jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Ale Parker wysłał na plakat Tavareza
1
@takisobiektos To prezydent oczywiście zrzucił winę na niego że nie chce rozmawiać. Laporta zawsze szuka kozła ofiarnego tak samo było z Mitrovicem a zawodnik jak i trener powiedzieli ze nie było nawet kontaktu
1
@takisobiektos Ok ja to widzę trochę inaczej. Z innej beczki ten Xavi koszykówki musiał wpuścić Hernandeza bo Czech poleciał a ten mu pokazuje że potrafi grać w kosza , w dwóch poprzednich meczach pograł jakieś ochłapy.
0
@takisobiektos A widziałeś technika dla trenera przecież tam był faul na rikim to była ruchoma podslona. Popatrz też jakie miekie faule gwizdane są Barcelonie a na ile pozwalają sędziowie bialym
0
@marcin62 Za mało inteligentny jesteś żeby to zrozumieć tylko odpowiednią grupa to rozumie
2
Jeśli twierdzicie ze biali są pchani sędziów to zapraszam na koszykówkę tam to zobaczycie co to są wały na ich korzyść
3
@Luciano99 Do 18 kurde lucek skróciłeś czas pracy
1
Oglądam kosza i ten trener to beton jest niezły. Płacą centrowi najwięcej w drużynie a gość wogole nim nie gra a Tawares ich miażdży. On chyba nie załapał po co jest rotacja aby zamęczyć przeciwnika. No ku Xavi koszykówki
3
@tbas Skończyła się już
0
@TheNekro94 Donald Tusk miał
0
@BORO_12 Sprzedać rekina to powinna być podstawa
1
Wczoraj już pytałem ale zapytam inaczej @AlexDark00 wymieniłbyś Lewego na Viniego
1
My to powinniśmy się modlić że smarkocz to będzie drugi Messi inaczej to ja nie wiem kim mamy straszyć. Rekinem no ja pier...
1
Chcielibyście Viniego za darmo?
2
Ale z czego ten rożny był z dupy wam powiem
2
A ja wam powiem ze BVB to bierze jakoś taki pewien tego jestem. Babole dziś po stronie curwachala i bardziej czarnego Pepe
2
Ktokolwiek dziś wygra to i tak wszyscy jesteśmy zwycięzcami ponieważ ostani raz będziemy musieli oglądać Tomka i resztę tej żenady
1
@PrzyszlyPrezydent Już tu tacy byli co po ip inych szukali , ciebie może szukać kilku jak ci uwierzą
0
@Wierzbin Barca Barca Barca
4
Tak jest. Ta Pani opanowała stres do granic możliwości. Mistrzyni na którą nie zasługujemy
0
Paczta tero jak ja zrobi nasza Igunia
0
@okiemtypera_lucaxx95 Tys się z sisiokiem głowami pozamieniał
1
Dziś o 20 30 pierwszy mecz półfinałowy Barcy z madryciokami w kosza.
1
@Comentateiro TY nie masz prawa głosu kłamco jeden. Obiecałeś Xaviego do grudnia a wywalili go w maju.
0
@Mow_mi_Douglas Wszystko pięknie ładnie afera za afera ,zarzuty ale w pierdlu to ja nikogo wyżej postawionego jeszcze nie widzę. Pewnie i tak tam nikt nie trafi na tym polega polityka , my znajdziemy coś na was i wygramy wybory później jak dacie radę znajdźcie coś na nas jeśli potraficie i tak w koło. I aby była jasność Po PiS lewica konfederacja czy inne mendy nic w tym kraju nigdy się nie zmieni.
0
@tristan87 Ale jak to tak ? On myśli że potrafiła go kobieta a ty że potrąciłeś kobietę.
0
@pt9 Anwil i Stalówka też mieli:)
0
@marcin62 Kto mu następnym razem odpisze ten fifol taki mam pomysł
1
@pt9 King to bierze mają najbardziej kompletny skład. Długa ławka i zmiennicy wcale nie gorsi od podstawy
0
@Kamiloza91 Dwa pierwsze odcinki bardzo fajne zobaczymy co będzie dalej.