jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@matirix20 Przebijam za 21 dni minie 23 lata bez używek
0
Maryla rozleci się na wizji i ciekawe co zrobią organizatorzy.
1
@MesQueUnClub96 Ty napisz do @VegetaPolska skumacie się a my będziemy mieli dwa problemy z głowy
1
@VegetaPolska przełącz na 2 będziesz zadowolony
0
@svensonFCB Trza było śpiewać też byś zarobił.
0
@gumaz Ja mogę postawić dom samochód żonę i dzieci że nie znajdzie i będę spał spokojnie cały rok
0
@Montjuic Niech jak kokainę zalegalizują włamania. Będą mieć pod kontrolą :)
0
@draxidox On ma dzieci? Jeśli tak to albo się go wyrzekły albo bardziej niż jego kochają jego pieniądze.
1
@zodiak_10 Panie każdy papież miał więcej kobiet lub facetów niż kucharek.
9
@VegetaPolska Chłopie ciebie tu tak oraja że jestem naprawdę zdziwiony że jeszcze się na notatnik nie wyniosłeś. Przecież tutaj połowa użytkowników umrze ze starości a z Ciebie kolejne pokolenie będzie cisnąć bekę.
0
@LS Petrasek gra w Anvilu . Gdyby zagrał Sohan i Podziemski plus to co mamy to naprawdę fajnie to wygląda.
0
@LS Teraz doszedł jeszcze Luk Petrasek ale czy on na kadrę chyba tylko jako zmiennik Balcerowskiego. AJ to już chyba po drugiej stronie rzeki a jeden Milicic juz grał więc byli razem w zespole z Grossellem więc musi być Polakiem.
0
@LS wszystko łapię dzięki. bardziej mi chodziło o to czy on coś sugerował że mógłby zagrać dla Polski, wiem pytanie było zbyt ogólnikowe. Kto tam jeszcze jest w kolejce do obywatelstwa ?
Komu kibicujesz na krajowym podwórku?
0
Do fanów koszykówki zapomniałem którzy to.
Czy jest szansa aby ten Podziemski zagrał dla Polski?
0
Po świętach więc chcę być pierwszy.
Nie byde strzeloł w sylwestra petardami a Wy?
2
@VegetaPolska Przyklejać to się do ciebie mogą ale muchy.
2
@MesQueUnClub96 Jestem pewny że przy takim rozwoju spraw Barca zdobyłaby 14 razy ligę mistrzów pod rząd.
60
@VegetaPolska Ty zacznij z normalnymi ludzi przebywać.
3
Przecież to jest grzeczny chlopak
3
Gwizdać na dziadów to malo
2
Czy w tej drużynie ktoś umie kopnąć dalej niż 10 metrów. Długie podanie to chyba posyła tylko bramkarz gdy wybija z 5
2
Trzecia minuta nadal remis cóż za progres. Jestem dumny z tej druzyny
3
@NeroTFP1 Oni ich nie marnowali tylko zabezpieczali przyszłość swoich bliskich.:)
0
@AlexDark00 Ma bo mu Lewandowski płaci. Sprzedał na ten cel statuetkę za sportowca roku.
0
@Stinger_ Rączkowska jest bezpłodna więc mu dzieci nie urodzi.
0
@El Plutoninho Jako wahadło Marcos.
1
@AlexDark00 Janusz ty piszesz to naprawdę czy sobie bekę robisz?
0
@michal26 Ale jak to tak szejkery mają coś wygrać.
0
@AlexDark00 Janusz widzę że lewy nie pozwala ci już spać.
0
@Kamiloza91 Stawiaj chałupę będziesz miał dwie