jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HighestInTheRoom Ale się zaorales kolego śmiejesz się z Jagi gdzie twój klub jest za nimi.Później wyjeżdżasz z Lechem i jego gablota gdzie kolega @Danny Gaucho podaje Ci fakty to szukasz dziury w całym.
6
@Popitek12 zostanie mistrzem
1
@kamilos1214 No to trzym się tam
0
@Popitek12 Trenować w trakcie choroby?
Tak czy nie
1
@VamosVamos Piłeś nie pisz
0
Jeśli ktoś się jeszcze nie porzygal zapraszam na studio
0
O komentator nie krzyczy
0
Komentator już widział 16 bramek dla peseze
3
@Peciak UPS szybko się źle zestarzało:)
0
Komentatorzy doszli
2
@FanBarcy22 Obstawiać też potrafi ale ustawione mecze
0
@QuaReL Ale połknęli wedke jeden nawet bana dostał
2
Brawo Lewy pięknie pociągnął
0
Czas powoli chyba wyłączyć głos co to za durnie komentuja
0
Dali dawać mnie ten mecz. 4-0 dla nas na nich!!!!!
0
Żółtej brak a co
0
Madrycioki nie mają siły już tak presowac City to bierze
0
Przecież Angol wiecznie leży jak ja nie znoszę takich pilkarzy
5
@ArcziArtt Automat se trza było kupić a nie mi tu teraz na sprzęgło narzekać.
0
@FCB_dimiC Szkoda nerki i inne narządy zawsze potrzebne
0
@MesQueUnClub96 Załóżcie wy sobie z kolegą @AlexDark00 stronkę my hejterzy i tam się dobrze bawcie.
0
@agaFCB To sam chlebek czy z maselkiem ? Zdecyduj się kobieto:)
0
@tadzik447 Tak się załatwia sprawy a nie po sądach lata.
0
@Fake69 Deco dojechał do Manchesteru dlatego Rodri zszedł bo poszedł się pakować
3
Nima formy mówili
0
O fuck ale pocisk
1
@macio_944 Ale przecież możemy im dorzucić chłopa na tę samą pozycję a zwie się Oriol i tutaj już się odmowy nie spodziewam
1
@macio_944 Mógłby Pep nam opchnac Hiszpana za jakieś pięć milionów i City płaci jego pensję ale chyba na to nie pójdą
0
@abram3k Co wy z tą formą rudy na ławce Norweg na ławce a oni nie grają z jakimś getafe czy cadizem. Popatrz jak ta piłka śmiga Real dostanie becki już w pierwszym meczu i se nawet postawie na to pinionzki
2
W Hiszpanii by odgwizdali spalonego Zaniolo