jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
O wjechał 81 rok
0
@Encore Cienki jest dodi tak mówił a ja mu wierzę.
1
@Arden Bo lubimy tracić czas na rzeczy których nie lubimy
0
@koksik2700 Ja tam o 21 zamiast oglądać euro idę walczyć na ulicę z Tuskiem. Idziesz że mną?
0
@Azi Dobry komentarz . Szybciej zapłaci te 200 tysi niż mąż beknie. W tej całej akcji ktoś naprawdę gruby musiał to zamiatac
2
@okiemtypera_lucaxx95 Tak tak ja wczoraj postawiłem za 10 tysi że będą karne i bramkarz Portugalii wyciagnie pierwsze trzy.
0
Wszystko by się skończyło inaczej gdyby tylko Sysko podał do Rafy
0
Szyszka do nowego sezonu na psyhotropach inaczej nie będzie biedak spał
1
@Rust_Cohle Ronald by magika chyba odwalił
1
@Sulimo Tylko co byś się na planie nie zgubił a nie czekaj tam jest tylko jedna komnata
0
@FcPortoFan1999 Wiadomo jeszcze tylko 3 tygodnie i wracają
0
@FcPortoFan1999 No i wtedy z widowska zrobią szachy
0
@mekston Pod warunkiem że nie będzie kalkulacji bo każdy obsra zbroje i będzie bał się otworzyć
0
@Popitek12 Bycie w gabinecie u terapeuty to nie psychologia, a psycholog to nie wykładowca.
0
@AmigoBlancos To nie ma nic wspólnego z satysfakcja on poprostu się zachowuje jak by miał 20 lat a wszyscy wiemy że bardziej kaleczy niż gra. Możemy to nazywać mentalem a ja to nazywam brak pogodzenia się z tym że jest się o wiele słabszym niż było. I proszę nie mieszaj do tego Messiego bo plujesz na argentynczyka
0
@FcPortoFan1999 A co dawno nie rzygales
3
Hehe haha hehe ale jaja hehe
0
@FCB_dimiC Pewnie tak tylko jak słyszę takie pierdy że gość który gra od urodzenia w piłkę zarabia miliony milionów i mu maska przeszkadza to co mam napisac
0
Maska mu przeszkadza. Kazek on za tą maskę by twoją chalupe kupił plus samochód więc pewnie nie wie że ja ma
1
Hehe hehe No hehe
0
Robic screny zaro lukaku strzeli
0
@Faro Wygląda jak jakaś antuana grizmanowa
0
@Rastafarnianin No i Polacy wskakują w ich miejsce
0
Hehe hehe hehe kurde hehe ja cie kręcę hehe
0
@Bobo25 Już skreślili i nawet chwili zastanowienia się oj chlopoki chlopoki
0
Widzę że Belgowie chcą dociągnąć do karnych a Frunuzi też.
0
@mekston Dlaczego z Portugalią
0
Te hiszpańskie dzieciory aby tylko te srajfony i kakutery.
0
Polecę klasykiem.
Sprzedać wszystkich kupić Nico
0
@Popitek12 Czyli ronald to już trzeci skład ale zjazd