0

Następny im wypada.

0

@Kamiloza91 w plecy stawiaj chatę

1

Olaboga bydom uszy boleć

1

@AlexDark00 Janusz ty znowu o lewym

0

@FcPortoFan1999 Myślę że maciurewicz był już blisko jeszcze z 50 milionów i by to ogarnął.

1

@tristan87 Kamysza to już tak:)

0

Kosiniak jest u mnie skreślony. Rozwiązał podkomisję smoleńską i już nigdy nie dowiemy się prawdy. Co za łobuz.

0

@LM10GOAT Ja wczoraj oglądałem a teraz jak ranek sobie spier... To reszta dnia może byc tylko lepsza

0

Wstałem i mam trochę czasu zanim wyjadę do pracy to se powtórkę obejrzę, wtedy moja praca będzie błogosławieństwem.

1

Xaviego może uratować tylko decyzja że podaje się do dymisji. Jeśli będzie czekał aż go wywalą popełni błąd i straci wiele na wizerunku.

0

Zapodam se polityką tam chociaż śmiesznie jest.

0

Już myślałem że sędzia zrobił nam przysługę a tu zonk

0

Kounde obsrany jak małe dziecko ale kapitan jak nie skumał gdzie przeciwnik.

0

Przecież mnie w 4 klasie uczono nie w dwóch do jednego a nasz środek robi to nagminnie. Kolo ma piłkę jedno podanie i środek rozmontowany. Do Magika brakuje jeszcze tylko Alonso

0

Saga z Oriolem trochę trwała ale przez tyle czasu Xavi naćpany łaził? Ja nie wiem co ten gość robi w Barcelonie.

0

@TheNekro94 Jankę pamiętam jak pięknie na koniu jedzila.

1

@JimMorrisonFCB Przy tak małej stracie powinni dostać dziką kartę.

0

@michal26 Nie robiąc analizy do analizy nie trzeba żadnej teorii żeby stwierdzić że chłop poprostu zapomniał nazrec się tabletek. Przecież po mimice tego gościa widać że on się nie kontroluje.

0

Komentarz usunięty

0

@Bobo25 Jest ok :) O ciotkach nie słyszałem

0

@Bobo25 Sorry musiałem. Starczy to się lotki wyjmuje:)

0

@VegetaPolska No to jak już zalapiesz co to są wydatki i za darmoszke nic nie ma pogadamy o emeryturach. Wtedy może również zalapiesz że te emerytury to od mamy nie są.

0

@VegetaPolska Chłopie czy to ty nie pisałeś że pracujesz a masz wydatki rzędu 50 zł, bo na nic się nie dokladasz w domu.

0

@VegetaPolska Pamiętaj że jak ty będziesz na tej emeryturze w wieku 55 lat to mama już pewnie będzie w grobie więc kto ci do tej emerytury dorzuci.

7

@VegetaPolska On przynajmniej wie co to ruchać.

2

@Kapitan hawk Piana z pyska na wizji to będą piękne wiadomosci

3

Rekin wszedł pobiegał i się utopił. Balde to sam nie wie gdzie ma grać. To jest padaka na maksa

0

Na nich wygrać to.

0

Wychodzi na to że ten zjechany od góry do dołu sztanga trzymał cały środek. Nima sztangi widać jeden wielki krater na środku

0

Spokojnie Girona spuchnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?