jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@KRISU77 Ja jestem Adam wyrucham i spadam.
0
@jacobFCB No idzie posłuchać jak się uczy i że jest twardy i że się uczy.
1
@vangoor Właśnie jest program na żywo i jednak nie kłamało. To był Jaworek
0
@Rust_Cohle Cała akcja jak na orliku tu kopne tam wystawie nóżkę jakoś się odbije i na końcu ten wolej cóż za magia
1
@DLFCB To jest jakiś wałek bo to musi by una inaczej jaja by były w gardle
1
@Rust_Cohle Naprawdę?
0
Komentarz usunięty
0
@BulaKG Robiłeś za materac rozumiem
0
@Lucerfi Dzwoń do maciurewicza on to ogarnie
1
Trump sam to ustawił albo nie zabić go chcieli i dlatego nic służby nie robiły.
I taką piękna gownoburze będziemy mieć do 20, dejta spokój
3
@MesQueUnClub96 Koledze @DonCarletto chodziło o wiek umysłowy:)
0
Angielski Yamal
0
@FabianekMrozek Ten przepis z to z książki kucharskiej Magdy Gessler rozumiem
0
Pickford się tak dziwnie porusza jak by miał się za każdym razem wypie...
0
@Trojanek23 No to w plecy po złości będzie 2-2
0
@Rust_Cohle stary @Luciano99 w jabolu
14
Jego też kąpał Messi hehe
0
Ludzie rozumiem nie lubić Anglików ale tutaj nawet gdyby Haremu nogę urwali to bylby wałek jak by sędzia podyktował karnego.
0
@VamoSBarca88 nie no gdzie tam
0
Karny inaczej być nie moze
6
@KamQiX Bo tego nikt nie pojmuje bo to jest pojebane
4
@macio_944 Mam nadzieję że rekin to przełoży ale nie w Barcelonie
35
Pani Maja to ma taki głos że gdyby powiedziała do mnie czy pójdę z nią na sex to już by było po zabawie
0
@Sulimo Przypominam ci ze Argentyna była od eliminacji na mistrzostwa świata pchana a na samym turnieju to był jeden wał. :)
1
@Popitek12 Jaki kolega znów kłamiesz
2
Pięknie się teraz komentator zaorał ja odpadam.
0
Ymbape ymbape to byłem ja Bór Mateusz
1
@Lucyfffer Nie pamiętam że starym @Luciano99 nawalony chodziłem.
0
@Kgorecki2500 A Yamal ma 16 lat i tylko dwie nogi i kto jest większym kozakiem
0
@MOLESTA Czekają jeszcze tylko na Gaviego aż się wykuruje żeby kupić trzech co się będą rozdrabniać