jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@!34RC3!_0N4 Oni się nie zesrali przed kiblem tylko osrali klapę
0
@Barti_Blaugrana Nie pyklo no cóż zdarza się madryciakom
2
Ciemniejszy Pepe nie ma hamulców.
0
@Maltan A co on im płaci tylko za wizję. Bo komentarzem tego nazwać nie mozna
1
Ale się posikali ja odpadam to jest żałosne
0
Czy to wystarczy na anulowanie. To byłem ja komentator
0
@VegetaPolska Jak by uciśniony grał w Barcy też bym mu nie kibicował aby go jak najszybciej sprzedali
0
@sokot No co mam ci powiedzieć debil i tyle
0
@sokot Tam jest tylko żyłka co by uszy nie odpadły.
3
@Pawci023x Na jakimś poziomie to ja grałem. W podstawówce na betonowym boisku.
0
Uuuu porównują tatusia do El fenomeno ponosi chłopaków.
1
@PabloVEB Milo było gościć na stronie pisiorka ale myślę że potrzebne są wakacje.
Trzymaj się tam.
0
@lajcior Ja tobie do michy nie zaglądam więc ty moja też zostaw.
1
Teraz do celi że śliną i będzie git
5
@Firestone To jest diament który wystarczy oszlifować
0
@arasz1819 Paciaciakowa w tym maczała paluchy
0
@Slot Jedna bo cały czas ta sama była;)
0
@filip73 Ferran a to on był na boisku przecież ja bym go sprzedał za 5 milionów więcej i tak nikt nie da
1
Co to jest za szprota on i Oriol to są najsłabsi zawodnicy w tym zespole
0
Jakie partidazo gra Ferran, technika wyjście na pozycję. Czy to na 9 czy skrzydło ma chłop to cos
1
Tyn sie nagrał ja pierd przecież to ja Est jakiś cyrk
0
@kuz Tys widział dziś Torresa na 9. Przy nim Lewy to Ranaldinio
3
Oriol to jest magik, jego to podpisał chyba jakiś nawalony alkoholik.
2
@Podkwaszacz Ja bym go też powołał ale do Choroszczy
3
5 pkt. @Luciano99 lubię chorych ludzi
3 pk @Danny Gaucho y za wytrwałość gdy walczy z Januszem
1 pkt @Don-Corleone za to że jest starszy od węgla
0
Ernesto gra o ligę mistrzów, my naprawdę chłopa nie docenialiśmy
1
@Maltan Nie mógł Iniaki jeszcze iść na tego roznego. Przypomnę że w piłce chodzi o to by wygrac
0
@Pressinho Warcaby zacznij ogladac
0
Przecież Roberto zaraz padnie na pysk a trener nie ogarnia
0
Zmieniać będziem zaś potem