jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Psg- to ile za tego dziecioka 500 milionów nima problemu
0
Dziś kudłaty wybiłem piłkę z głowy gupolkowi
1
@GeneralXavi Czyli chłop sędziuje bo największe mecze bo Polska to dziady w piłkę.
1
@Deviler A kiedyś Ci wypłacił żebyś był teraz akurat zdziwiony. Przestań chlać bi ci do reszty mózg wyżre
1
Ciekawe co na to jego mamula
5
Ale Holendrzy mają farta
0
Rudy się teraz zrelaksuje i będzie wcinał gile
1
@Sawik_10 Bardzo dobrze ma 6 ssyst i 13 bramek
0
@Lucyfffer Człowieku ja tu piłkę oglądam. A ty komu kibicujesz?
1
@Lucyfffer A dlaczego nie?
0
@ranger3120 Tak tak. Powiedz po co
0
@Rewolucja123 Raz brata zapytałem po jaka cholere wymyślili piwo bezalkoholowe smakowe?
Odpowiedzial że nikt tyle za sok nie zapłaci
1
Turcy jak zwykle się bawią a Niemcy u roboty
0
Kebaby to bierom
0
@takisobiektos Przecież wcześniej była sytuacja z Pedrim a później stempel
0
@DragonxNF wtorek
0
Wstrząśnienie mózgu. Umarł i nie żyje
2
Przecież Hanka wjeżdżającą w kartony wzbudziła we mnie większe emocje niż ta pierwsza połowa.
1
@wojopancer Oj zobacz nie zauważyłem a nalezali się anglikowi który się wiecznie kladzie
2
Łysy pan pięknie podsumował Juda zwykła beksa. Nie znoszę takich zawodnikow
1
@AFA No i zakładamy że daje kartkę druga po 5 minutach za stempel na Lamine i gościa nie ma w 11 minucie na boisku. Na pewno nie chciał zrobić Pedriemu krzywdy ale wejście było ostre
2
Biere te chawire za te drobniaki
0
@Aragorn33 co ma płakać cały mecz mega , karnego strzelił więc zrobił co mógł a że reszta patalachy to co on może
3
Mam nadzieję że Hiszpania ich spizga tak 4-0 najmniej
0
A tero nad poprzeczką
3
Pokazał nam że był najlepszy w tym meczu. To jest debil
0
@Herato Myślisz że machanie łapami to nic energii nie kosztuje. Wstydziłbyś sie
0
@kanver_ Ale gra z kontuzją pamiętaj o tym
2
Xavinieta wróć to była magia do tego co widzę
1
@Firestone To by mu papier do wytarcia duży przyniósł