2

@budel17 Panie proszę to ja kaczki w miejskich stawach żeby mi coś do jedzenia rzucily.

0

@Panpiwkarz Pływanie synchroniczne

0

@kigani No słaby jest i kurde powinien iść do Niecieczy.

1

@blakkudium Ktoś musiałby z 70 milionów dać inaczej go nie oddamy

0

@AlexDark00 Janusz znowu. Ostatnio się pięknie odpaliłeś pisząc że Lewy to najgorszy transfer w historii Barcy więc proszę daj sobie spokój z komentarzami na temat Roberta. No chyba że uważasz tak dalej

1

@Drozdu7 Już jednego pytałem bez odpowiedzi. Podaj mi 3 nazwiska na które jeden do jednego wymieniłbyś Araujo.

0

Myślę że ten Dembele to nie taki zły prawda.

2

Harry zawsze chciałem abyś zdobył jakąś ligę mistrzów zasługujesz.

1

Co on zrobił teraz

0

Angol musi odsapnac;)

0

Komentarz usunięty

3

Głupek pokazuje nurkowanie litosci

0

Dziś jeden z użytkowników dostanie kolejne ciosy. Arsenal becki i Norweg z bramką

0

@Zbyszard Wstawaj zesrales się

0

@Comentateiro Tyś się nawalił dziś czy co.

0

@Comentateiro Rozumiem że nie obejrzysz do niedzieli.

5

@Rl9k1nG Tylko dlaczego on tak pisze? Nie potrafi czy co jest grane

2

@bartekvisca Jeśli Araujo nie jest na poziomie Barcy podaj mi trzy nazwiska zawodników których byś wymienił jeden do jednego przecież to powinno być łatwe

0

@FcPortoFan1999 No i chodzą do biedronki:)

7

@Sysia11 Nawalona kobieta i piłka coś musi pójść nie tak.

2

Wszystkim tak pięknie piszącym o naszych zawodnikach gratuluję. To był dobry dwumecz przegraliśmy go przez jeden błąd. Było serce była walka i to nie był dwumecz który przegraliśmy frajersko a wy nazywacie się kibicami co zmieszali nasz zespół z błotem.

1

49 minuta Fabian drugą żółtą i do bazy róbcie screeny

0

To jest pilka na najwyższym poziomie tutaj jeden błąd może zdecydować o wszystkim przytrafił się nam lecz wierzę że oni to udźwigną.

0

@JohnnySilverhand Dużo za dużo

0

@Mlodypro101 Pogadaj z najbliższymi wiem że trudno ale to oni znają cię najlepiej i wiedzą że teraz wystarczy przy tobie byc

0

Komentarz usunięty

2

@TheNekro94 Jak na prawdziwego twardziela jem surowe.

1

@macio_944 Za kare wysle go do wujka

0

No i klapa obsrana

0

Dziś Hiszpański Probierz obejmuje prowadzenie w tabeli mówię wam tak będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?