6

Bednarek w czarnej dupie już był

2

@zadafcb Chłop podspakuje obroco sie a oni to inaczej nazywają jo tego nie rozumie

0

@TheNekro94 Ciekawe czy się zaciął i będzie dalej mówił na siebie

3

@AlexDark00 zabolało Janusz to co ci kolega @MesQueUnClub_87 napisał. Oraj się chłopcze dalej zostaniesz legenda

0

@Popitek12 Rezerwowy

1

@michal26 zapytam z ciekawości. Gdyby taka sytuacja była w czasie gdy do gry wchodził Messi również byś go sprzedał nie wiedząc ile osiągnie? Wiadomo w tamtych czasach nikt by tyle nie dał lecz też byłoby to bardzo duzo

8

@Forsyth Wykładać a nie odkładać po kimś, przecież gdyby wszyscy byli tak kulturalni jak ty on nic innego by nie robił tylko sprzątał. Kończę ta rozmowę dostałeś wiele zwrotnych informacji że zachowujesz się jak cham ale nie dotarło pewnie nie zrozumiesz dlaczego

4

@Forsyth To że należy do ich obowiązków nie znaczy że masz im dokładać. Że też trzeba tłumaczyć dorosłym co to jest kultura szacunek i dobre wychowanie ale ty nie widzisz problemu bo Ci się spieszy.

3

@Visca_barca Mecz w którym Lewy nie podał do Rafy.

0

@against_modern_football Kurde zapomniałem o tych kozakach

0

Dopiero włączyłem , podaje Lewy do Rafy czy znów się sępi i macha łapami?

1

@SuperPatsonFCB Zdrajca gro za granicom to nie zasługuje.

0

3

@MesQueUnClub96 Niesamowite było to że nie było tam Tomasza Hajto i tyle powinno ci wystarczyć

0

@Mario96w A powiesz mi jeszcze któż to wymyślił ta fajna definicje? Zastanawia mnie czy jakiś fajnopolak czy niefajnopolak

1

@Kozinho. Zapytam kolejnego kto to jest fajnopolak?

0

@czosnekfcb No i co tero?

1

@ranger3120 Duża to firma i z jakiego regionu.

1

@kubix05 Do teraz mi się chce rzygać. Jak to się u was nazywało, u nas łancuchowa

3

@Bagsik88 Chłop zrobił już z siebie mema strony. Teraz każdy będzie darł łacha a wystarczyło posłuchać i odpuścić.

2

Dopiero odpaliłem labambe i widzę że dobry numer z tą Zugajka. Szkoda że nie zapytał czy gdyby Zugajka grała w Barcelonie to lewy by jej podał czy jednak potraktowałby jak Rafinie

2

@AlexDark00 zrobię ankietę czy Janusz ma coś z głową na punkcie Lewego zgadnij jaki będzie wynik?

0

@AlexDark00 Czyli obsrales chłopcze zbroję. Nawet bym nie próbował szukać ponieważ nie sądzisz chyba że marnował bym czas na hejtera i szukał jego wysrywow.Dobre naprawdę dobre rozbawiles mnie Janusz

1

@Danny Gaucho Auba mówi ci to coś i za darmoszke by był:)

0

@AlexDark00 Jak ci znajdę usuniesz konto?

0

@AlexDark00 Janusz ja ci szukał nie będę ale tylko postaram ci wyjaśnić dlaczego jesteś zwykłym maluczkim hejterem. Chłopie ty przywalasz się o wszystko jechałeś już po jego żonie jego dobre występy kwitujesz że to tylko fart , setka ludzi ci tłumaczy że pieprzysz kocopoly ale ty dalej swoje. To jest zwykły hejt i jeśli tego nie rozumiesz to masz nasrane pod deklem

0

@abram3k Przeorał cię jak dziecko a ty dalej w to brniesz.

1

@sevs Cham zwykły cham

5

Jeszcze dodam ile pewności obronie daje bramkarz pokazują nam ostatnie mecze.

1

Xavi może jeszcze potrzebuje dużo nauki ale jak dziś wyjaśnił znafcow labamby. Pozwolił wybiegać się przeciwnikowi bo wiedzial że są zmęczeni i będziemy musieli wytrzymac początek meczu aby później pozamiatać. To był świetny mecz naszych zawodników i Hernandezow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?