1

@BulaKG Bo rude to są albo brzydkie albo petardy nic po środku

0

Kryskin z kontuzją zaraz za niego wejdzie Hermiona.

0

No normalnie to jest rasowy rudy rudzielec.

0

@karolup A ty Urbana dziś słyszał. Real grał na 60% i spokojnie to dowiózł dziunior to powinien złotą piłkę dostać a rudiger jest w życiowej formie.Braga za to w ogóle nie wiem czy grała.

0

@karolup Nawet jak wyjdziemy z Roberto x11 to i tak złotówki na nich nie postawie.

0

@Mroziu Co ty w ekstraklapie to się bić o niego będą

0

@wojtekfcb79 My nie rozmawiamy o sędziach. Mówi ci to cos

2

@IronSanHybrid Tak od rana mnie zaczarować. Tego się świetnie słucha.

0

@VegetaPolska Nawet gdyby to nadal nie mamy Jezusa

1

@etobzyk Zobaczyć też możemy czy ufo wyląduje w Polsce,lecz to nadal tylko i wyłącznie czas przyszły. Natomiast to co tu i teraz to kolesie biegający po Warszawie bo ktoś im wizy sprzedał.

1

@ObiwanKenobi Też skończyłem teraz. Ten klown za ten cyrk w polu karnym to dostał chociaz żółta? Komentarz to dramat na poziomie sędziego. Tuż przed bramką dla Sevilli że jak Real teraz strzeli to będą mieli mało czasu na odrobienie a tu cyk i brameczka ale w drugą stronę.

1

@tbas Jak co to łatwiej będzie Tebasinio i pójdziesz do realu:)

1

@mleczkoo Ale co ja łyknąłem? Rozumiem że założyłeś że głosowałem na 3d.

4

@ObiwanKenobi Już ci tłumacze 7 % zrozumiałeś?

5

@ObiwanKenobi A kiedy to 12% najmniej a do 20 może ten od stolika wyciągnie.

3

@kamil295 Jak będzie zdrowy to Spurs zrobiło interes zycia

0

@sokot Tos się odpalił

1

@Barca1992 Przestań wyć

11

Co jak co ale za pisu tak nie piździło.

0

@Ojciec5tkidzieci To jest forum przeczytałem coś tam nabazgrał i było to dziwne stąd moje pytanie a Ty mi tu z ziomami. Fajnie fajnie

1

@Ojciec5tkidzieci Ty przeczytałeś co napisał @semafor ?

2

@Barca1992 Twierdzenie że lewica jest odklejona przy twoich tezach to jest dopiero żart. Chłopie o Jordanie byś coś napisał a nie wyjesz i wyjesz.

0

@ou7sider 8 do 4 wygromy

0

@Kidd No tak ,założyłem z góry że taka koalicja już się zawiązała. Mój błąd

0

@Nieznajomy Bo niby takie są standardy że niby zawsze tak bylo lecz czas to zmienić. Ja to rozumiem ale to jest strasznie głupie i robienie pod górkę tym co wygrali. Społeczeństwo wybrało i ze społeczeństwem jako prezydent powinien się zgodzić a nie bać się starszego pana z kotem.
Gdzie jest Agata sie pytom?

1

Komentarz usunięty

0

@Kgorecki2500 No ok ale czy nie jest też podsumowaniem całej konfederacji. Przecież to Janek z pod sklepu wiedział że oni powinni go wywalić lub się odciąć przed wyborami i nie wystawiać tych wszystkich pokemonow. Teraz Korwin i pokemony be ale to liderzy na to pozwolili i to oni tak naprawdę zawalili tą kampanię nie Janusz.

0

@VegetaPolska Nigdy nie będą klubem którego piłkarz wygra złotą piłkę.
To nie ja napisałem

0

@Barcelonka070 Myślisz ze Merkelowa to będzie wynajmować mieszkanie czy sobie kupi w Warszawie jak zostanie już premierem?

0

@VegetaPolska Kto by wygrał gdyby nie było Messiego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?