jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież to jest czerwo
0
Głupek dziś wyłapie czerwoną stawiajta chałupy
0
@AlphaNumeric Tak hernandez hernandez zwany hernandezem
0
W tej kolejce hernandez błyszczy na boisku.
0
@BulaKG Klasyk hehe
2
Ludzie tam nikogo nie ma cytując klasyka.
0
@MESSIah16 W Polsce też jest taka dobra duszyczka zwany tadziem z Torunia
4
@Gronek Krechę se jeszcze pizgnij będzie lepiej.
2
@hayek Kto to jest Wy co mnie wrzucasz do jakiegoś wora o tym właśnie pisze.
3
@hayek Czytam ta twoje posty i gdybyś miał nawet rację to każda dyskusja z tobą kogokolwiek kończy się tak samo. Z kimkolwiek wymieniasz poglądy każdy ma prawo do swoich rozmowa kończy się tak samo, zryte łby, fajnopolaczki i gówno wiecie bo ja jestem najmądrzejszy chłopie trochę samokrytyki.
3
@Rewolucja123powiedz że trolujesz. Bo wiesz chyba że jak zagadasz a ona cię oleje to łba ci to nie urwie
0
@MESSIah16 Czyli jak Napoli nic nie znaczy a nas przejdą to wtedy kim my będziemy?
2
Jo mom brata wezmą mnie tam do ty Barcelony
1
@Kinginiesta Jeszcze z 5 kolejek u Xaviego i będziesz miał dwóch białych Balde
0
@bari_94 Jeśli Xavi zostanie to nie ogarną
0
Tero napastnicy na boisko bo styki się popala. Niech on się sam poda do dymisji i ma trochę godnosci
0
Przecież my nie potrafimy opuścić swojej połowy. Przecież rudy holender to przy Xavim to był magik
1
Nasz treneiro zrobi zmiany jak stracimy bramkę bo się zesra i w amoku będzie ratował wynik
5
Może Xavi zalapie że można zmiany robić zanim Pedri się zerzyga że zmęczenia
1
Felix na boisko za Penie, Lewy na bramkę bo gorszy od pana nie wychodzę bo się boje nie będzie. Wtedy mamy dwa problemy z głowy
0
Pena przyspawany do lini
0
@Arden Nie jest bo się nie uczy i kiblowal. Ciekawe co na to jego rodzice że on się woli bawić niż uczyć
1
@Mario96w Zamiast szukać pozytywów to lepiej się przywalić o wszystko. Druga połowa wyjaśni ten mecz bo zaczną się robić dziury ponieważ na takiej intensywności Bilbao grać nie będzie. Tyn zły tyn zły i tantyn tyz zły. Wynik 2-1
4
Pena to jest kiep
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Firestone Ehe yhy i ehe
1
@Popitek12 Co sądzisz o trolach
1
@Peciak Najlepszy Lewy najgorszy Pena
0
@MesQueUnClub96 Pod tym względem tak szkoda że inne nie pozwoliły mu awansować
0
@Nazio_87 Czyli czwartek kolejna część cyrku pod tytułem Polski sejm