jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Balde to się cofnął tak że to aż nie mozliwe
0
Najpiękniejszy jest pressing ja z sąsiadami bym sobie z nim poradził
0
Ktoś Peni powie że może wychodzic
1
Jak myślicie arbiter zapomniał zabrać karteczki bo był zajęty oglądaniem realtv ?
9
Jak słucham komentatorów to Barca powinna oddać ten mecz walkowerem.
0
My to wygramy 4-1 bo to jest Barca. Na nich!!!!!!!!
1
Marcin dziś będzie nam opowiadał jak to Vini jest źle traktowany przez arbitrów.Pierwsze opowiadanie będzie już w 3 minucie
0
@Gall Czy ja tez mogę być takim uchodźcą zaznaczam że nie jestem czarny ani inżynierem
2
@vangoor A będzie pewnie tak że zajdzie powie jak jest i nikt mu problemów robił nie będzie:)
2
@vangoor Ale pracodawca przy wywaleniu cię też chce się dogadadac prawda? Podpisał umowę i należy ją wypełnić przez te 3 miesiące najlepiej jak potrafi. Jest wyjście nie przychodzi do pracy ale to już się wiąże z dyscyplinarka więc lepiej iść na L4 aby nie ponosic konsekwencji swoich wyborów.
1
@vangoor To był tylko przykład że jak pracownikowi źle to albo pozwolicie mi odejść albo L4. Może inaczej ,gdybym przyszedł do ciebie po tygodniu i powiedział że się nie nadajesz do tej pracy i poprostu się dogadamy i odejdziesz albo znajdę coś aby cię zwolnić byłoby ok czy byś się zdrowo zdenerwował. Pytasz jak może go wywalić na umowie ale jak pracownikowi źle to może kombinować. Oczywiście nie pochwalam żadnego z przykładów
1
@vangoor Spróbować i dotrzymać umowy 3 miesięcznej. Ktoś w niego uwierzył i dał mu ta szansę więc należałoby pracodawcy dać szansę znaleźć pracownika na jego miejsce. Czy jeśli pracodawca po tygodniu stwierdził że się nie nadaje i wywalił go bez wypłaty odprawy i dotrzymania umowy byłoby ok?
2
@vangoor Ale to nadal ktoś płaci za bład popełniony przez Tadzika. Ja bym pracował jak potrafię najlepiej gdyby to pracodawcy nie odpowiadało by mnie zwolnił i po sprawie.
1
@tadzik447 Ja bym powiedział jak jest jeśli by się nie zgodzili pracował najlepiej jak umiem i szukał innej roboty.
0
@vangoor Ale on podpisał umowę więc zgodzić się nie muszą bo skąd wezma na już nowego pracownika. Czy nie powinno być tak podpisałem mam okres wypowiedzenia to się wywiąże. Mnie się nie podoba to wy to ogarniajcie i ponoscie koszty spoko podejście ale to tylko moje zdanie
0
@FcPortoFan1999 Nie postawią bo wejdzie memcen i wszystko wywali.
0
@mleczkoo Ciebie ale dupa boli ja odpadam.
0
Cóż za mecz Polaków w ręczna. Dawno nie widziałem takiej padaki żadnej składnej akcji w obronie nie istnieją.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Jarema2000 To tylko dobrze świadczy o twoim organizmie że walczy z zatruciem jakim jest alkohol i chce się go pozbyć.
3
@Kgorecki2500 Kryminalista trafił do więzienia i jest zdziwiony że inni kryminaliści na niego krzyczą. Co on myślał że na wakacje jedzie do hotelu. To ci łobuzy
0
@mekston O co biega bo przegapiłem z tą Zalewską
3
@kamilop Może jeszcze Rydzyka
0
@ShawnC zgodzie się zgodzie
0
@gumaz Ja noszę tylko takie ruskie i mi się często przecierają na kolanach i pod pachami.
0
@Alex1995 Musisz jeszcze chwilę poczekać @hayek kończy liczyć
0
@JimMorrisonFCB Bydom hulajnogi
1
Anżej będzie ułaskawiał na prośbę żon. Idę zrobić jakiś bank jak mnie wsadzą wyślę żonę co by załatwiła z Ąnżejem ułaskawienie póki ma dobry humor. Co za cyrk.
0
@MichuZ44 Tero tyż tak jest. Pena-Kunde-Araujo-Pena-Balde-Araujo i na końcu dostaje najlepszy piłkę Aut
2
@IronSanHybrid Następny wy to asy jesteście.