0

Psg- to ile za tego dziecioka 500 milionów nima problemu

0

Dziś kudłaty wybiłem piłkę z głowy gupolkowi

1

@GeneralXavi Czyli chłop sędziuje bo największe mecze bo Polska to dziady w piłkę.

1

@Deviler A kiedyś Ci wypłacił żebyś był teraz akurat zdziwiony. Przestań chlać bi ci do reszty mózg wyżre

1

Ciekawe co na to jego mamula

5

Ale Holendrzy mają farta

0

Rudy się teraz zrelaksuje i będzie wcinał gile

1

@Sawik_10 Bardzo dobrze ma 6 ssyst i 13 bramek

0

@Lucyfffer Człowieku ja tu piłkę oglądam. A ty komu kibicujesz?

1

@Lucyfffer A dlaczego nie?

0

@ranger3120 Tak tak. Powiedz po co

0

@Rewolucja123 Raz brata zapytałem po jaka cholere wymyślili piwo bezalkoholowe smakowe?
Odpowiedzial że nikt tyle za sok nie zapłaci

1

Turcy jak zwykle się bawią a Niemcy u roboty

0

Kebaby to bierom

0

@takisobiektos Przecież wcześniej była sytuacja z Pedrim a później stempel

0

@DragonxNF wtorek

0

Wstrząśnienie mózgu. Umarł i nie żyje

2

Przecież Hanka wjeżdżającą w kartony wzbudziła we mnie większe emocje niż ta pierwsza połowa.

1

@wojopancer Oj zobacz nie zauważyłem a nalezali się anglikowi który się wiecznie kladzie

2

Łysy pan pięknie podsumował Juda zwykła beksa. Nie znoszę takich zawodnikow

1

@AFA No i zakładamy że daje kartkę druga po 5 minutach za stempel na Lamine i gościa nie ma w 11 minucie na boisku. Na pewno nie chciał zrobić Pedriemu krzywdy ale wejście było ostre

2

Biere te chawire za te drobniaki

0

@Aragorn33 co ma płakać cały mecz mega , karnego strzelił więc zrobił co mógł a że reszta patalachy to co on może

3

Mam nadzieję że Hiszpania ich spizga tak 4-0 najmniej

0

A tero nad poprzeczką

3

Pokazał nam że był najlepszy w tym meczu. To jest debil

0

@Herato Myślisz że machanie łapami to nic energii nie kosztuje. Wstydziłbyś sie

0

@kanver_ Ale gra z kontuzją pamiętaj o tym

2

Xavinieta wróć to była magia do tego co widzę

1

@Firestone To by mu papier do wytarcia duży przyniósł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?