0

@takisobiektos Ale Parker wysłał na plakat Tavareza

1

@takisobiektos To prezydent oczywiście zrzucił winę na niego że nie chce rozmawiać. Laporta zawsze szuka kozła ofiarnego tak samo było z Mitrovicem a zawodnik jak i trener powiedzieli ze nie było nawet kontaktu

1

@takisobiektos Ok ja to widzę trochę inaczej. Z innej beczki ten Xavi koszykówki musiał wpuścić Hernandeza bo Czech poleciał a ten mu pokazuje że potrafi grać w kosza , w dwóch poprzednich meczach pograł jakieś ochłapy.

0

@takisobiektos A widziałeś technika dla trenera przecież tam był faul na rikim to była ruchoma podslona. Popatrz też jakie miekie faule gwizdane są Barcelonie a na ile pozwalają sędziowie bialym

0

@marcin62 Za mało inteligentny jesteś żeby to zrozumieć tylko odpowiednią grupa to rozumie

2

Jeśli twierdzicie ze biali są pchani sędziów to zapraszam na koszykówkę tam to zobaczycie co to są wały na ich korzyść

3

@Luciano99 Do 18 kurde lucek skróciłeś czas pracy

1

Oglądam kosza i ten trener to beton jest niezły. Płacą centrowi najwięcej w drużynie a gość wogole nim nie gra a Tawares ich miażdży. On chyba nie załapał po co jest rotacja aby zamęczyć przeciwnika. No ku Xavi koszykówki

3

@tbas Skończyła się już

0

@TheNekro94 Donald Tusk miał

0

@BORO_12 Sprzedać rekina to powinna być podstawa

1

Wczoraj już pytałem ale zapytam inaczej @AlexDark00 wymieniłbyś Lewego na Viniego

1

My to powinniśmy się modlić że smarkocz to będzie drugi Messi inaczej to ja nie wiem kim mamy straszyć. Rekinem no ja pier...

1

Chcielibyście Viniego za darmo?

2

Ale z czego ten rożny był z dupy wam powiem

2

A ja wam powiem ze BVB to bierze jakoś taki pewien tego jestem. Babole dziś po stronie curwachala i bardziej czarnego Pepe

2

Ktokolwiek dziś wygra to i tak wszyscy jesteśmy zwycięzcami ponieważ ostani raz będziemy musieli oglądać Tomka i resztę tej żenady

1

@PrzyszlyPrezydent Już tu tacy byli co po ip inych szukali , ciebie może szukać kilku jak ci uwierzą

0

@Wierzbin Barca Barca Barca

4

Tak jest. Ta Pani opanowała stres do granic możliwości. Mistrzyni na którą nie zasługujemy

0

Paczta tero jak ja zrobi nasza Igunia

0

@okiemtypera_lucaxx95 Tys się z sisiokiem głowami pozamieniał

1

Dziś o 20 30 pierwszy mecz półfinałowy Barcy z madryciokami w kosza.

1

@Comentateiro TY nie masz prawa głosu kłamco jeden. Obiecałeś Xaviego do grudnia a wywalili go w maju.

0

@Mow_mi_Douglas Wszystko pięknie ładnie afera za afera ,zarzuty ale w pierdlu to ja nikogo wyżej postawionego jeszcze nie widzę. Pewnie i tak tam nikt nie trafi na tym polega polityka , my znajdziemy coś na was i wygramy wybory później jak dacie radę znajdźcie coś na nas jeśli potraficie i tak w koło. I aby była jasność Po PiS lewica konfederacja czy inne mendy nic w tym kraju nigdy się nie zmieni.

0

@tristan87 Ale jak to tak ? On myśli że potrafiła go kobieta a ty że potrąciłeś kobietę.

0

@pt9 Anwil i Stalówka też mieli:)

0

@marcin62 Kto mu następnym razem odpisze ten fifol taki mam pomysł

1

@pt9 King to bierze mają najbardziej kompletny skład. Długa ławka i zmiennicy wcale nie gorsi od podstawy

0

@Kamiloza91 Dwa pierwsze odcinki bardzo fajne zobaczymy co będzie dalej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?