jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bombel dziś nie ta kulkę podczas losowania formy wyjął
0
@Amidamaru Vini by się nadał, walka z rasizmem zajęła by mu tyle czasu że nic innego by nie robił a klub by padł.
0
@SelloutCrowd Panie tylko nam tu magika nie odwal
0
@Albatros Gdybyś miał robotę z piękną pensją i chcieliby się ciebie pozbyć to pewnie byś odszedł mimo że w następnej dostaniesz nie więcej niż 20% tego co masz. Już widzę jak odchodzisz
1
@PizzerMan Zdrówka bądź silny
0
z karnego się nie liczy
1
@agaFCB co popsuła a już mogło być po meczu
0
@mordini123 To spoko wynik z tym Juventusem
3
@mekston Pamiętam jak był tu ziom który twierdził że Messi to nie Goat bo nie wygrał mistrzostwa świata. Gdy to uczynił chłop się zwinął bo wiedział że przez tyle czasu robi z siebie błazna strony. Mam nadzieję że w tym przypadku będzie tak samo i koleś gdy załapie ze jest oklejony też konto usunie.
1
@kaamil1910 @Comentateiro wołają Cię
1
@NeroTFP1 Ja twierdzę że PSG to weźmie
1
Po ile ten Musiala
0
Kartki brak no bo po co
0
Teraz tylko czekam aż głupek się zagotuje i wyleci
0
A przed chwilą chciałem go zjechać od placka ale bi mi ryja zamknął
0
Na razie baja odpada przez Harego
0
@kigani Mam nadzieję że jutro wstaniesz i rozwalisz sobie ten głupi pysk o podłogę. Jak można mieć tak nasrane pod deklem
0
@AlexDark00 Ciekawe dlaczego Janusz nie lubi Baya
0
Baja ich robi 4-0 i Bożydar w zalobie
3
@TR3YWAY Nie dość że mecz przegapisz to jeszcze musisz patrzeć jak brat strzela sobie w kolano
0
Kurde jaką ja miałem traumę po tym jak Bayern przegrał ligę bo wiadomo od zawsze im kibicuję a nie tylko dzis
2
Brawo nasza brzydula z awansem. Może coś tam z niej będzie
0
@FcPortoFan1999 Za kim kolega tam w tych finałach
0
@FcPortoFan1999 Panie w kosza w naszej ekstraklasie się najważniejsza część sezonu zaczyna i to jest pikne
2
@Heros11 Panie co ty mnie tu z jakimiś gazetami luisami jak Janusz wie lepi
0
@robsons23 Po co o tym pisać? Gość niby nie wie jak zagrał pisze ironicznie przekot i tylko czeka aż reszta użytkowników potwierdzi że jest słaby i wyjdzie na jego.
2
@BorzyKrzys chłopie ty jednego posta wyżej wrzucasz coś na PO a jego o płacenie pytasz dobre naprawdę dobre
1
@derus Bardzo dobrze miał asystę ,dobrze odcinał atakujących i rozrzucał piłki.
2
@mekston Abemajang już by miał 28 bramek i podanie do Rafy
0
@Rewolucja123 A dla mnie jeden i drugi do odpalenia