0

@Faro Przypominam że Ymbappe tego lata przeszedł do realu powie Boras już w drugiej minucie .Powie to również w 89 minucie oraz około 30 razy pomiędzy wymienionymi minutami aż się wszyscy porzygamy

1

@Rust_Cohle Nie załapał:)

0

Będzie remis mówię wam

0

Znów brak doskoku kur..

1

@kigani Nima kibiców wina Tuska

0

Nieprawdopodobna koncentracja , boras to z twarzy wyczytał.

1

@krajana Ale żeś kolego popłynął

0

Nie no tero to już nie odrobią

6

Sane to taki niemiecki Dembele. Szkoci łapią kontakt :)

0

Wchodzi rasowy Niemiec

0

Fuck ale pograli

4

@Rust_Cohle Prawie się pojscołem że śmiychu

0

@VegetaPolska Na wsi nie ma głównej ulicy a traktory to nie ciężarówki.

2

@arasz1819 Był finał ale Boras się nie przyzna

1

Bez skóry bez kości a pcha się bez litości. Nawet naszego kapitana dwójka pokonała.

0

@nuevojugador Chyba nie stawiasz tej dwójki wyżej od Rasiaka

0

@Encore Za Ronaldo Auba.

2

@mekston Dawno tego kolegi nie widziałem co to te bzdury wypisał.

0

@FabianekMrozek nie podpuszczam cię ale nie złamiesz tutaj.

0

@Faro Jakie chłopie frajerstwo gdyby moja córka zarabiała miliony to mam się uwalić i leżeć bo mogę. Przecież tu chodzi o to że ona chce pracować ma własne życie i wie że jej syn również ale ty wiesz lepi u h...

0

@Bobo25 Wiadomo przecież mają w grupie Chorwację Danię i Francję którzy pokonali ich na mistrzostwach.

0

@Aragorn33 Dla mnie to nie ma znaczenia i tak nikogo nie posądza grubego. Przecież te wszystkie rzeczy które wychodza z odrobiną dobrej woli prokuratury skończyło by się więzieniami ale to tylko pod publiczkę aby pokazać jacy to oni źli a my dobrzy. Oni tam wszyscy to zwykli złodzieje

4

@tomek8756 Jest brzydsza od Igi więc na bank nic nie osiągnie

0

@Sysia11 Gorzej od tej ruskiej malolaty

0

@MesQueUnClub96 Za 2 złote wysyłać do kołchozu ty to masz wyobraźnię

0

@Borneo Odpadnie siły brak

1

@Fartlow Już zaczyna swój cyrk

0

Karyna Łukaszenka ledwo zipie myślę że czym dłużej ten mecz będzie trwał tym dla nie gorzej

0

@Colon Ło Panie to pomysl jak dziwni są koszykarze zamiast rzucać wszystko do tej dziury z siatką to oni nie trafiają. Jeszcze im grubo za to płacą

0

@skorupa1117 Tutaj są sami skini

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?