0

@HighestInTheRoom Ale się zaorales kolego śmiejesz się z Jagi gdzie twój klub jest za nimi.Później wyjeżdżasz z Lechem i jego gablota gdzie kolega @Danny Gaucho podaje Ci fakty to szukasz dziury w całym.

6

@Popitek12 zostanie mistrzem

1

@kamilos1214 No to trzym się tam

0

@Popitek12 Trenować w trakcie choroby?
Tak czy nie

1

@VamosVamos Piłeś nie pisz

0

Jeśli ktoś się jeszcze nie porzygal zapraszam na studio

0

O komentator nie krzyczy

0

Komentator już widział 16 bramek dla peseze

3

@Peciak UPS szybko się źle zestarzało:)

0

Komentatorzy doszli

2

@FanBarcy22 Obstawiać też potrafi ale ustawione mecze

0

@QuaReL Ale połknęli wedke jeden nawet bana dostał

2

Brawo Lewy pięknie pociągnął

0

Czas powoli chyba wyłączyć głos co to za durnie komentuja

0

Dali dawać mnie ten mecz. 4-0 dla nas na nich!!!!!

0

Żółtej brak a co

0

Madrycioki nie mają siły już tak presowac City to bierze

0

Przecież Angol wiecznie leży jak ja nie znoszę takich pilkarzy

5

@ArcziArtt Automat se trza było kupić a nie mi tu teraz na sprzęgło narzekać.

0

@FCB_dimiC Szkoda nerki i inne narządy zawsze potrzebne

0

@MesQueUnClub96 Załóżcie wy sobie z kolegą @AlexDark00 stronkę my hejterzy i tam się dobrze bawcie.

0

@agaFCB To sam chlebek czy z maselkiem ? Zdecyduj się kobieto:)

0

@tadzik447 Tak się załatwia sprawy a nie po sądach lata.

0

@Fake69 Deco dojechał do Manchesteru dlatego Rodri zszedł bo poszedł się pakować

3

Nima formy mówili

0

O fuck ale pocisk

1

@macio_944 Ale przecież możemy im dorzucić chłopa na tę samą pozycję a zwie się Oriol i tutaj już się odmowy nie spodziewam

1

@macio_944 Mógłby Pep nam opchnac Hiszpana za jakieś pięć milionów i City płaci jego pensję ale chyba na to nie pójdą

0

@abram3k Co wy z tą formą rudy na ławce Norweg na ławce a oni nie grają z jakimś getafe czy cadizem. Popatrz jak ta piłka śmiga Real dostanie becki już w pierwszym meczu i se nawet postawie na to pinionzki

2

W Hiszpanii by odgwizdali spalonego Zaniolo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?