jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AlexDark00 Jamusz TY naprawdę masz coś nie tak z beretem. Jedzie cie połowa forum druga Ci nie odpisuje bo wiedzą że nie ma sensu. Barcelona jej skauci zatrudniają Lewego z taką pensja ale ty znasz się lepiej i to pieniądze wyrzucone w błoto bo Auba. Przyjdzie nowy trener i będzie stawiał na Lewego i kolejny się nie będzie znał. Napisz nam czym się kierujesz przy tych dyrdymałach przebaczymy Ci i będzie spokój.
0
@DamianBarcaCule Po co nam pokazujesz jakiegoś 70 latka?
2
@AlexDark00 Janusz wiesz czym się różnisz od muchy? Ona ciągnie do gówna a ty do Lewandowskiego
1
@Aragorn33 Długo się utrzymał
0
@HighestInTheRoom Nie ważne że u nas lipa ważne że sąsiad ma gorzej wtedy to już jest git.
0
@HighestInTheRoom Czyli rezerwy spadły tam gdzie rezerwy legii brylują od ponad 10 lat.
1
@kamilos1214 Jak to mówią ładne miska jeść Ci nie da ale z brzydkiej się niesmacznie je.
1
@EkspertzOrlikq Ponad 100 lat istnienia jak nazwiemy?
1
@EkspertzOrlikq MC bez historii tys się udoł rodzicom.
4
@Radioactive9705 Niemiec Niemca nie podpier... To są nasi nowi amigosi
1
@FcPortoFan1999 Jak to kogo koń jest wolny a to przecież geniusz co pokazał w Lechu. Ja bym w to poszedl
1
@Arkon Ale jak to tak bez Lewandowskiego. Trzeba kogoś tu zawołać @AlexDark00
0
@Sulimo Przecież jeśli to nie jest troll to to się nadaje do leczenia.
0
@FcPortoFan1999 Chciałem żeby szybciej Arsenalowi wybili walkę o mistrzostwo niż nadzieja do 90 minuty
1
@Arden A dej pan spokój z tym transferem
1
Teraz jeszcze brameczka Evertonu aby było wszystko jasne
0
@MesQueUnClub96 Znów porno oglądałeś i wiesz że z telewizora nie wyjdzie.
0
Karyna już w czarnej dupie
0
@pt9 Podobno Antka konia wuja brat.
0
Goście którzy biorą kupę siana odprawiają taki cyrk. Zaorać te lige
0
@Barcasub Ciężko być kibicem Barcy
0
Solskjer się ku.... znalazł
0
Teraz głupek będzie płakał i machał łapami bo mecz nie idzie.
0
A co odstawiał bardziej czarny Pepe to odpadam
0
Angol widzę że załapał że gwiazda jest Vini to chce go wyprzedzić w ilości symulek
2
Wreszcie przerwa i będzie można posłuchać Tomka rajdowca
0
Dziś wszyscy kibice Barcy pokochają Marciniaka bo przewali madryciokow
0
@David_Beckham Jak byś miał taką lewą nogę to olał byś te złote pilki
2
A tak się bombelek cieszył a tero będzie płacz, jak dobrze że oni go kupili.
0
@MesQueUnClub96 Jaki Tuchel Dodi przecież jego Arsenal wyjaśnił