozwolą im tam pracować.

1

@DaPidejpi A świnie w ryk cytując klasyka oczywiście.

2

@cris27 Ale kwik. Ty sie zastanów jak jarek tera odwali miesięcznice bez policji. Może ziober będzie go chronił.

0

@Destroyer_of_Worlds Dla mnie najważniejsze abym danusi więcej nie musiał oglądać i reszty tych pseudo dziennikarzy.

3

@arasz1819 Chciał wywalać stoliki a na krześle się wywalil

2

Ciekawe czy kaczor nadal będzie śmigał na miesięcznicę tylko teraz już bez policji.

0

@Barca1992 Pewnie się uda przy pomocy konfederacji. Zdobyli 15 procent to moga wiele wnieść w tej sprawie

1

Jaka komedia z Danuta ale się babsko gotuje.

5

Ostatnie pożegnanie. Danuta na jedynce

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DaPidejpi Cytując klasyka Świnie w ryk. Zgadnij kogo cytuje?

0

@Trojanek23 Gramy o euro teraz

0

@Barcasub Ty masz ale mniemanie o sobie ja jebie. Jedyny objawiony reszta to idioci.

0

@draxidox 12 to bydzie na bank o ile nie 20

0

@Barcasub Nic już nie musisz. Wróciłeś kilka miesięcy temu do kraju w którym większość twoim zdaniem to idioci, nie kumam tylko po co skoro tutaj nie pasujesz bo jesteś zbyt inteligentny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?