4

@matirix20 Przebijam za 21 dni minie 23 lata bez używek

0

Maryla rozleci się na wizji i ciekawe co zrobią organizatorzy.

1

@MesQueUnClub96 Ty napisz do @VegetaPolska skumacie się a my będziemy mieli dwa problemy z głowy

1

@VegetaPolska przełącz na 2 będziesz zadowolony

0

@svensonFCB Trza było śpiewać też byś zarobił.

0

@gumaz Ja mogę postawić dom samochód żonę i dzieci że nie znajdzie i będę spał spokojnie cały rok

0

@Montjuic Niech jak kokainę zalegalizują włamania. Będą mieć pod kontrolą :)

0

@draxidox On ma dzieci? Jeśli tak to albo się go wyrzekły albo bardziej niż jego kochają jego pieniądze.

1

@zodiak_10 Panie każdy papież miał więcej kobiet lub facetów niż kucharek.

9

@VegetaPolska Chłopie ciebie tu tak oraja że jestem naprawdę zdziwiony że jeszcze się na notatnik nie wyniosłeś. Przecież tutaj połowa użytkowników umrze ze starości a z Ciebie kolejne pokolenie będzie cisnąć bekę.

0

@LS Petrasek gra w Anvilu . Gdyby zagrał Sohan i Podziemski plus to co mamy to naprawdę fajnie to wygląda.

0

@LS Teraz doszedł jeszcze Luk Petrasek ale czy on na kadrę chyba tylko jako zmiennik Balcerowskiego. AJ to już chyba po drugiej stronie rzeki a jeden Milicic juz grał więc byli razem w zespole z Grossellem więc musi być Polakiem.

0

@LS wszystko łapię dzięki. bardziej mi chodziło o to czy on coś sugerował że mógłby zagrać dla Polski, wiem pytanie było zbyt ogólnikowe. Kto tam jeszcze jest w kolejce do obywatelstwa ?
Komu kibicujesz na krajowym podwórku?

0

Do fanów koszykówki zapomniałem którzy to.
Czy jest szansa aby ten Podziemski zagrał dla Polski?

0

Po świętach więc chcę być pierwszy.
Nie byde strzeloł w sylwestra petardami a Wy?

2

@VegetaPolska Przyklejać to się do ciebie mogą ale muchy.

2

@MesQueUnClub96 Jestem pewny że przy takim rozwoju spraw Barca zdobyłaby 14 razy ligę mistrzów pod rząd.

60

@VegetaPolska Ty zacznij z normalnymi ludzi przebywać.

3

Przecież to jest grzeczny chlopak

3

Gwizdać na dziadów to malo

2

Czy w tej drużynie ktoś umie kopnąć dalej niż 10 metrów. Długie podanie to chyba posyła tylko bramkarz gdy wybija z 5

2

Trzecia minuta nadal remis cóż za progres. Jestem dumny z tej druzyny

3

@NeroTFP1 Oni ich nie marnowali tylko zabezpieczali przyszłość swoich bliskich.:)

0

@AlexDark00 Ma bo mu Lewandowski płaci. Sprzedał na ten cel statuetkę za sportowca roku.

0

@Stinger_ Rączkowska jest bezpłodna więc mu dzieci nie urodzi.

0

@El Plutoninho Jako wahadło Marcos.

1

@AlexDark00 Janusz ty piszesz to naprawdę czy sobie bekę robisz?

0

@michal26 Ale jak to tak szejkery mają coś wygrać.

0

@AlexDark00 Janusz widzę że lewy nie pozwala ci już spać.

0

@Kamiloza91 Stawiaj chałupę będziesz miał dwie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?