jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Martinez to jest ale wafel Krystyna poprostu stoi na tym boisku i macha łapami a ten go trzyma ma boisku
0
Co by tylko krisztianu nie strzelił bo Bór dojdzie na antenie
2
Niepelny stempel hehe yyyy
0
@visca_josef Maja mental i przygotowanie fizyczne
1
Kurde dobrzy Ci Niemcy tak cisnąć w 10 Hiszpanów.
0
Nie ma faulu gdzie tam. Sędzia ma przepchnąć niemiaszków
0
Ku.... się zesrali
3
@Bobo25 Dobre dobre.
1
Oj gospodarze chyba mają wygrać Kross połamał pedriego stempel na Laminie i bez kartki
3
Pakujemy Igora bo ta raprentacja bardzo dawno nie miała takiej paki. Chłop bierze czas i po czasie akcją wygląda jak by się spotkali 3 minuty wcześniej. Do tego wiadomo że challenge zostawia się na końcówkę i gdyby sprawdził blok Ponitki to piłka byłaby nasza ale Igor był już wypstrykany.Pchanie na siłę syna też jest śmieszne. Tak się zesrać tuż przed kiblem
0
@FcPortoFan1999 Ale jap ajdzeja do do Jeremiego ale jaja hehe
1
@fart Dzień konia Sochana plus Ponitka z Sokolem i może być dobrze pod warunkiem że komentatorem będzie Węgrzyn
1
@fart Jak wygramy dziś w co wierzę co do Hiszpanów bydzie ciynszko
1
@pt9 Lepiej patrzeć na karne Lewego niż Słoweńców przeciwko portugali
3
@NeroTFP1 Hehe Sochan hehe do Ponitki hehe ale jaja
0
@pt9 Czyli wiesz nie wiele ale coś tam napiszesz. Technika ta została aby poprawić skuteczność i to zrobił w sezonie. Czy jest dziwaczna jakie to ma znaczenie
0
@pt9 A co złego w rzutach Sochana
1
@fart Nie mogę patrzeć na milicica chłop jak się uprze pcha ciągle tymi samymi zawodnikami a jego główna bronią jest junior. Zolnierewacz w czwartej kwarcie aj długo na ławce i do tego ten dziewa
0
@MesQueUnClub96 A co wiesz o tych zawodnikach i tej reprezentacji że wyciągasz takie wnioski
1
@Encore Kurde wierzył bym w awans gdyby nie ci Hiszpanie
0
@BorzyKrzys Ja jeszcze nie ale pooglądam jeszcze chwilę i będę ją mial
1
@BorzyKrzys Miałeś już ją?
0
@BorzyKrzys A jest anzej i Agatka prawie to samo. Prawie
0
No ale kolejne mecze wyglądają dobrze ale co z tego będzie pewnie padaka i szachy
0
@Pedri16Future Jak to co że ro nie piłka tylko murowanie i oni tak nie chcą awasowac:)
0
@Kuchar A ty wiesz ze to jest właśnie piłka czy dopiero od euro oglądasz. Maruda ci się piękna załączyła
0
@Kuchar Co ty z tym murowaniem od wczoraj. Prowadzą to murują co mają cisnąć po kolejna bramkę
0
@kamiVeB To turecki uchodźca mieszkający w Dąbrowie
6
O wjechał 81 rok
0
@Encore Cienki jest dodi tak mówił a ja mu wierzę.