0

Przecież to jest czerwo

0

Głupek dziś wyłapie czerwoną stawiajta chałupy

0

@AlphaNumeric Tak hernandez hernandez zwany hernandezem

0

W tej kolejce hernandez błyszczy na boisku.

0

@BulaKG Klasyk hehe

2

Ludzie tam nikogo nie ma cytując klasyka.

0

@MESSIah16 W Polsce też jest taka dobra duszyczka zwany tadziem z Torunia

4

@Gronek Krechę se jeszcze pizgnij będzie lepiej.

2

@hayek Kto to jest Wy co mnie wrzucasz do jakiegoś wora o tym właśnie pisze.

3

@hayek Czytam ta twoje posty i gdybyś miał nawet rację to każda dyskusja z tobą kogokolwiek kończy się tak samo. Z kimkolwiek wymieniasz poglądy każdy ma prawo do swoich rozmowa kończy się tak samo, zryte łby, fajnopolaczki i gówno wiecie bo ja jestem najmądrzejszy chłopie trochę samokrytyki.

3

@Rewolucja123powiedz że trolujesz. Bo wiesz chyba że jak zagadasz a ona cię oleje to łba ci to nie urwie

0

@MESSIah16 Czyli jak Napoli nic nie znaczy a nas przejdą to wtedy kim my będziemy?

2

Jo mom brata wezmą mnie tam do ty Barcelony

1

@Kinginiesta Jeszcze z 5 kolejek u Xaviego i będziesz miał dwóch białych Balde

0

@bari_94 Jeśli Xavi zostanie to nie ogarną

0

Tero napastnicy na boisko bo styki się popala. Niech on się sam poda do dymisji i ma trochę godnosci

0

Przecież my nie potrafimy opuścić swojej połowy. Przecież rudy holender to przy Xavim to był magik

1

Nasz treneiro zrobi zmiany jak stracimy bramkę bo się zesra i w amoku będzie ratował wynik

5

Może Xavi zalapie że można zmiany robić zanim Pedri się zerzyga że zmęczenia

1

Felix na boisko za Penie, Lewy na bramkę bo gorszy od pana nie wychodzę bo się boje nie będzie. Wtedy mamy dwa problemy z głowy

0

Pena przyspawany do lini

0

@Arden Nie jest bo się nie uczy i kiblowal. Ciekawe co na to jego rodzice że on się woli bawić niż uczyć

1

@Mario96w Zamiast szukać pozytywów to lepiej się przywalić o wszystko. Druga połowa wyjaśni ten mecz bo zaczną się robić dziury ponieważ na takiej intensywności Bilbao grać nie będzie. Tyn zły tyn zły i tantyn tyz zły. Wynik 2-1

4

Pena to jest kiep

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Firestone Ehe yhy i ehe

1

@Popitek12 Co sądzisz o trolach

1

@Peciak Najlepszy Lewy najgorszy Pena

0

@MesQueUnClub96 Pod tym względem tak szkoda że inne nie pozwoliły mu awansować

0

@Nazio_87 Czyli czwartek kolejna część cyrku pod tytułem Polski sejm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?