3

@AlexDark00 Jamusz TY naprawdę masz coś nie tak z beretem. Jedzie cie połowa forum druga Ci nie odpisuje bo wiedzą że nie ma sensu. Barcelona jej skauci zatrudniają Lewego z taką pensja ale ty znasz się lepiej i to pieniądze wyrzucone w błoto bo Auba. Przyjdzie nowy trener i będzie stawiał na Lewego i kolejny się nie będzie znał. Napisz nam czym się kierujesz przy tych dyrdymałach przebaczymy Ci i będzie spokój.

0

@DamianBarcaCule Po co nam pokazujesz jakiegoś 70 latka?

2

@AlexDark00 Janusz wiesz czym się różnisz od muchy? Ona ciągnie do gówna a ty do Lewandowskiego

1

@Aragorn33 Długo się utrzymał

0

@HighestInTheRoom Nie ważne że u nas lipa ważne że sąsiad ma gorzej wtedy to już jest git.

0

@HighestInTheRoom Czyli rezerwy spadły tam gdzie rezerwy legii brylują od ponad 10 lat.

1

@kamilos1214 Jak to mówią ładne miska jeść Ci nie da ale z brzydkiej się niesmacznie je.

1

@EkspertzOrlikq Ponad 100 lat istnienia jak nazwiemy?

1

@EkspertzOrlikq MC bez historii tys się udoł rodzicom.

4

@Radioactive9705 Niemiec Niemca nie podpier... To są nasi nowi amigosi

1

@FcPortoFan1999 Jak to kogo koń jest wolny a to przecież geniusz co pokazał w Lechu. Ja bym w to poszedl

1

@Arkon Ale jak to tak bez Lewandowskiego. Trzeba kogoś tu zawołać @AlexDark00

0

@Sulimo Przecież jeśli to nie jest troll to to się nadaje do leczenia.

0

@FcPortoFan1999 Chciałem żeby szybciej Arsenalowi wybili walkę o mistrzostwo niż nadzieja do 90 minuty

1

@Arden A dej pan spokój z tym transferem

1

Teraz jeszcze brameczka Evertonu aby było wszystko jasne

0

@MesQueUnClub96 Znów porno oglądałeś i wiesz że z telewizora nie wyjdzie.

0

Karyna już w czarnej dupie

0

@pt9 Podobno Antka konia wuja brat.

0

Goście którzy biorą kupę siana odprawiają taki cyrk. Zaorać te lige

0

@Barcasub Ciężko być kibicem Barcy

0

Solskjer się ku.... znalazł

0

Teraz głupek będzie płakał i machał łapami bo mecz nie idzie.

0

A co odstawiał bardziej czarny Pepe to odpadam

0

Angol widzę że załapał że gwiazda jest Vini to chce go wyprzedzić w ilości symulek

2

Wreszcie przerwa i będzie można posłuchać Tomka rajdowca

0

Dziś wszyscy kibice Barcy pokochają Marciniaka bo przewali madryciokow

0

@David_Beckham Jak byś miał taką lewą nogę to olał byś te złote pilki

2

A tak się bombelek cieszył a tero będzie płacz, jak dobrze że oni go kupili.

0

@MesQueUnClub96 Jaki Tuchel Dodi przecież jego Arsenal wyjaśnił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?