jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro Przypominam że Ymbappe tego lata przeszedł do realu powie Boras już w drugiej minucie .Powie to również w 89 minucie oraz około 30 razy pomiędzy wymienionymi minutami aż się wszyscy porzygamy
1
@Rust_Cohle Nie załapał:)
0
Będzie remis mówię wam
0
Znów brak doskoku kur..
1
@kigani Nima kibiców wina Tuska
0
Nieprawdopodobna koncentracja , boras to z twarzy wyczytał.
1
@krajana Ale żeś kolego popłynął
0
Nie no tero to już nie odrobią
6
Sane to taki niemiecki Dembele. Szkoci łapią kontakt :)
0
Wchodzi rasowy Niemiec
0
Fuck ale pograli
4
@Rust_Cohle Prawie się pojscołem że śmiychu
0
@VegetaPolska Na wsi nie ma głównej ulicy a traktory to nie ciężarówki.
2
@arasz1819 Był finał ale Boras się nie przyzna
1
Bez skóry bez kości a pcha się bez litości. Nawet naszego kapitana dwójka pokonała.
0
@nuevojugador Chyba nie stawiasz tej dwójki wyżej od Rasiaka
0
@Encore Za Ronaldo Auba.
2
@mekston Dawno tego kolegi nie widziałem co to te bzdury wypisał.
0
@FabianekMrozek nie podpuszczam cię ale nie złamiesz tutaj.
0
@Faro Jakie chłopie frajerstwo gdyby moja córka zarabiała miliony to mam się uwalić i leżeć bo mogę. Przecież tu chodzi o to że ona chce pracować ma własne życie i wie że jej syn również ale ty wiesz lepi u h...
0
@Bobo25 Wiadomo przecież mają w grupie Chorwację Danię i Francję którzy pokonali ich na mistrzostwach.
0
@Aragorn33 Dla mnie to nie ma znaczenia i tak nikogo nie posądza grubego. Przecież te wszystkie rzeczy które wychodza z odrobiną dobrej woli prokuratury skończyło by się więzieniami ale to tylko pod publiczkę aby pokazać jacy to oni źli a my dobrzy. Oni tam wszyscy to zwykli złodzieje
4
@tomek8756 Jest brzydsza od Igi więc na bank nic nie osiągnie
0
@Sysia11 Gorzej od tej ruskiej malolaty
0
@MesQueUnClub96 Za 2 złote wysyłać do kołchozu ty to masz wyobraźnię
0
@Borneo Odpadnie siły brak
1
@Fartlow Już zaczyna swój cyrk
0
Karyna Łukaszenka ledwo zipie myślę że czym dłużej ten mecz będzie trwał tym dla nie gorzej
0
@Colon Ło Panie to pomysl jak dziwni są koszykarze zamiast rzucać wszystko do tej dziury z siatką to oni nie trafiają. Jeszcze im grubo za to płacą
0
@skorupa1117 Tutaj są sami skini