jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@budel17 Panie proszę to ja kaczki w miejskich stawach żeby mi coś do jedzenia rzucily.
0
@Panpiwkarz Pływanie synchroniczne
0
@kigani No słaby jest i kurde powinien iść do Niecieczy.
1
@blakkudium Ktoś musiałby z 70 milionów dać inaczej go nie oddamy
0
@AlexDark00 Janusz znowu. Ostatnio się pięknie odpaliłeś pisząc że Lewy to najgorszy transfer w historii Barcy więc proszę daj sobie spokój z komentarzami na temat Roberta. No chyba że uważasz tak dalej
1
@Drozdu7 Już jednego pytałem bez odpowiedzi. Podaj mi 3 nazwiska na które jeden do jednego wymieniłbyś Araujo.
0
Myślę że ten Dembele to nie taki zły prawda.
2
Harry zawsze chciałem abyś zdobył jakąś ligę mistrzów zasługujesz.
1
Co on zrobił teraz
0
Angol musi odsapnac;)
0
Komentarz usunięty
3
Głupek pokazuje nurkowanie litosci
0
Dziś jeden z użytkowników dostanie kolejne ciosy. Arsenal becki i Norweg z bramką
0
@Zbyszard Wstawaj zesrales się
0
@Comentateiro Tyś się nawalił dziś czy co.
0
@Comentateiro Rozumiem że nie obejrzysz do niedzieli.
5
@Rl9k1nG Tylko dlaczego on tak pisze? Nie potrafi czy co jest grane
2
@bartekvisca Jeśli Araujo nie jest na poziomie Barcy podaj mi trzy nazwiska zawodników których byś wymienił jeden do jednego przecież to powinno być łatwe
0
@FcPortoFan1999 No i chodzą do biedronki:)
7
@Sysia11 Nawalona kobieta i piłka coś musi pójść nie tak.
2
Wszystkim tak pięknie piszącym o naszych zawodnikach gratuluję. To był dobry dwumecz przegraliśmy go przez jeden błąd. Było serce była walka i to nie był dwumecz który przegraliśmy frajersko a wy nazywacie się kibicami co zmieszali nasz zespół z błotem.
1
49 minuta Fabian drugą żółtą i do bazy róbcie screeny
0
To jest pilka na najwyższym poziomie tutaj jeden błąd może zdecydować o wszystkim przytrafił się nam lecz wierzę że oni to udźwigną.
0
@JohnnySilverhand Dużo za dużo
0
@Mlodypro101 Pogadaj z najbliższymi wiem że trudno ale to oni znają cię najlepiej i wiedzą że teraz wystarczy przy tobie byc
0
Komentarz usunięty
2
@TheNekro94 Jak na prawdziwego twardziela jem surowe.
1
@macio_944 Za kare wysle go do wujka
0
No i klapa obsrana
0
Dziś Hiszpański Probierz obejmuje prowadzenie w tabeli mówię wam tak będzie.