jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kigani No menel ostatnimi czasy gra fenomenalnie
0
Janusz Jaaaannnuuusszz wyłaź nie chowaj się.
1
@Jakchcesz Ale wędka ja odpadam
0
Spalony bydzie i ciul
0
@Saviola88 Widzisz wychylasz się a to ty nie wiesz jak działa. Jeśli jest ewidentna akcja a ta była sędzia dostaje info i przerywa akcje nie musi czekać az się skończy.
1
@Inko To powiedz jak dziala
0
@TridenteMSN Przywalić się muszę bo się udusze
0
@HighestInTheRoom Ale którego i za co w tym momencie
1
Dobre rozbawil mnie Mareczek
1
Jest i on bierom go na skrzydło
0
@Popitek12 Przecież w naszym pięknym kraju większość ludzie nie rozumie alkoholizmu czym jest jak się objawia i najważniejsze kiedy już się jest uzaleznionym
4
@Borneo Jo panie se nie ufom a im byde. Dejta spokój
0
@VeB 1899 A to dzięki za info nie pamiętam co i jak, niech dorzucą jeszcze z dwie stacje i zgłupieje do reszty.
0
@BorzyKrzys Zastanawia mnie tylko jak to rozwiążą. Dopłacałem im za polsat sport premium dla ligi mistrzów teraz wprowadzą dodatkowe kanały za które będę musiał zapłacić to zakładam że z polsatu pozwolą mi zrezygnować bo jak nie to będzie to złodziejstwo a nie biznes.
0
@marcin62 No co polska trudny jezyk a jeszcze trza umic czytac ze zrozuminim
7
Kurde @Comentateiro trza było określić o który Ci grudzień chodzi a nie nas tutaj tak kłamać.
2
@ViscaelBarca2007 O tak kurde piszę do grubego że jest plan.
1
Czekam jeszcze tylko na Ryszarda Pucza w tej organizacji jako dyrektor huk wie od czego i będzie komplecik.
2
@icmmii Po co Ty z nim rozmawiasz na te tematy. Dej pan spokój
0
@kigani To w czym problem jak to ochotnicy
2
@MesQueUnClub96 Dodi ale że tata dał piątaka kieszonkowego nie znaczy że to na wkład w dobrze prosperujący biznes styknie
2
@NeroTFP1 No i co z tego jak podobno brzydka jest i nigdy nie będzie na światowym poziomie :)
0
@Radioactive9705 Manic miner na tym był. Piekna to była gra
0
@Popitek12 Ja bym się Sakkari bał.
0
Kunde dał się wypowiedzieć z równowagi nie ważne że głupek doskoczył pierwszy
2
Cancelo znów i cwiakala orgazm
2
Cwiakala się zesrał
0
@FcPortoFan1999 Ja tam myślę że oni w jedynym pucharze jakim zagrają w przyszłym sezonie to puchar Polski, a Ty o mistrzostwie piszesz
1
@Rust_Cohle Oni za to że dopuścili do tych karnych to do domu na piechotę powinni śmigać.
1
Zamiast narzekać na Xaviniete to się powinniście cieszyć że nie kibicujcie united