jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czajka90 Jak Jarosław to zaro Tusk musi być czas zmienić chyba to imię
4
@TR3YWAY Nie zrozumiałeś pytania.
3
On nie wiedziol
1
@kulek22 Na siebie poproszę
1
Na siebie poproszę
1
@macio_944 Dałem radę 40 sekund wincyj nie utorgom
7
@MesQueUnClub96 Gruby brzydki i do tego łysy czyli będzie podejrzenie że mógł być rudy.
Życie cię nie oszczędza
0
@Kubsoleon Powiem ci tylko tyle jak wychodziłem z kina to miałem uczucie piasku w ustach.
0
@VegetaPolska Kolejnej rzeczy nie czaisz ty to masz lipe chłopie.
0
Gazda i znów orgazm na antenie do wysłuchania.
1
@Deviler Poproś @Luciano99 aby Ci Jowitke na jeden dzień pożyczył
0
Jak tu nie kochać labamby z boiska już powinni zejść wszyscy , grają do dupy i Xavi do grudnia. Ten mecz sobie pięknie ustawiliśmy i bramka to kwestia czasu więc poczekajcie do 90 minuty
0
Tu będzie manita lekko
0
Co za debil ten bramkarz
0
@Michau98 Ale to ty dzwonisz
0
@koksik2700 Co to za kobita co kwiatków nie podlewa za oknem jakiś zwiędnięty stoi.
0
@Kgorecki2500 Bo jeżdżać to trza umić
0
@ranger3120 Podobno lipa przeczytałem na jakimś portalu jak się jakiś user żalił ale za cholerę nie wiem gdzie.
2
@NeroTFP1 To jest człowiek który kocha całym sobą piłkę nożną .
0
@Katalonbar Lm nie mogą bo jak by czarny wywalił viniego to jak by uzasadnili rasizm
1
@Comentateiro Janusz zaczyna łapać że zrobił z siebie clowna więc go nie widać. Musimy poczekać aż Lewy coś spieprzy lub znów nie wystawi patelni.
0
@maroon I znów nie podał do brazola
2
@macio_944 Mi się bardzo podoba walka o każdą piłkę widać że im bardzo zależy
3
Szczęsny bardzo dobry mecz. W dogrywce to bierzemy
0
Gdzie jest Szymanski
0
Tero będzie gol.
Edit albo nie
0
Sędzia to zapomniał kartek przecież Walijczycy grają w kości
1
Co ci trenerzy widzą w tym Bednarki ten gość jest tak obsrany że głowa mała
2
@Culer9002 @Kessie już nawalony jak stodoła po zbiorach. Na warsztacie podobno oglądają
1
@P33ck Walijczyk na spalonym podał kijaka żeby mógł się wygrzebać