jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Barca1992 Jeszczy piecze
0
@TheCule Na to głosowałem
0
@koksik2700 Nie Korwin mnie przekonał do siebiw
1
Gupi naród mógł mieć trawnik grilla i miliony.
0
@koksik2700 Jest żoną Bosaka
1
@BorzyKrzys Badanie czy ma raka piersi też jest z dobrej woli bo dbamy o jej zdrowie.
1
@FcPortoFan1999 Na narodowym zrobi koncert będzie on i mikrofon. No może jeszcze Jarek wpadnie
0
@require A na kogo mieli głosować bo się zgubiłem?
1
@koksik2700 Memcen by był lepszy ale przy stole wyj... się o krzesła
0
@michal26 Naprawdę porównujesz Giertycha do Kowalskiego
1
@Barca1992 Ale wyjesz.
0
@JoeBlack Ehe Ehe Ehe
1
@Crystal37 Słabo to wczoraj mateusz wyglądał jak zakłamywał rzeczywistość jeszcze z 3 minuty i by beczał.
0
@Mathew16 i tak do 2580 roku. Następnym razem będzie lepiej.
16
Najszczęśliwszymi ludźmi z powodu wyborów są jednak kopacze. Nikt za wiele o nich nie mówi a tak to by ich zjedli. Panowie czas podziękować Anrzejowi za termin wyborów.
0
@Destroyer_of_Worlds Rozumiem co piszesz lecz myślę że resztki godności nie pozwolą im tam pracować.
1
@DaPidejpi A świnie w ryk cytując klasyka oczywiście.
2
@cris27 Ale kwik. Ty sie zastanów jak jarek tera odwali miesięcznice bez policji. Może ziober będzie go chronił.
0
@Destroyer_of_Worlds Dla mnie najważniejsze abym danusi więcej nie musiał oglądać i reszty tych pseudo dziennikarzy.
3
@arasz1819 Chciał wywalać stoliki a na krześle się wywalil
2
Ciekawe czy kaczor nadal będzie śmigał na miesięcznicę tylko teraz już bez policji.
0
@Barca1992 Pewnie się uda przy pomocy konfederacji. Zdobyli 15 procent to moga wiele wnieść w tej sprawie
1
Jaka komedia z Danuta ale się babsko gotuje.
5
Ostatnie pożegnanie. Danuta na jedynce
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DaPidejpi Cytując klasyka Świnie w ryk. Zgadnij kogo cytuje?
0
@Trojanek23 Gramy o euro teraz
0
@Barcasub Ty masz ale mniemanie o sobie ja jebie. Jedyny objawiony reszta to idioci.
0
@draxidox 12 to bydzie na bank o ile nie 20
0
@Barcasub Nic już nie musisz. Wróciłeś kilka miesięcy temu do kraju w którym większość twoim zdaniem to idioci, nie kumam tylko po co skoro tutaj nie pasujesz bo jesteś zbyt inteligentny