jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartas97 Nie jak Vini wchodzi wślizgiem a druga noga ciągnie specjalnie po łydce przeciwnika. Uciekło czy nie chciałeś wiedzieć?
0
@bartas97 A w drugą stronę też wrzucisz?
0
To powinna być żółta do tego
0
@Seledynowy No a Elbląg i Lublin to to samo. To na El i to na El
0
@AmigoBlancos No i coś mnie się wydaje że bardziej czarny Pepe znów się połamie bo dziadzia się zesrał że strachu i nie porotowal
0
@Deviler Tak w fc pardalin będzie bardzo dobrym bramkarzem. Fc Pardalin występuje w lidze wiejskiej amatorskiej.
0
@osa91 Mój brat który mieszka w bloku miał sąsiadkę za ścianą pokoju syna, sąsiadka codziennie grała na fortepianie ponieważ ćwiczy i się uczy. Syn mojego brata nie mógł się uczyć ani nic robić w spokoju ponieważ ta cały czas naparzala. Brat poszedł grzecznie porozmawiać spotkał się z zatrzaśnięciem drzwi przed nosem więc poinformował grzecznie policję gdy ta nadal nie zrozumiała skończyło się sądem który nakazał zaprzestania ciągłego grania i skierował do szkoły muzycznej
2
@osa91 No i widzisz istnieje takie coś jak cisza nocna ale również musisz przestrzegać zasad życia w społeczeństwie. Jeśli twoje zachowanie nie pozwala normalnie funkcjonować innym możesz zostać sądownie zmuszona do zaprzestania czynności które przeszkadzaja innym w normalnym życiu.
0
@MateS Nie powiem
3
@Crashynski Do Polski niech z Góralskim gra tiki take
3
A mówili że na wiosnę będzie polski klub w pucharach a przecież wiosny jeszcze nie ma. Nie ma też słabych drużyn w europie
0
@Arden Gdyby tylko jeszcze swoich zawodników nie bili.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@msbigd Ehe ehe tak tak.
Janusz to Ty
0
Rzorzule myślał że w molde Tobiasz na bramce i to wypluje
0
W której minucie obstawianie zachowania przypominające zwierzęta wśród kibiców Legii
1
@macio_944 Poczekajmy jeszcze tylko na burdę i wykluczenie kibiców na następny sezon i będzie kpl.
0
Tobiasz to jest gość
1
@Blanco16 Czyli poprosiłbys aby popilnowal ci córki jak ty pójdziesz na imprezę ?
12
@MESSIah16 Oczywiście że tak.
2
@Safrani Ciekawe czy był już kupić rolkę do marynarki.
1
Cienias podał do cieniasa i ten strzelił kurde jak to teraz wytłumaczyć
0
Czy jak wygramy labamba będzie zadowolona?
0
@Burza_Barca Jak to tak 7-0 miało już być a że nima to lipę grają.
1
@Arden Alkoholik nie pijący 20 lat u którego piwo w lodówce jest wyzwalaczem panie litości.
0
@Lama20 Kto to jest ten fajnopolak ?
1
@HighestInTheRoom Chcesz wody?
1
@MESSIah16 To żart z twojej strony prawda
0
@Barcelonka070 A te dzieci to już masz czy dopiero planujesz?
0
@Rewolucja123 Cześć
Po pierwsze Idź do terapeuty to pomaga i to bardzo, wiem bo chodziłem.
Druga rzecz pamiętaj jesteś spoko taki jaki jesteś tym którym na tobie zależy o tym wiedzą.
Pierwsze co zrobiłem na terapii to się zwyczajnie od siebie odpierdoliłem ,nie wracam do rzeczy które były nie mam na nie wpływu olewam ludzi którym nie odpowiadam jako człowiek a jest ich wielu to moje życie i oni są mi w nim nie potrzebni.
Terapeuta pokaże Ci co jest twoje a co sobie wkręcasz co możesz zmienić a na co nie masz wpływu.
Jeśli próbowałeś już na wiele sposobów i nic to po prostu zaufaj specjalistom.
Jak mówi mój przyjaciel my tak naprawdę nie mamy problemów tylko sytuację do rozwiązania.
Zdrówka życzę młody jesteś wszystko się ułoży tak ja ma się ułożyć