La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 985 Culés

0

Czyli o IO w koszykówce zagramy z Hiszpania w półfinale.

1

@fart W finale zemsta z Bahamami?

2

@fart Doncić vs Giannis również

1

@fart Jak wygramy dziś w co wierzę co do Hiszpanów bydzie ciynszko

0

@NeroTFP1 @Encore @jaras121 Obawiam się, że Espania jest ponad Nasze siły. Gruby vs antek tu zapowiada się meczycho. ;)

1

@fart Dzień konia Sochana plus Ponitka z Sokolem i może być dobrze pod warunkiem że komentatorem będzie Węgrzyn

1

@fart Czyli nie jedziemy na żadne igrzyska!

0

@jaras121 @FcPortoFan1999 Zawaliliśmy ten pierwszy mecz. Jeśli ogramy gospodarzy i to na ich terenie to będzie to mega sensacja. I finał z Bahama - Bahama ;)

1

@fart Jednym słowem-koniec złudzeń i korzeń w chmarzeń.

0

@FcPortoFan1999 Na to wyglada ;)

1

@fart Po robocie, byle wygrać o honor z Finlandią i to tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?