0

@Czajka90 Jak Jarosław to zaro Tusk musi być czas zmienić chyba to imię

4

@TR3YWAY Nie zrozumiałeś pytania.

3

On nie wiedziol

1

@kulek22 Na siebie poproszę

1

Na siebie poproszę

1

@macio_944 Dałem radę 40 sekund wincyj nie utorgom

7

@MesQueUnClub96 Gruby brzydki i do tego łysy czyli będzie podejrzenie że mógł być rudy.
Życie cię nie oszczędza

0

@Kubsoleon Powiem ci tylko tyle jak wychodziłem z kina to miałem uczucie piasku w ustach.

0

@VegetaPolska Kolejnej rzeczy nie czaisz ty to masz lipe chłopie.

0

Gazda i znów orgazm na antenie do wysłuchania.

1

@Deviler Poproś @Luciano99 aby Ci Jowitke na jeden dzień pożyczył

0

Jak tu nie kochać labamby z boiska już powinni zejść wszyscy , grają do dupy i Xavi do grudnia. Ten mecz sobie pięknie ustawiliśmy i bramka to kwestia czasu więc poczekajcie do 90 minuty

0

Tu będzie manita lekko

0

Co za debil ten bramkarz

0

@Michau98 Ale to ty dzwonisz

0

@koksik2700 Co to za kobita co kwiatków nie podlewa za oknem jakiś zwiędnięty stoi.

0

@Kgorecki2500 Bo jeżdżać to trza umić

0

@ranger3120 Podobno lipa przeczytałem na jakimś portalu jak się jakiś user żalił ale za cholerę nie wiem gdzie.

2

@NeroTFP1 To jest człowiek który kocha całym sobą piłkę nożną .

0

@Katalonbar Lm nie mogą bo jak by czarny wywalił viniego to jak by uzasadnili rasizm

1

@Comentateiro Janusz zaczyna łapać że zrobił z siebie clowna więc go nie widać. Musimy poczekać aż Lewy coś spieprzy lub znów nie wystawi patelni.

0

@maroon I znów nie podał do brazola

2

@macio_944 Mi się bardzo podoba walka o każdą piłkę widać że im bardzo zależy

3

Szczęsny bardzo dobry mecz. W dogrywce to bierzemy

0

Gdzie jest Szymanski

0

Tero będzie gol.
Edit albo nie

0

Sędzia to zapomniał kartek przecież Walijczycy grają w kości

1

Co ci trenerzy widzą w tym Bednarki ten gość jest tak obsrany że głowa mała

2

@Culer9002 @Kessie już nawalony jak stodoła po zbiorach. Na warsztacie podobno oglądają

1

@P33ck Walijczyk na spalonym podał kijaka żeby mógł się wygrzebać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?