jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Następny im wypada.
0
@Kamiloza91 w plecy stawiaj chatę
1
Olaboga bydom uszy boleć
1
@AlexDark00 Janusz ty znowu o lewym
0
@FcPortoFan1999 Myślę że maciurewicz był już blisko jeszcze z 50 milionów i by to ogarnął.
1
@tristan87 Kamysza to już tak:)
0
Kosiniak jest u mnie skreślony. Rozwiązał podkomisję smoleńską i już nigdy nie dowiemy się prawdy. Co za łobuz.
0
@LM10GOAT Ja wczoraj oglądałem a teraz jak ranek sobie spier... To reszta dnia może byc tylko lepsza
0
Wstałem i mam trochę czasu zanim wyjadę do pracy to se powtórkę obejrzę, wtedy moja praca będzie błogosławieństwem.
1
Xaviego może uratować tylko decyzja że podaje się do dymisji. Jeśli będzie czekał aż go wywalą popełni błąd i straci wiele na wizerunku.
0
Zapodam se polityką tam chociaż śmiesznie jest.
0
Już myślałem że sędzia zrobił nam przysługę a tu zonk
0
Kounde obsrany jak małe dziecko ale kapitan jak nie skumał gdzie przeciwnik.
0
Przecież mnie w 4 klasie uczono nie w dwóch do jednego a nasz środek robi to nagminnie. Kolo ma piłkę jedno podanie i środek rozmontowany. Do Magika brakuje jeszcze tylko Alonso
0
Saga z Oriolem trochę trwała ale przez tyle czasu Xavi naćpany łaził? Ja nie wiem co ten gość robi w Barcelonie.
0
@TheNekro94 Jankę pamiętam jak pięknie na koniu jedzila.
1
@JimMorrisonFCB Przy tak małej stracie powinni dostać dziką kartę.
0
@michal26 Nie robiąc analizy do analizy nie trzeba żadnej teorii żeby stwierdzić że chłop poprostu zapomniał nazrec się tabletek. Przecież po mimice tego gościa widać że on się nie kontroluje.
0
Komentarz usunięty
0
@Bobo25 Jest ok :) O ciotkach nie słyszałem
0
@Bobo25 Sorry musiałem. Starczy to się lotki wyjmuje:)
0
@VegetaPolska No to jak już zalapiesz co to są wydatki i za darmoszke nic nie ma pogadamy o emeryturach. Wtedy może również zalapiesz że te emerytury to od mamy nie są.
0
@VegetaPolska Chłopie czy to ty nie pisałeś że pracujesz a masz wydatki rzędu 50 zł, bo na nic się nie dokladasz w domu.
0
@VegetaPolska Pamiętaj że jak ty będziesz na tej emeryturze w wieku 55 lat to mama już pewnie będzie w grobie więc kto ci do tej emerytury dorzuci.
7
@VegetaPolska On przynajmniej wie co to ruchać.
2
@Kapitan hawk Piana z pyska na wizji to będą piękne wiadomosci
3
Rekin wszedł pobiegał i się utopił. Balde to sam nie wie gdzie ma grać. To jest padaka na maksa
0
Na nich wygrać to.
0
Wychodzi na to że ten zjechany od góry do dołu sztanga trzymał cały środek. Nima sztangi widać jeden wielki krater na środku
0
Spokojnie Girona spuchnie.