1

@kigani No menel ostatnimi czasy gra fenomenalnie

0

Janusz Jaaaannnuuusszz wyłaź nie chowaj się.

1

@Jakchcesz Ale wędka ja odpadam

0

Spalony bydzie i ciul

0

@Saviola88 Widzisz wychylasz się a to ty nie wiesz jak działa. Jeśli jest ewidentna akcja a ta była sędzia dostaje info i przerywa akcje nie musi czekać az się skończy.

1

@Inko To powiedz jak dziala

0

@TridenteMSN Przywalić się muszę bo się udusze

0

@HighestInTheRoom Ale którego i za co w tym momencie

1

Dobre rozbawil mnie Mareczek

1

Jest i on bierom go na skrzydło

0

@Popitek12 Przecież w naszym pięknym kraju większość ludzie nie rozumie alkoholizmu czym jest jak się objawia i najważniejsze kiedy już się jest uzaleznionym

4

@Borneo Jo panie se nie ufom a im byde. Dejta spokój

0

@VeB 1899 A to dzięki za info nie pamiętam co i jak, niech dorzucą jeszcze z dwie stacje i zgłupieje do reszty.

0

@BorzyKrzys Zastanawia mnie tylko jak to rozwiążą. Dopłacałem im za polsat sport premium dla ligi mistrzów teraz wprowadzą dodatkowe kanały za które będę musiał zapłacić to zakładam że z polsatu pozwolą mi zrezygnować bo jak nie to będzie to złodziejstwo a nie biznes.

0

@marcin62 No co polska trudny jezyk a jeszcze trza umic czytac ze zrozuminim

7

Kurde @Comentateiro trza było określić o który Ci grudzień chodzi a nie nas tutaj tak kłamać.

2

@ViscaelBarca2007 O tak kurde piszę do grubego że jest plan.

1

Czekam jeszcze tylko na Ryszarda Pucza w tej organizacji jako dyrektor huk wie od czego i będzie komplecik.

2

@icmmii Po co Ty z nim rozmawiasz na te tematy. Dej pan spokój

0

@kigani To w czym problem jak to ochotnicy

2

@MesQueUnClub96 Dodi ale że tata dał piątaka kieszonkowego nie znaczy że to na wkład w dobrze prosperujący biznes styknie

2

@NeroTFP1 No i co z tego jak podobno brzydka jest i nigdy nie będzie na światowym poziomie :)

0

@Radioactive9705 Manic miner na tym był. Piekna to była gra

0

@Popitek12 Ja bym się Sakkari bał.

0

Kunde dał się wypowiedzieć z równowagi nie ważne że głupek doskoczył pierwszy

2

Cancelo znów i cwiakala orgazm

2

Cwiakala się zesrał

0

@FcPortoFan1999 Ja tam myślę że oni w jedynym pucharze jakim zagrają w przyszłym sezonie to puchar Polski, a Ty o mistrzostwie piszesz

1

@Rust_Cohle Oni za to że dopuścili do tych karnych to do domu na piechotę powinni śmigać.

1

Zamiast narzekać na Xaviniete to się powinniście cieszyć że nie kibicujcie united

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?